Dawid Haras MMA

23 listopada odbędzie się 7. edycja gali WLC – Warriors of Life Championship. Pierwszym pojedynkiem, który ta organizacja ogłosiła, jest zestawienie Dawida „Harnasia” Harasa (MMA 0-19) z Dominikiem Dankowskim (MMA 0-2).

Dawid Haras znany jest w środowisku sportów walki jako osoba, która stoczyła już dziewiętnaście pojedynków. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest to dziewiętnaście porażek z walk, w których Dawid nie miał najmniejszej ochoty uczestniczyć i zasłaniał twarz praktycznie po pierwszym uderzeniu, kuląc się do pozycji żółwia i licząc, że sędzia szybko przerwie pojedynek. O ile można mieć przegrane walki jak Dankowski – bo nawet Mamed Khalidov zaczynał od dwóch porażek – tak prawie dwadzieścia przegranych, która żadna nie przekroczyła pierwszej rundy (najdłużej Dawid w klatce wytrzymał dwie minuty), powinny dawać do myślenia organizatorom przed ponownym zakontraktowaniem tego zawodnika.

Chęć odbudowania nie jest niczym złym. Natomiast kontrakt z osobą, która w opinii fanów podkłada się i przegrywa specjalnie, nie jest najlepszą metodą na promowanie gali. Dla samego zawodnika wygrywającego z Dawidem, to też nie powinien być powód do dumy. Nie mówiąc nawet o tym, że Dawid Haras waży 80 kg, a Dominik Dankowski 100 kg.

Poniżej nasz wywiad z zawodnikiem, gdzie reporter pyta się szczerze Dawida czy trenował w ogóle do tych walk, czy to tylko jakaś forma zabawy:

57 KOMENTARZE

 1. Żadnej nawet decyzji? Wszystko przed czasem? Ma talent, jebaniutki. :frankapprove:

  EDIT:

  Łokurwa, wszystko 1rd. :razz:utinlaugh:

 2. Dawniej żołnierze wyklęci byli nazywani niezłomnymi. W obecnych czasach na tytuł niezłomnego zasługuje Harnaś czekający na pierwsze zwycięstwo.

 3. Redakcjo odjebcie się do Harnasia, chłop robi to co lubi. Jakoś do Dylewskiego który się jawnie podkłada nie macie wątów. Haras z Bonusem to bym obejrzał. O pas największego parality w sportach walki.

 4. Przeciwnik na podobnym poziomie pewnie.

  Średnio bystry z twarzy, na oko 16 lat, szminka na ustach, ulany, ginekomastia zaawansowana, nie golił się od kilku lat (mówię o klacie, bo na twarzy jeszcze mu nie rosną) i dobry rekord.

  Może w końcu Harnaś się odbije?

  Widziałem kilka jego walk, ale nie pamiętam – czy on zadaje w ogóle jakieś ciosy?

  Jak nie, to może przez kontuzję przeciwnika chociaż wygra…

 5. Czy ma ktos informacje jaki zawodnik w swiecie MMA ma najwiecej porazek? Oczywiscie w walkach zawodowych. Moze Haras chce pobić jakiś :kawulpokapoka: REKORD?

 6. Kurwa przecież mój dziadek co nie żyje 15 poradził by dla tego placka.

  Co by zrobił?? Nie czepiam się, tylko nie rozumiem slangu Podlasia :beer:

 7. Co by zrobił?? Nie czepiam się, tylko nie rozumiem slangu Podlasia :beer:

  :watchingyou:

  1 _0 dla Ciebie

  Bez spiny

 8. Dawniej żołnierze wyklęci byli nazywani niezłomnymi. W obecnych czasach na tytuł niezłomnego zasługuje Harnaś czekający na pierwsze zwycięstwo.

  Ty kurwa ogarniasz co kurwa porownujesz? Porównam twoją dupę do cip, atakowanych przez wielkie murzynskie fiuty – żadnej różnicy.

 9. Ty kurwa ogarniasz co kurwa porownujesz? Porównam twoją dupę do cip, atakowanych przez wielkie murzynskie fiuty – żadnej różnicy.

  Ziomeczku. Ostatnio poziom agresji wyebalo Ci poza skalę? Co to sie dzieje?

 10. Ziomeczku. Ostatnio poziom agresji wyebalo Ci poza skalę? Co to sie dzieje?

  Jest kilka aspektów, ale jebać dzbanów, którzy żyją, bo niezłomnym chciało się poświęcić swój żywot, by takie kurwiszony chodziły po tej planecie, i jeszcze mogły startować w tak nierównym wyścigu jako Polacy. Jebać maczetami analnie, skoro im nie przeszkadza.

  Co do mojej prywatnej agresji – jak czytasz książki  na wyrywki, to po co zdradzać szczegóły fabuły?

 11. Ty kurwa ogarniasz co kurwa porownujesz? Porównam twoją dupę do cip, atakowanych przez wielkie murzynskie fiuty – żadnej różnicy.

  Pjoter ty wez kurwa daj se siana. Te Twoje zaczepki od kilku dni to sa na poziomie jedenastolatka z zespolem downa. Wez sie albo bardziej postaraj albo jebnij barana w sciane na oczezwienie. Tego nawet trollingiem nie da sie nazwac, to po prostu zenada fchuj.

 12. Redakcjo odjebcie się do Harnasia, chłop robi to co lubi. Jakoś do Dylewskiego który się jawnie podkłada nie macie wątów. Haras z Bonusem to bym obejrzał. O pas największego parality w sportach walki.

  Bonus ma eliminator na odpowiednim poziomie.

