W piątek 12 lutego odbędzie się pierwsza w tym roku gala organizacji Babilon MMA. Walką wieczoru studyjnej imprezy odbywającej się w warszawskim Explosion Club będzie eliminator do mistrzowskiego pasa królewskiej kategorii, w którym zmierzą się dwa młode wilki polskiej sceny MMA – Kevin Szaflarski (9-1) i Filip „Czołg” Stawowy (7-1). Transmisja na kanałach grupy Polsat.

Podczas tej samej gali czwarty występ w klatce zaliczy niepokonana Róża Gumienna (3-0), którą czeka trudny test z rąk mistrzyni świata w grapplingu – Ekateriny Shakalovej. Ciekawie zapowiada się także starcie w wadze ciężkiej Olszewski-Kalata – radzimy nie mrugać! W kategorii piórkowej (do 66 kg) zobaczymy łącznie aż trzy interesujące pojedynki – przede wszystkim dojdzie do rewanżu Huberta Lotty z Piotrem Kacprzakiem. Ich pasjonujący bój na gali Babilon MMA 15 zakończył się niejednogłośną wygraną tego pierwszego. Jak będzie tym razem?

Karta walk Babilon MMA 19

Waga do 120 kg (eliminator do walki o pas):
Kevin Szaflarski (9-1, 4 KO, 4 SUB) vs Filip Stawowy (7-1, 7 KO)

Waga do 61 kg:
Róża Gumienna (3-0, 2 KO, 1 SUB) vs Ekaterina Shakalova (3-1, 1 KO, 1 SUB)

Waga do 77 kg:
Mateusz Głuch (8-6, 3 KO, 1 SUB) vs Kamil Kraska (5-1, 2 KO, 3 SUB)

Waga do 120 kg:
Damian Olszewski (3-2, 2 KO) vs Marcin Kalata (1-2, 1 KO)

Waga do 66 kg:
Hubert Lotta (2-1, 1 SUB) vs Piotr Kacprzak (3-3, 2 SUB)

Waga do 66 kg:
Karol Kutyła (3-1, 2 KO) vs Artur Drążek (5-3, 4 SUB)

Waga do 66 kg:
Mateusz Sosnowski (debiut) vs Konrad Rusiński (1-0, 1 SUB)

Walka pro-am:
Grzegorz Rutkowski vs Kacper Tomaszewski

9 KOMENTARZE

 1. Ten Kevin to budowany ma rekord niczym w boksie, a na razie oprócz kończenia jakichś ogorkow i poznania Jonesa gdzieś tam w USA na sali to za wiele nie zwojował. No i tak szczerze to karta gorsza niż większość gal PLMMA.

 2. Ten Kevin to budowany ma rekord niczym w boksie, a na razie oprócz kończenia jakichś ogorkow i poznania Jonesa gdzieś tam w USA na sali to za wiele nie zwojował. No i tak szczerze to karta gorsza niż większość gal PLMMA.

  Niby tak ale nie do końca. Mistrz świata IMMAF i to jest fakt a nie dostał tego za paczkę chipsów. Pompowany rekord ale ilu takich zawodników było? Khabib przed wejściem do UFC rekord pompowany na ogórasach, Musaev to samo, Kołecki też (z naszej ziemi przykład). Kołecki najpierw walczył z Lwem Kazimierczukiem czy innymi bumami a 3 lata później pokonuje Zawadę. Kevin celuje w UFC więc chciałby mieć ładny rekord. Ta walka pokaże jaki jest jego faktyczny poziom. To jednak nie jest poziom budowania rekordu np. Bulińskiego. 😀

 3. O kurwa to armia fight night miało lepsza ostatnio rozpiske

  Ten sam poziom. Akurat ostatnia AFN byla bardzo slaba.

 4. Ten sam poziom. Akurat ostatnia AFN byla bardzo slaba.

  Bil sie Kaczmarczyk i te dwa prospekty z amatorskiego mma.

  Decowski i ten drugi plus debiut tego zapasnika.. ogólnie gala nie była taka zła

 5. Bil sie Kaczmarczyk i te dwa prospekty z amatorskiego mma.

  Decowski i ten drugi plus debiut tego zapasnika.. ogólnie gala nie była taka zła

  Wiem kto sie bil. Ale sie wynudzilem.

 6. Dwie główne walki całkiem ciekawe ale rozpiska sama w sobie jeśli chodzi o oczekiwania względem Babilonu to nie szczyt możliwości.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.