Dustin Poirier odpowiada Danowi Hookerowi

Dan Hooker (19-8) dzisiejszej nocy pokonał Ala Iaquintę (14-6-1) na punkty w Melbourne i wyzwał do kolejnego starcia Dustina Poiriera (25-6). Jednakże były pretendent do tytułu mistrzowskiego ma inne plany na 2020 rok, które nie określają spotkania z ”The Hangmanem”.

Dustin rozkwaszę twoją twarz! Spotkajmy się w Nowej Zelandii w 2020 roku, skończę cię!- powiedział w wywiadzie po wygranej Hooker.

Oczywiście na odpowiedź Amerykanina nie czekaliśmy zbyt długo.

Walczę teraz z Irlandczykiem. Jesteś blisko, ale to jeszcze nie czas.

Pomysł rewanżu Poiriera z Conorem McGregorem narodził się po wydarzeniach na UFC 242 w Abu Zabi. Cała sytuacja została opisana tutaj. Sam Daniel dosyć dosadnie odniósł się do tego pomysłu.

To jego problem jeżeli chce ganiać za skrzatami. Jeżeli chce prawdziwego wyzwania, to wie gdzie mnie szukać.

W tym wypadku ”The Diamond” ma sugestię co do następnego występu Hookera.

Dan może bić się z Donaldem Cerrone, ja czekam na coś ekscytującego.

 

 

 

14 KOMENTARZE

 1. Hooker fenomenalny występ z mocnym Iaquinta. Ale na Poiriera może być za mało.

  Przeciętny występ z chujowym Iaquintą chciałeś powiedzieć, ale przejęzyczenia się zdarzają.

 2. Irishman? Irish dragon. Paul Felder. Dobra walka będzie! Paul Felder można rzec, że jest niepokonany. Ma 4 porażki. 2 z Barbozą, ale ostatnio z nim wygrał, więc jakby zmazał te porażki. I 2 porażki przez splita. Jedna z Pearsonem, a druga z Perrym, ale w 77 kg, nie w jego wadze. Felder może namieszać.

 3. Irishman? Irish dragon. Paul Felder. Dobra walka będzie! Paul Felder można rzec, że jest niepokonany. Ma 4 porażki. 2 z Barbozą, ale ostatnio z nim wygrał, więc jakby zmazał te porażki. I 2 porażki przez splita. Jedna z Pearsonem, a druga z Perrym, ale w 77 kg, nie w jego wadze. Felder może namieszać.

  Felder jest drewniany

 4. Odkąd Poirer ma złamany nos i i uszy jak kalafiory jakoś mnie nie przekonuje. Pamiętam jak z dziewczynom oglądałem UFC i Poirer był jeszcze wage nizej . To od razu sie podnieciła. A teraz nie robi juz chłopak na nikim wrażenia . Ładny był  a został łajzą z złamanym nosem  którego bije Khabib. Przykre w sumie. Już mu nie kibicuje. Wieśniacko sie ubiera i sam nie wie co z sobą zrobić.

 5. Odkąd Poirer ma złamany nos i i uszy jak kalafiory jakoś mnie nie przekonuje. Pamiętam jak z dziewczynom oglądałem UFC i Poirer był jeszcze wage nizej . To od razu sie podnieciła. A teraz nie robi juz chłopak na nikim wrażenia . Ładny był  a został łajzą z złamanym nosem  którego bije Khabib. Przykre w sumie. Już mu nie kibicuje. Wieśniacko sie ubiera i sam nie wie co z sobą zrobić.

  co

 6. Odkąd Poirer ma złamany nos i i uszy jak kalafiory jakoś mnie nie przekonuje. Pamiętam jak z dziewczynom oglądałem UFC i Poirer był jeszcze wage nizej . To od razu sie podnieciła. A teraz nie robi juz chłopak na nikim wrażenia . Ładny był  a został łajzą z złamanym nosem  którego bije Khabib. Przykre w sumie. Już mu nie kibicuje. Wieśniacko sie ubiera i sam nie wie co z sobą zrobić.

  Moja jak obejrzała walke Frye vs Takayama to kazała mi wąsy zapuscić

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.