Łukasz Borowski (4-8, 2 KO, 1 SUB) będzie rywalem Pawła Trybały (6-3, 6 KO) podczas gali FEN 31: LOTOS Fight Night, która 28 listopada odbędzie się w Łodzi. Limit tego pojedynku to 100 kilogramów.

Borowski na zawodowstwie zadebiutował w 2014 roku. W przeszłości nie unikał wyzwań mierząc się chociażby z Michałem Oleksiejczukiem czy Szymonem Kołeckim. Wojownik z Obornik Śląskich przegrał decyzją sędziów w swoim debiucie pod szyldem federacji na FEN 8 z Akopem Szostakiem. W maju 2016 roku pokonał przez techniczny nokaut w premierowej odsłonie Miłomira Abramova.

Trybała pierwotnie miał wystąpić na gali FEN 26, ale musiał odwołać swój występ z powodu kontuzji. Ostatnie trzy starcia Trybson wygrał przed czasem. W marcu 2019 roku znokautował w 2. rundzie Gerarda Bąka, niespełna trzy miesiące później w premierowej odsłonie uporał się z Marcinem Najmanem. Ostatnim jego występem było zwycięstwo przez techniczny nokaut z Damianem Kostrzewą. Wcześniej o sile jego uderzeń przekonali się David Wysocki oraz Paweł Bolanowski.

Sprzedaż PPV na galę FEN 31: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 28 listopada właśnie wystartowała. Zakupu abonamentów PPV można dokonać klikając w poniższy baner. Cena dostępu wynosi 40 złotych netto. W karcie walk znalazło się 8 pojedynków.

5 KOMENTARZE

  1. Postawili krzyżyk na Duszy czy jakieś kontuzje? Miał być koniem pociągowym organizacji, bo podobno widowiskowo walczy, medialny w intrnecie, laski robią w gacie na jego widok, a po wpierdolu z Koziorzębskim nastała dziwna cisza. Kacper zdążył w tym czasie zdjęć skalp z Niedźwiedzia w KSW i zaliczyć wakacje.

  2. Postawili krzyżyk na Duszy czy jakieś kontuzje? Miał być koniem pociągowym organizacji, bo podobno widowiskowo walczy, medialny w intrnecie, laski robią w gacie na jego widok, .

    Fun fact – ex Duszy to ta sama która później była ukochaną Pana od Projektów :shy:

  3. Pomijając fakt, że ani sportowo, ani medialnie ta walka nie broni się, by być tak wysoko, to jednak szacunek do Trybsona za to, że próbuje sił w prawdziwym MMA. Nawet jeśli walczy ze słabymi przeciwnikami to nadal walczy profesjonalne walki, 3×5 minut i buduje rekord, chociaż w Fame miałby idealną pozycję do tego żeby mieć dwa pasy mistrzowskie i uchodzić za największego kozaka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.