Conor McGregor przybył dziś na Fight Island czyli wyspę Yas w Abu Zabi. Irlandczyk czekać tam będzie na zbliżający się wielkimi krokami rewanżowy pojedynek z Dustinem Poirierem do którego dojdzie 23 stycznia na gali UFC 257.

Były podwójny mistrz UFC, na wyspę Yas w Abu Zabi przybył wynajętym jachtem razem ze swoim trenerem, Johnem Kavanagh:

32-letni Irlandczyk (22-4 MMA) na UFC 257, 23 stycznia w Abu Dhabi, zmierzy się drugi raz z Dustinem Poirierem. Od czasu pierwszej walki z „Diamondem” na gali UFC 178 walczył z m.in. Eddiem Alvarezem, Natem Diazem, Khabibem Nurmagomedovem czy Jose Aldo.

W ostatnim pojedynku, jedynym występie w 2020 roku, walczył z „Kowbojem” Cerrone, którego błyskawicznie znokautował na UFC 246. Na ten moment zawodnik zajmuje 4. miejsce w rankingu kategorii lekkiej organizacji.

 

 

19 KOMENTARZE

 1. Wynajętym? Co za biedak.

  Ale za to cały KuKluxKlan  Go wita przed hotelem :frankapprove:

  Warto zwrócić uwagę, że  choć ma maseczkę, to nie ma okrycia tatuaża, a malec na wyjebce, nawet bez maski. Jeszcze większy twardziel niż ociec. Konor krul, co tu dużo pisać :cmgkeepgoing:

 2. Co prawda sporty walki swoje kosztują zdrowotnie  , ale od lat uwazam , ze jest to najlepszy sport gdy jestes w scisłym topie by za niedługa robotę , za która ci płaca do wykonania najszybciej stać się multimilionerem ze wszystkich sportów oraz możesz mieć wyrzuty jak w żadnym innym jesli jesteś szara myszką, a nie zadymiarzem.

 3. Co prawda sporty walki swoje kosztują zdrowotnie  , ale od lat uwazam , ze jest to najlepszy sport gdy jestes w scisłym topie by za niedługa robotę , za która ci płaca do wykonania najszybciej stać się multimilionerem ze wszystkich sportów oraz możesz mieć wyrzuty jak w żadnym innym jesli jesteś szara myszką, a nie zadymiarzem.

  Gówno prawda

 4. Co prawda sporty walki swoje kosztują zdrowotnie  , ale od lat uwazam , ze jest to najlepszy sport gdy jestes w scisłym topie by za niedługa robotę , za która ci płaca do wykonania najszybciej stać się multimilionerem ze wszystkich sportów oraz możesz mieć wyrzuty jak w żadnym innym jesli jesteś szara myszką, a nie zadymiarzem.

  Toś dojebał

 5. Co prawda sporty walki swoje kosztują zdrowotnie  , ale od lat uwazam , ze jest to najlepszy sport gdy jestes w scisłym topie by za niedługa robotę , za która ci płaca do wykonania najszybciej stać się multimilionerem ze wszystkich sportów oraz możesz mieć wyrzuty jak w żadnym innym jesli jesteś szara myszką, a nie zadymiarzem.

  :brainoverload:

 6. Wynajętym? Co za biedak.

  Widać że biedak, za cały hajs wynajął jacht i nawet na koszulkę go nie stać :matt:

 7. Przebrał się jakiś goryl w białe szaty i pizdę tak wydzierał, że prawie juniora wystraszył… Ale krul jest człowiekiem o duszy anioła i okazał mu miłosierdzie – a mógł zabić:redford:

 8. gdy jestes w scisłym topie by za niedługa robotę , za która ci płaca do wykonania najszybciej stać się multimilionerem ze wszystkich sportów

  :razz:ociesznymirek:

  do tematu o julkach pt "dymy aborcyjne" lub poprawić się i więcej nie grzeszyć

 9. Znowu będzie wysyp tematów o Rudym. Czekam aż padnie Conor podciera się srajtaśmą z domieszką złota.

 10. Znowu będzie wysyp tematów o Rudym. Czekam aż padnie Conor podciera się srajtaśmą z domieszką złota.

  prawie 40 mln na instagramie robi swoje , przykładowo Jones ma 5 mln

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.