Babilon MMA

Tomasz Babiloński za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o organizacji kolejnej gali Babilon MMA. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia w Radomiu, nie 20 grudnia w Nowym Dworze Mazowieckim jak pierwotnie planowano. Sam właściciel potwierdził już starcie Daniela Skibińskiego (14-5) z Marifem Piraevem (28-2-1) o pas kategorii półśredniej.

W dodatku Daniel Rutkowski (9-2) – mistrz Babilon oraz FEN zawita do swojego rodzinnego miasta w ekspresowym tempie po wygranej nad Adrianem Zielińskim (19-9). Co do powiedzenia ma Polak przed swoim kolejnym występem?

Witam Was po przerwie! WALKA ZA NIESPEŁNA 5 TYGODNI ? Przychodzę z potwierdzeniem internetowych plotek dotyczących…

Publiée par Daniel – Rutek Rutkowski sur Mercredi 6 novembre 2019

Wielu z Was zadaje sobie zapewne pytanie, dlaczego tak szybko ? Odpowiadam. Dobra passa i mocne 5 minut to moment, w którym chce przede wszystkim sprawdzać i szlifować swoje umiejętności. Nie jest to moment, w którym chce udowodnić komuś na ile mnie stać, ale upewnić się, że zasługuję na miejsce w którym jestem.

5 tygodni – tyle czasu będzie miał ”Rutek” na przygotowanie się do pojedynku. Jego rywal nie jest jeszcze znany, jednak na dniach powinniśmy go poznać.

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe, czy to będzie walka o pasy FEN i Babilon 😀

    Nie, pierwsza obrona w starciu z Zielińskim. Dlatego pytałem Jóźwiaka i Daniela jak to wygląda, bo to jest bezsensu.. podwojny mistrz będzie bił się nie o pas :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.