Dana White Hawaje

Prezydent organizacji UFC – Dana White zapowiedział, że chce zorganizować galę na Hawajach ze względu na mistrza wagi piórkowej – Maxa Hollowaya (21-4). White przebywał w Honolulu podczas weekendu, gdyż poszukiwał talentów na gali Trinity Kings 8. Oczywiście po wydarzeniu załapał się na wywiad dla lokalnych mediów.

Max bardzo tego chce. Słuchajcie, my też chcemy tutaj zawitać, kochamy to miejsce. Musimy się tylko zorientować co i jak. Zobaczymy czy nam to wyjdzie. Mam nadzieję, że zarząd turystyki pozwoli nam na to.

Co prawda UFC nigdy nie dotarło do stanu leżącego na wyspie i pod tym względem zbierali sporo krytyki, bo już dawno ten krok zrobiła, chociażby promocja Scotta Cokera – Bellator.

To miejsce jest znane środowisku MMA od lat 90. Dawno mnie tu nie było na pojedynkach, więc dobrze jest wrócić. Jest ze mną Holloway i razem spotykaliśmy lokalnych fanów. Sama walka wieczoru tej gali była fantastyczna.

12 KOMENTARZE

  1. tak o 10 lat za pozno łysa parówo. trzeba było robić gale na hawajach jak BJ był w swoim prime a nie jak teraz gdzie bije sie po pijaku w knajpach:brianvomit:

    jak tak do sprawy podchodza to w tym czasie Max straci pas i juz nie beda miec mistrza z wyspy takze #nikogo

  2. Zobaczymy czy nam to wyjdzie. Mam nadzieję, że zarząd turystyki pozwoli nam na to.

    Co kurwa? Przecież jak ostatnio chcieliście tam organizować galę to zażądaliście od tego zarządu większej dotacji niż wynosi ich roczny budżet!  :waldeklaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.