Walką wieczoru gali FEN 31: Lotos Fight Night będzie pojedynek rewanżowy pomiędzy Danielem Rutkowskim a Adrianem Zielińskim. Stawką tego starcia będą dwa pasy mistrzowskie dwóch organizacji MMA w kategorii piórkowej: FEN oraz Babilon. Obaj panowie są czołowymi zawodnikami wagi piórkowej w Polsce i ciężko będzie po tym rewanżu znaleźć im ambitnych rywali. Obaj należą do organizacji FEN i Babilon, zatem Paweł Jóźwiak i Tomasz Babiloński mogą pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kategorii do 66 kilogramów w Polsce.

Sprzedaż PPV na galę FEN 31: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 28 listopada właśnie wystartowała. Zakupu abonamentów PPV można dokonać klikając w poniższy baner. Cena dostępu wynosi 40 złotych netto. W karcie walk znalazło się 8 pojedynków.

Walką, której stawką będzie pas mistrzowski FEN w kategorii półciężkiej, jest zestawienie Adama Kowalskiego z Marcinem Wójcikiem. Dodatkowo kibice zobaczą w Łodzi długo wyczekiwany debiut w FEN – Pawła Trybały.

Ozdobą listopadowej gali będzie starcie mistrzowskie, w którym zmierzą się Sebastian Romanowski z Jonasem Magardem oraz starcie na szczycie kategorii półśredniej, w którym rękawice skrzyżują Kamil Gniadek i Piotr Poniedziałek.

5 KOMENTARZE

  1. Popłyneli z tymi 4 dychami srogo.

    Ja się chyba skuszę.

    Komu tam wysłać numer konta żeby mi przelali 40 zł. za obejrzenie tej gali?

  2. 4 dychy zeby obejrzec trybsona w akcji to chyba nie jest cena wygorowana:lol: a tak serio to sa smieszni z tym PPV. Czekam az Babilon zrobi gale w PPV…

  3. Tragiczny ten trajler. Jak oglądałem to w pokoju był jeszcze kot i wstyd mi było przed nim, że to oglądam, Taka biedna wersja trajlerów ksw. A wypowiedzi tak błyskotliwe, że Tomasz Narkun mógłby być  z nich dumny.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.