Bartosz Fabiński na portalu społecznościowym Instagram opublikował zdjęcie, które miałoby wskazywać na to, że podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC. Polak w największej organizacji na świecie wygrał 4 walki i tylko raz przegrał. Co więcej, ostatnio toczył bój na połączonym wydarzeniu Cage Warriors z UFC. Bartosz po pokonaniu Darrena Stewarta na wspomnianej wyżej gali przyznał, że liczy na większe wyzwania w przyszłości.

View this post on Instagram

🤫 #ufc

A post shared by Bartosz Fabiński (@bartoszfabinski) on

Warto przytoczyć zatem fragment programu Oktagon LIVE, kiedy Fabiński wspominał o swoim ostatnim występie.

Był to pojedynek UFC, zresztą otrzymałem również takie pisemne, nie mailowe, tylko pisemne, podpisane ręcznie, zeskanowane i przesłane do mnie od jednego z dyrektorów UFC zapewnienie, że jest to pojedynek UFC.

Padł także komentarz ze strony menedżera zawodnika, przedstawiciela grupy Shocker MMA — Artura Ostaszewskiego.

Oczywiście marzeniem byłby pas, natomiast na razie trzeba trochę zejść na ziemię i skupić się na sytuacji, którą mamy obecnie. Bartek nie jest jeszcze zawodnikiem w rankingu, więc walki o pas raczej nie dostanie. Nawet jakby bardzo chciał, to od takich rzeczy jest Conor McGregor, żeby dostawać takie walki. A wracając do tego zupełnie poważnie, to ja uważam, że Bartek ma wszelkie papiery, żeby być rankingowym zawodnikiem TOP 15 albo nawet TOP 10 i zdecydowanie widzę te walki.

 

6 KOMENTARZE

  1. O pasie na razie nie ma co myśleć, gość przegrał szybciutko z Prazeresem w dodatku nie walczy zbyt często, jakby tego było mało w jego dywizji będzie ciężko się przebić do top15.

  2. Oglądanie jego walk nie należy go przyjemności, ale szanuje gościa za to, że dominuje nad rywalami fizycznie. Ma dobre zapasy, silny jest, kondycja gra. A to bardzo nieoczywisty zestaw w przypadku zawodnika z Polski

  3. Bartek może nie ma stylu który porywa publiczność, ale koniec końców w tym sporcie chodzi o to, żeby potrafić wykorzystać swoje mocne strony w walce i On to robi bardzo dobrze.

    Trzymam mocno kciuki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.