Covington vs Woodley

W minioną sobotę Colby Covington (15-2) musiał uznać wyższość Kamaru Usmana (16-1) po zaciętym boju. W 5 rundzie sędzia zmuszony był przerwać pojedynek, co nie spodobało się oczywiście ”Chaosowi’‚. Być może droga do rewanżu z Nigeryjczykiem nie będzie długa, gdyż prezydent UFC chciałby zestawić go Tyronem Woodleyem, który jest wysoko rankingowanym zawodnikiem w wadze półśredniej, a także byłym mistrzem.

Nie mam problemu z Covingtonem – powiedział Dana White na konferencji prasowej po gali – Chciałbym, aby Colby zmierzył się z Tyronem Woodleyem. To byłaby ekscytująca walka, jednak chłopak ucierpiał, złamał szczękę i musimy trochę poczekać.

Po takiej wojnie musi odpocząć. Uważam, że musi dać na wstrzymanie.

Covington oraz Woodley mają wspólną przeszłość. Obaj niegdyś byli sparingpartnerami w American Top Team i pomagali sobie, jednak w końcu zostali rywalami i na tym skończyła się przyjaźń.

W tym wypadku ”The Chosen One” może zaczekać na dawnego kolegę lub podjąć rękawice w walce z Leonem Edwardsem.

W ciągu 20 lat spotkałem wiele takich charakterów jak Colby. Można mówić, że nie jest szczęśliwy po tej porażce. Gość miał dobry plan na pojedynek, ale Usman pogrzebał marzenia.

Z pewnością ma u nas szansę. Czekamy na niego – zakończył White.

19 KOMENTARZE

 1. Kolba musi najpierw ryj posklejać, a trochę czasu minie. Chociaż to chyba nie przeszkadza woodleyowi bo jakoś nie kojarzę żeby chętny był do częstych zestawień. W takim zestawieniu podobnie jak z Usmanem. Jakby obaj się tak zatłukli to start wielkich by nie było, ale mniej mnie drażni Kolba.

 2. Kolba jest wkurwiajacy i pieprzy debilne rzeczy. Jednak bedzie to epickie kiedy przed walka bedzie promocja, my podczas niej bedziemy spac z racji roznicy czasowej, ale nie beda to  smacznie przespane noce. Bedzie nas wybudzac przeciagajacy sie trzask pekajacej rasistowskiej dupy woodleya oraz cichy szloch spowodowany jej pieczeniem:antonio:

 3. Konfikton chyba z każdym się pokłócił: Woodley to były sparingpartner, Mas były współlokator etc. Trzeba mu przyznać, ma dar do zrażania przeciwko sobie.

 4. Colba po takim wpierdolu i złamanej szczęce wróci nie wcześniej niż za pół roku a Woodley rwie się do walki. Nie widzę innego scenariusza jak walka Edwards vs Woodley.

 5. Woodley właśnie nie chce walczyć z byle kim, nie zawalczy z Edwardsem w Londynie, bo albo się obsral albo czeka na medialnie lepszego rywala. On ma z czego żyć poza walkami, wiec nie zdziwiłbym się jakby poczekał na Kolbe do wakacji. A jeśli chodzi o zestawienie, to Colba powinien go porobić na dystansie 5 rundowym, bo osobiście nie wyobrażam sobie żeby Dana nie zrobił z tego pojedynku walki wieczoru na jakimś Fight Nighcie.

 6. Wiadomo , że to będzie ME w Fight Nighcie ale Tyron mówił coś o styczniu/lutym,że wraca. Po za tym jak nie dojdzie do walki z Leonem to wtedy dla Usmana rewanż z Edwardsem a Woodley będzie se musiał z pół roku na Colbe poczekać. Zresztą myślę , że do tego zestawienia dojdzie bo Tyron coś gęgał o rewanżu i w ogóle a wygrana z Edwardsem ten rewanż mu da.

 7. Tyrion podawał styczeń / luty na powrót zdaje się.

  Edwards wchodzi w grę wg mnie, tyle że Woodlej chce walczyć w USA.

  Kolba to pół roku pewnie.

  No i zostaje Usman i Masvidal, co chce walczyć z Diazem, Conorem albo Cejudo.

  Ja tam widziałbym Usmana obojętnie czy z Leonem czy Masem, a ten drugi dla Woodleja, który co prawda jest po porażce, ale nie powinno mieć to znaczenia w tym przypadku.

 8. Covington vs Masvidal

  Szansa na drugie złamanie szczęki

  Raczej stawiałbym na dominacje Kolby w zapasach. Szczęki mu nie złamał Lawler a też przyjebać umie.

 9. Raczej stawiałbym na dominacje Kolby w zapasach. Szczęki mu nie złamał Lawler a też przyjebać umie.

  Trudno żeby Lawler złamał Colbie szczękę kiedy w ogóle ciosów nie zadawał. Woodley ma większe pierdolnięcie i nie sądzę aby porobił zapaśniczo dużo silniejszego Tyriona.

 10. Trudno żeby Lawler złamał Colbie szczękę kiedy w ogóle ciosów nie zadawał. Woodley ma większe pierdolnięcie i nie sądzę aby porobił zapaśniczo dużo silniejszego Tyriona.

  A ja wlasnie jestem przekonany ze na Woodleya kolba mialby taktyke typowo zapasnicza i chcialby go porobic tak jak Usman ogarnal Woodleya. W stojce by sie bal ze dostanie jakas bombe i padnie. Sila fizyczna Tyrona raczej nie straszna kolbie. Ale Tyron tyle nie bedzie czekal bo jest zdrowy a kolba to pewnie wroci za pol roku ale dalej nawet. Ale walka naprawde kozak!

 11. Trudno żeby Lawler złamał Colbie szczękę kiedy w ogóle ciosów nie zadawał. Woodley ma większe pierdolnięcie i nie sądzę aby porobił zapaśniczo dużo silniejszego Tyriona.

  Zgadza się tylko że Kolba wyglądał w chuj lepiej w starciu z Usmanem niż analogicznie Woodley, Usman też wydaje się silniejszy od Tyriona, a z zapasami do Kolby nie wystartował. Nie chce wyjść na fanboya, ale wydaje mi się że Convington ogarnie Masvidala.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.