Organizacja Fight Exclusive Night powróciła z kolejnym wydarzeniem do Amfiteatru w Ostródzie. Walką wieczoru gali FEN 29 był pojedynek o zwakowany pas mistrzowski w kategorii półciężkiej pomiędzy Adamem Kowalskim, a Marcinem Łazarzem.  Starcie ostatecznie zostało nierozstrzygnięte po faulu ze strony Marcina. Tego samego wieczoru można było zobaczyć również występ byłego mistrza wagi piórkowej Adriana Zielińskiego, który znokautował byłego zawodnika UFC Danilo Belluardo, udany powrót Marcina Naruszczki, czy też emocjonującą potyczkę Kamila Łebkowskiego z Kacprem Formelą.

Co więcej, organizator wydarzenia przyznał swoim zawodnikom bonusy za dobrą postawę w klatce.

Najlepszą  walką wieczoru wybrano zestawienie  Kamila Łebkowskiego z Kacprem Formelą. W bardzo emocjonującym boju górą był zawodnik z Trójmiasta, który zwyciężył przez nokaut w 3. rundzie.

Najlepszy nokaut – tu nagroda wędruje w ręce Krystiana Bielskiego. Fighter z Mławy już w 49. sekundzie posłał na deski Seweryna Kirschhiebela.

Bonusem za najlepsze poddanie zostaje nagrodzony Paweł Biernat, który gilotyną w premierowej odsłonie skończył walkę z Kacprem Miklaszem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.