Dana White o Golden Boy

2 listopada to nie tylko gala UFC 244 i pas największego skur#$%^&@. Tego samego dnia promocja bokserska Golden Boy zorganizuje pojedynek o mistrzostwo świata WBO pomiędzy Canelo Alvarezem oraz Sergeyem Kovalevem. Wydarzenie odbędzie się w Las Vegas, zaś Diaz i Masvidal wystąpią w Nowym Jorku. Do konkurencyjnej sytuacji odniósł się sam Dana White, krytykując po raz kolejny Oscara de la Hoyę.

Jeżeli to kur&% zrobicie, to jesteście kretynami.

Prezydent UFC stwierdza także, że promocja bokserska sama rzuca sobie kłody pod nogi w tym wypadku. Canelo Alvarez jest jednym z największych talentów pięściarstwa, a na jego osobie można zarobić krocie. Niestety poprzez organizację gal w tym samym dniu fani będą podzieleni co do wyboru sobotniej rozrywki.

33 KOMENTARZE

 1. Co kurwa xD ? Canelo to magnes na oglądalność i nie tylko na hajs a walka z Kovalevem przyciągnie w chuj ludzi i żeby się łysa pinda nie zdziwiła jak UFC zostanie w dupie i większość wybierze boks. Oby mu ta gala zamknęła mordę.

 2. Co kurwa xD ? Canelo to magnes na oglądalność i nie tylko na hajs a walka z Kovalevem przyciągnie w chuj ludzi i żeby się łysa pinda nie zdziwiła jak UFC zostanie w dupie i większość wybierze boks. Oby mu ta gala zamknęła mordę.

  :lesnarhappy::matt:

 3. Te slowa to raczej wyraz frustracji. Luzne tlumaczenie: "Canelo walczy 2 listopada?! Jestesmy :gdzie:"

 4. Co kurwa xD ? Canelo to magnes na oglądalność i nie tylko na hajs a walka z Kovalevem przyciągnie w chuj ludzi i żeby się łysa pinda nie zdziwiła jak UFC zostanie w dupie i większość wybierze boks. Oby mu ta gala zamknęła mordę.

  Sam sobie odpowiedziałeś, że Oskar jest pierdolnięty i działa na szkodę Golden Boy, bo część z tych, którzy wybiorą UFC, nie zapłacą za obejrzenie gali w Vegas. Zorganizowanie jej w innym terminie przyniosłoby o wiele większy sukces finansowy. Mam nadzieję, że właściciele Perform Group w końcu wyperswadują te biznesowe zależności temu dzbanowi. Być może myśli sobie, że będzie celową politykę nastawioną na osłabienie UFC prowadził, gdzie straty wliczane są w jej koszta, by w konsekwencji zyskać pozyskując niezdecydowanych (UFC, czy GB). Nie rozumie, że niektórzy chętnie oglądają na żywo i UFC, i boks na takim poziomie? Przecież organizacja gal w tym sam czasie pozbawi ich tej możliwości.

 5. A ja 1 i 2 wydarzenie obejrze sobie z odtworzenia dzien pozniej do sniadania tak wiec w chuju mam te terminy:kis: ale ktos na tym straci bo odbiorcy boksu i MMA sie na pewno pokrywaja.

 6. A ja 1 i 2 wydarzenie obejrze sobie z odtworzenia dzien pozniej do sniadania tak wiec w chuju mam te terminy:kis: ale ktos na tym straci bo odbiorcy boksu i MMA sie na pewno pokrywaja.

  Ja również. Jednak taka postawa w żaden sposób nie doprowadza do rozrastania się MMA, polepszenia wizerunku, napływu nowych zawodników, zwiększenie wynagrodzeń, itd., itp. Okazjonalnie coś kupujemy ale kurwa do krytyki jesteśmy pierwsi!

  [SPOILER]:mamed:

 7. Canelo na tą walkę wchodzi do półciężkiej – do 79,379 kg (do 175 funtów)

  Czyli money Fight bez pasków?

  :childcry:

 8. Czyli money Fight bez pasków?

  :childcry:

  Walka o pas półciężkiej.

  Alvarez chce zostać mistrzem w czwartej kategorii wagowej.

  :frankapprove:

 9. W ciemno obstawiam, że fani Canelo zeżrą i wyplują UFC 244. Łysy wie, że będzie wtopa to sapie…

  Lysy mowil ze jak walka Canelo bedzie o innej godzinie niz walka wieczoru UFC to nikt nikomu krzywdy nie zrobi. Niby juz ponad 10 tys biletow poszlo na gale w MSG tak wiec na pewno bedzie komplet. PPV i tak nigdy sie nie dowiemy ile poszlo w czasach ESPN tak wiec zostaje nam gdybanie.

 10. Wasza opinia nie jest w ogolo wymierna. Nie jesteście nabywcami ppv

  Ja nabywam przez portal crackstreams.com. Kosztuje mnie to dwa kliknięcia w czerwone ikonki z krzyżykami.

 11. Ja nabywam przez portal crackstreams.com. Kosztuje mnie to dwa kliknięcia w czerwone ikonki z krzyżykami.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.