 13. No przecież to Bazelakowa impreza. Czego można się spodziewać. Widziałem kilka "walk" z tych przedstawień. Haras tam dobrze pasuje

 14. Pjoter ty wez kurwa daj se siana. Te Twoje zaczepki od kilku dni to sa na poziomie jedenastolatka z zespolem downa. Wez sie albo bardziej postaraj albo jebnij barana w sciane na oczezwienie. Tego nawet trollingiem nie da sie nazwac, to po prostu zenada fchuj.

  Jak człowiek pisze za dużo postów to poziom wypowiedzi mocno spada. Ja przynajmniej tak mam xD Tylko, że w przeciwieństwie do niego potrafię się opamiętać po paru kiepskich i żenujących wpisach. On nie potrafi. Czuje bana 🙂

 15. Jak człowiek pisze za dużo postów to poziom wypowiedzi mocno spada. Ja przynajmniej tak mam xD Tylko, że w przeciwieństwie do niego potrafię się opamiętać po paru kiepskich i żenujących wpisach. On nie potrafi. Czuje bana 🙂

  on to specjalnie robi, takie, kiepskiej jakosci bait'y.

 16. Jak człowiek pisze za dużo postów to poziom wypowiedzi mocno spada. Ja przynajmniej tak mam xD Tylko, że w przeciwieństwie do niego potrafię się opamiętać po paru kiepskich i żenujących wpisach. On nie potrafi. Czuje bana 🙂

  Chuja czujesz, bo się opamiętałeś po stu komentarzach. Mniej więcej. Co do mnie – jak ktoś pierdoli takie paszkwile jak gaara, czy bombelek 147,to będzie jechany za brak pojęcia albo za przejście na stronę oprawcy. Bany tu nic nie zmienią. :burnit::einsteinsmoke:

 17. Chuja czujesz, bo się opamiętałeś po stu komentarzach. Mniej więcej. Co do mnie – jak ktoś pierdoli takie paszkwile jak gaara, czy bombelek 147,to będzie jechany za brak pojęcia albo za przejście na stronę oprawcy. Bany tu nic nie zmienią. :burnit::einsteinsmoke:

  Nie wiem o co chodzi. Ja odpuszczam hp minimum do końca roku. Tobie też tak radzę.

 18. Chodzą słuchy, że jak Haraś teraz przegra, to dostanie kontrakt z Bellatorem.

  Ma być kolejnym przeciwnikiem Page'a :jarolaugh:

 19. Pjoter ty wez kurwa daj se siana. Te Twoje zaczepki od kilku dni to sa na poziomie jedenastolatka z zespolem downa. Wez sie albo bardziej postaraj albo jebnij barana w sciane na oczezwienie. Tego nawet trollingiem nie da sie nazwac, to po prostu zenada fchuj.

  Ale wiesz, o co chodzi, czy nie wiesz? Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj, a jak wiesz, to tym bardziej się nie wypowiadaj w takim stylu, jeśli idzie o takie tematy. W sumie łap ignora, wynik mojego zapytania i tak określa cię jako dzbana, więc nic nie stracę.

 20. Ale wiesz, o co chodzi, czy nie wiesz? Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj, a jak wiesz, to tym bardziej się nie wypowiadaj w takim stylu, jeśli idzie o takie tematy. W sumie łap ignora, wynik mojego zapytania i tak określa cię jako dzbana, więc nic nie stracę.

  JEZUSMARIA!!!

 21. Chodzą słuchy, że jak Haraś teraz przegra, to dostanie kontrakt z Bellatorem.

  Ma być kolejnym przeciwnikiem Page'a :jarolaugh:

  W Bellatorze gorzej płacą. Już 7 lat temu dostawał 3-4 k za walkę.

  Biorą typa bo to taka ciekawostka i ludzua go obejrzą dla beki.

 22. I wszystko przejebał w pierwszej rundzie?!? Wszystko w pierwszej minucie walki?!? Szacun

  Btw: ciągle czekam na jakieś mega zestawienie typu ktos z 0-19 vs ktoś z podobnym rekordem. Ktos by musial wkoncu wygrac lol

 23. Btw: ciągle czekam na jakieś mega zestawienie typu ktos z 0-19 vs ktoś z podobnym rekordem. Ktos by musial wkoncu wygrac lol

  Musiałaby się pojawić duuuuża kasa na stole…

  Zbyt wiele do stracenia, nikt nie położy takiego streaku na szali za drobne.

 24. Ty kurwa ogarniasz co kurwa porownujesz? Porównam twoją dupę do cip, atakowanych przez wielkie murzynskie fiuty – żadnej różnicy.

  O kurwa co za dzban :razz:ociesznymirek:

 25. Ale Haras by był wkurwiony jakby przypadkowo wygrał przez powiedzmy kontuzję przeciwnika , nieskazitelny rekord by chuj strzelił :waldeklaugh:

 26. Ale Haras by był wkurwiony jakby przypadkowo wygrał przez powiedzmy kontuzję przeciwnika , nieskazitelny rekord by chuj strzelił :waldeklaugh:

  Dlatego nigdy nie podpisze kontraktu na walkę z Najmanem

 27. Ale Haras by był wkurwiony jakby przypadkowo wygrał przez powiedzmy kontuzję przeciwnika , nieskazitelny rekord by chuj strzelił :waldeklaugh:

  Ciekawe do ilu chce dobić?!?

 28. ma Geralda Meerschaerta który przecież jest w UFC 😀

  I Strausa z bellatora. Prawdziwy kot 😀

 29. I Strausa z bellatora. Prawdziwy kot 😀

  Fakt : )

  A także Nate Mohr, który parę lat temu był w UFC (1-3 czyli nie całkiem kelner, przegrywał z Gamburyanem, Pellegrino i Siverem)

  Możemy bez wszelkich wątpliwości ustalić, że przyjęcie go do KSW to by było wzmocnienie tej organizacji 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.