Niespełna dwa lata temu — Saul ”Canelo” Alvarez podpisał kontrakt z platformą streamingową DAZN na 365 milionów dolarów za 11 walk. Jak się później okazało partner Meksykanina, nie był w stanie utrzymać swojego mistrza i rozpoczęły się kłopoty na tle finansowym.

Po trzech walkach stoczonych pod sztandarem DAZN — Sergey Kovalev, Daniel Jacobs oraz Rocky Fielding — Canelo chciał wytoczyć proces przeciwko DAZN oraz promocji Golden Boy prowadzonej przez Oscara De La Hoyę. Według Alvareza kwota, która nie została wypłacona za pozostałą część umowy to 280 milionów dolarów. Teraz wiemy już, że pięściarz odszedł od drogi sądowej i obie strony zgodziły się na ugodę. Saul ”Canelo” Alvarez nie jest już częścią Golden Boy Promotions ani DAZN, został wolnym agentem i czeka na oferty. Oficjalną informację podał jego trener Eddy Reynoso.

Moją rolą jest bycie menedżerem i trenerem Saula. Dzisiaj mogę podzielić się informacją, że ”Canelo” został wolnym agentem i będziemy kontynuować jego karierę.

Czas wolny od potyczek spędziliśmy na sali treningowej i staraliśmy się podnieść umiejętności bokserskie Alvareza. Jesteśmy gotowi na prawdziwą wojnę, forma jest doskonała.

W najbliższym czasie ogłosimy datę powrotu oraz rywala. Celujemy w głośne nazwiska i pokażemy, że meksykańska szkoła boksu jest najlepsza na świecie.

Początkowo zespół Saula chciał doprowadzić do jego starcia z Billy Joe Saundersem w maju tuż przed pandemią. Kolejnym krokiem miała być trylogia z Gennadiyem Golovkinem pod koniec roku. Oczywiście wszystkie te zamierzenia legły w gruzach, ale teraz pojawiają się nowe nadzieje. Dodajmy, że za wymienione pojedynki Meksykanin zarobił połowę z ustalonej gaży.

Pozew sądowy został wycofany i każdy jest szczęśliwy z tego powodu — skomentował Oscar de la Hoya w wywiadzie z BoxingScene — sam nie wycofałem się z DAZN, będziemy ciągle rozwijać nasze talenty: Ryana Garcię, Jaimego Munguia oraz Vergila Ortiza. To oni w przyszłości mogą zostać najlepszymi bokserami na świecie.

18 KOMENTARZE

 1. Niespełna dwa lata temu — Saul ”Canelo” Alvarez podpisał kontrakt z platformą streamingową DAZN na 365 milionów dolarów za 11 walk.

  :wow::korwinwhat:

 2. 365 mln za 11 walk, to jest 33 mln za każdą walkę oficjalnie. Kurwa gdzie zrobiłem błąd i pracuje w szpitalu zamiast bić się po mordach.

 3. 365 mln za 11 walk, to jest 33 mln za każdą walkę oficjalnie. Kurwa gdzie zrobiłem błąd i pracuje w szpitalu zamiast bić się po mordach.

  Jak jesteś wybitny w jakiejś dziedzinie to zarobisz nawet w szpitalu, nie musisz się bić.

 4. Jak jesteś wybitny w jakiejś dziedzinie to zarobisz nawet w szpitalu, nie musisz się bić.

  raczej ciężko 365 milionów zarobić w szpitalu.

 5. Kurwa gdzie zrobiłem błąd i pracuje w szpitalu zamiast bić się po mordach.

  Pewnie pracując w szpitalu zamiast bić się po mordach

  :suchykarol:

 6. 365 mln za 11 walk, to jest 33 mln za każdą walkę oficjalnie. Kurwa gdzie zrobiłem błąd i pracuje w szpitalu zamiast bić się po mordach.

  W szpitalu, chyba ciut więcej da się zarobić:

  ”Patrick Soon-Shiong przyjął posadę chirurga-rezydenta na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej i uzyskał dyplom magisterski. … Przez pewien czas pracował w szpitalu w Vancouver. Wkrótce potem  … Soon-Shiong zatrudnił się na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA) (1983 r.) jako assistant professor w oddziale chirurgii gastroenterologicznej, a potem został kierownikiem programu transplantacji trzustki na UCLA.

  Soon-Shiong opracował metodę leczenia cukrzycy za pomocą przeszczepu do trzustki pacjenta komórek produkujących insulinę, po czym w 1991 r. odszedł do założonej przez siebie firmy badawczej. Pod koniec lat 90. XX w. rozszerzył zakres swoich badań na leczenie nowotworów, opracowując leki m.in. na raka piersi. Badania na nowymi lekami pozwoliły mu zostać miliarderem, gdyż opracowany przez niego lek abraxane (zmodyfikowana wersja popularnego leku taxol) umożliwił mu sprzedaż firmy za 2,9 mld dolarów.

   W 2018 roku jego majątek szacowano na 7,8 mld dolarów.”

 7. Clenbutorello chyba zapomniał, że bez starego otoczenia może utracić parasol ochronny

  Zresztą Gołowkina dwa razy przekręcili i już za wiele zagrożeń w swojej wadze nie ma

 8. 365 mln za 11 walk, to jest 33 mln za każdą walkę oficjalnie. Kurwa gdzie zrobiłem błąd i pracuje w szpitalu zamiast bić się po mordach.

  Sprzedaj duszę diabłu czy reptilianom, promuj ich agendę a pinionżki będą się sypać jak manna z nieba

  #5g #foliacontent :roberteyeblinking:

 9. Co do tego, że super specjaliści w szpitalach zarabiają krocie – to bym polemizował. Kiedyś wpadło do mnie "medyczne" małżeństwo żeby sprawdzić zdolność kredytową. On – profesor, super hiper specjalista od kardiochirurgii. Ona – (just) stomatolog. Jak pokazali mi PIT-y, to babka (podrzędny dentysta, z własną praktyką) miała dochód o ponad 1/3 wyższy niż mąż "Specjalista".

  Gienek – typowe naczynia połączone: ktoś musi reperować mordy, żeby mordy mógł rozpierdalać sobie ktoś 😉

  Co do tego "popełnionego błędu", to był taki kawał:

  Pani pyta Jasia w podstawówce, kim chciałby zostać jak dorośnie.

  Jasiu odpowiada – menelem.

  Pani – Jasiu nie żartuj sobie!

  Jasiu – nie żartuję. Chcę być menelem i będę menelem!

  Mija 30 lat, Jasiu (a właściwie już Jan) siedzi w fotelu prezesa potężnej firmy, sączy 18-to letnią whisky, spogląda na złotego Rolexa i drapiąc się w głowę, szepcze: "kurwa, gdzie popełniłem błąd?" 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.