Gala FEN 32: LOTOS Fight Night odbędzie się 20 lutego 2021 roku. Bohaterem walki wieczoru będzie Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB). Gala odbędzie się w systemie PPV i dostępna będzie na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na IPLA.TV.

Poza „Chińczykiem”, który jest niepokonany w FEN, kibice zobaczą w akcji Szymona Bajora (21-9, 9 KO, 9 SUB). Rzeszowianin podczas gali FEN 30 wygrał przed czasem z Tasillo Lahrem i wciąż marzy o pasie mistrzowskim w kategorii ciężkiej. W derbach zachodniej części pomorza Wojciech Janusz (10-5, 3 KO, 4 SUB) podejmie Marcina Łazarza (12-7, 2 KO, 4 SUB).

Podczas ostatniej gali FEN 31 – Daniel Rutkowski pokonał Adriana Zielińskiego w walce wieczoru. Podwójny mistrz organizacji FEN oraz Babilon MMA w wadze piórkowej okazał się ponownie lepszy od swojego przeciwnika. Pojedynek zakończył się jednogłośną decyzją na korzyść zawodnika z Radomia.

4 KOMENTARZE

 1. Rębecki vs Vargas

  Janusz vs Łazarz

  Bajor vs Oliveira

  Walawski vs Oleksiejczuk

  Gniadek vs Poniedziałek

  Hujowo

  Sportowo Gniadek z Poniedziałkiem moze byc ciekawe

 2. Gala w PPV, więc freak musi być i ostatnio młody Pudzian zapowiadał powrót.

  Little Pudzi miał walczyć z Najman, nic z tego nie wyszło to ciekawi mnie kogo tam mu dadzą. Janusz z Łazarzem i Gniazdek z Poniedziałkiem liczę na dobre bitki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.