Deontay Wilder Dana White

Deontay Wilder po porażce z Tysonem Furym i utracie pasa wagi ciężkiej stwierdził, że powodem jego słabej dyspozycji była 20-kilogramowa zbroja, w której zmierzał na ring. Wielu ekspertów oraz innych zawodników ze środowiska sportów walki wręcz wyśmiało tłumaczenia Amerykanina, jednak nie Dana White. Według prezydenta UFC ciężka kreacja znacznie utrudniła występ ”Bronze Bomberowi”, o czym mówi w wywiadzie dla TMZ.

Do końca tego nie wiem, ale coś w tym jest. Fury wyglądał tej nocy znakomicie, zawalczył kapitalnie. Chciałbym poruszyć temat rozgrzewki, najpierw zawodnik przebywa w skupieniu, czasami się relaksuje, a czasami nawet śpi. Tak czy siak, dochodzi w końcu do rozruchu, kończy się rozgrzewka i zawsze zakłada coś na siebie, co pozwoli, aby ciało pozostało ciepłe. Kompletnie nie rozumiem, dlaczego on założył to cholerstwo.

To właśnie dlatego nie akceptujemy tego ścierwa w UFC. Nie chcę tego widzieć.

Kostium Wildera zdecydowanie odegrał swoją rolę w tej porażce. Załóż na siebie 50 funtów i wyjdź do walki o mistrzostwo świata, nikt tego nigdy nie zrobił, więc nic dziwnego, że jest to do bani.

Czy to powód, dla którego przegrał z Tysonem? Przegrał, bo Fury to twardy wojownik, jednak wierzę, że ta zbroja mocno mu przeszkodziła.

No cóż, przynajmniej wiemy, że podczas UFC 248 nie zobaczymy zawodników zmierzających do oktagonu w zbroi. Co prawda mógłby to zrobić, jak sam przydomek wskazuje ”The Last Stylebender”, jednak jego wyjścia i tak są ciekawe np. podczas UFC 243.

19 KOMENTARZE

 1. Zbroja + ksywa Brązowego Bombera i staje się jasne, gdzie zawiodły zwieracze Pana Wildera i gdzie ów brąz zagościł na stałe.

 2. Załóż na siebie 50 funtów i wyjdź do walki o mistrzostwo świata

  Ale nikt mu nie kazał tego gówna na siebie zakładać, Chciał być straszny i przypajacować to go Fury ubił jak kiepa. Chcesz być straszny to zabijaj rywali w ringu  jak Tyson.

 3. Witam szanownych użytkowników  forum.

  Mi się wydaje że przegrał bo nie bił niemca po kasku siedem razy dziennie jak Gipsy King, a jak powszechnie wiadomo koń musi być zwalony. Pierwszą walkę też powinien przegrać, uwielbiam te wymówki po przegranych zawodach zawodach przez zawodników sportów walki.

  Pozdrawiam i życzę dobrego dnia.

  :kis:

 4. Zbroja + ksywa Brązowego Bombera i staje się jasne, gdzie zawiodły zwieracze Pana Wildera i gdzie ów brąz zagościł na stałe.

  Obsrał…tzn zbombował brązem zbroje, to mogła mieć razem i ze 30kg.

  Jedyne logiczne wytłumaczenie

 5. Ile ważył poprzedni kostium?

  zresztą to amator. Mógł wziąć przykład z naszego Krzysia Kułaka i wjechać wozem pancernym. Nie zmęczyłoby się.

 6. Zbroja + ksywa Brązowego Bombera i staje się jasne, gdzie zawiodły zwieracze Pana Wildera i gdzie ów brąz zagościł na stałe.

  :rofl: :beer:

 7. Nie to, żebym bronił Wildera idioty, ale ten argument jest trochę inwalidą. Bo przecież na treningu wszyscy podnoszą ciężary, robią przysiady ze sztangą itd., co nie znaczy, że taki trening robiliby na 5 minut przed walką.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.