Już 13 lutego na gali MMA-VIP widzowie zobaczą debiut w MMA trzech osób związanych przez lata z boksem zawodowym. Do klatki wejdą Ewa Piątkowska (15-1, 4 KO), Marcin Rekowski (19-5, 16 KO) oraz Przemysław Opalach (28-3, 23 KO).

Piątkowska w ostatniej walce większościową decyzją sędziów pokonała Różę Gumienną. Wcześniej „Tygrysica” kontynuowała serię wygranych, podczas których pokonywała między innymi Karinę Kopinską, Kamillę Bokę czy Ornellę Domini. W swojej karierze Piątkowska zdobyła pas mistrzowski WBC w wadze superpółśredniej. Jedyną przegraną zawodniczka urodzona w Radomiu poniosła w starciu z Ewą Brodnicką, 26 września 2015 roku.

Ostatnią walkę Rekowski stoczył w maju 2018 roku nokautując Andrasa Csomora. Wcześniej rozbił on przed czasem Patryka Kowolla. W swojej karierze Rekowski przegrywał między innymi z Carlosem Takamem, Krzysztofem Zimnochem i Andrzejem Wawrzykiem, pokonywał takich pięściarzy, jak Albert Sosnowski czy Oliver McCall.

Opalach w ostatniej walce pokonał przez technicznyn okaut Benjamina Skendera. Wcześniej przegrał walkę o pas Global Boxing Union w wadze superśredniej z Vincentem Feigenbutzem. Do najważniejszych wygranych w karierze pięściarza z Olsztyna należą wygrane z Paatą Varduashvilim czy Danielem Wanyonyim.

25 KOMENTARZE

 1. To Rex jeszcze żyje w świecie sportu? Myślałem, że chłop zaginął. Co do Ewy to już od jakiegoś czasu się o tym przejściu mówiło.

 2. Jeśli to jednorazowy wyskok to okej, ale jeśli Najman będzie robił długofalową konkurencję Fame to będą dymy jak chooj 😆

  Nie wierzę, że Najman ma takie wsparcie $$$ żeby ten cały VIP robił cztery gale rocznie, więc różnie może być.

 3. Jeśli to jednorazowy wyskok to okej, ale jeśli Najman będzie robił długofalową konkurencję Fame to będą dymy jak chooj 😆

  Nie wierzę, że Najman ma takie wsparcie $$$ żeby ten cały VIP robił cztery gale rocznie, więc różnie może być.

  Przecież to będzie jednorazowy wybryk i naprawdę wątpię, że to na siebie zarobi jakkolwiek.

 4. Jednak nie wszystkim przeszkadza Najman w karcie walk:Duke3d:

  Teraz to ich szef bo on to organizuje?

   Szpilce I Wacbowi też nie przeszkadzało walczyć u Marcinka jak się kasą z TVP zgadzała.

  Jedno jest pewne, skoro najman ogłosił sukces po gali na narodowym to po tym też powie że zajebiscie się ppv sprzedalo pewnie jakieś 100tysięcy;)

 5. Teraz to ich szef bo on to organizuje?

   Szpilce I Wacbowi też nie przeszkadzało walczyć u Marcinka jak się kasą z TVP zgadzała.

  Jedno jest pewne, skoro najman ogłosił sukces po gali na narodowym to po tym też powie że zajebiscie się ppv sprzedalo pewnie jakieś 100tysięcy;)

  Powie, że VIP MMA sprzedało więcej PPV niż wszystkie gale KSW razem wzięte… :razz:jelen:

 6. Wiem, że pieniądz nie śmierdzi, ale byłoby mi wstyd brać udział w czymkolwiek co organizuje / reklamuje swoją osoba najman. Oczywiście sytuacje życiowe są różne dlatego staram się rozumieć zawodników. Na przeciwników spodziewam się zaciągu z Litwy. Jednym słowem będzie chujnia fest.

 7. Wiem, że pieniądz nie śmierdzi, ale byłoby mi wstyd brać udział w czymkolwiek co organizuje / reklamuje swoją osoba najman. Oczywiście sytuacje życiowe są różne dlatego staram się rozumieć zawodników. Na przeciwników spodziewam się zaciągu z Litwy. Jednym słowem będzie chujnia fest.

  Opalach ma chyba walkę z jakimś typem z którym od dłuższego czasu plują na siebie w necie. Jakieś historie z walki w Suwalkach, "ty jesteś mieNTki , dojebalbym ci żebyś nie był z kolegami" itd

 8. Przecież to będzie jednorazowy wybryk i naprawdę wątpię, że to na siebie zarobi jakkolwiek.

  Spokojnie pewna partia która zaprasza go do TV sfinansuje mu ten wątpliwy spektakl :childcry:

 9. Opalach ma chyba walkę z jakimś typem z którym od dłuższego czasu plują na siebie w necie. Jakieś historie z walki w Suwalkach, "ty jesteś mieNTki , dojebalbym ci żebyś nie był z kolegami" itd

  Przemek jest znanym Olsztyńskim farmazoniarzem, nikt tego chłopa nie traktuje poważnie.

 10. Transmisja będzie w jedynej słusznej telewizji, czy only on pejperwiu?

  Naprawdę nie potrafię sobie wyobrazic frajera, który za to zapłaci.

 11. Transmisja będzie w jedynej słusznej telewizji, czy only on pejperwiu?

  Naprawdę nie potrafię sobie wyobrazic frajera, który za to zapłaci.

  PPV – nawet osły z TVP wiedzą że lepiej nie wykładać na to hajsu

 12. Ludzie w komentarzach dla beki piszą by Ozdobą wystąpił na tej gali , A Najman bierze to pod uwagę:happy dance: najlepiej wyjebac tego taxi złotówkę i dac walkę Najman vs Ozdoba . Wtedy kupuje ppv.

 13. Ludzie w komentarzach dla beki piszą by Ozdobą wystąpił na tej gali , A Najman bierze to pod uwagę:happy dance: najlepiej wyjebac tego taxi złotówkę i dac walkę Najman vs Ozdoba . Wtedy kupuje ppv.

  Ja to bym zobaczył Najman vs Bob Sapp. To tak jakby dwa magnesy sczepiły się tymi samymi biegunami.

 14. Ja to bym zobaczył Najman vs Bob Sapp. To tak jakby dwa magnesy sczepiły się tymi samymi biegunami.

  Nie dość ci świrusa chcesz jeszcze doprowadzić do reakcji łańcuchowej, która doprowadzi do erupcji gówna i zagłady świata:deniro:

 15. Ludzie w komentarzach dla beki piszą by Ozdobą wystąpił na tej gali , A Najman bierze to pod uwagę:happy dance: najlepiej wyjebac tego taxi złotówkę i dac walkę Najman vs Ozdoba . Wtedy kupuje ppv.

  Dla Ozdóbki zawsze!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.