BJ Penn wypadek samochodowy

B.J. Penn (16-14-2) z końcem września został zwolniony z organizacji UFC. Penn po siedmiu porażkach z rzędu, od UFC miał dostać jeszcze jedną szansę i zakontraktowano go na walkę z Nikiem Lentzem, jednak z racji jego ulicznych walk i nagrań z tych wydarzeń Dana White postanowił rozwiązać kontrakt Penna. Hawajczyk nie licząc brutalnego nokautu przed klubem nocnym Lava Shack nie wygrał walki aż od 2010 roku.

Dzisiaj portal MMAJunkie poinformował, że weteran ma kolejny duży problem. W miniony weekend Penn miał wypadek w swoim rodzinnym mieście – Hilo, niewykluczone, że były zawodnik największej organizacji na świecie kierował pod wpływem alkoholu, jednak tę sprawę zbada policja.

Według Big Island Now, do incydentu doszło w piątkowy wieczór. B.J. stracił kontrolę nad swoim czarnym pickupem i pojazd wylądował tuż przed centrum handlowym. Hawajczyk został przewieziony karetką do szpitala w Hilo. Niestety nic nie wiemy o jego stanie zdrowia. Policja uważa, że nadmierna prędkość była niewątpliwie przyczyną wypadku, jednak jak już wspominaliśmy, wszczęto dochodzenie w sprawie kierowania pod wpływem alkoholu, gdyż personel medyczny pobrał od Penna krew tuż po przybyciu do szpitala. Nie ujawniono stężenia alkoholu we krwi, najprawdopodobniej zostanie to przekazane do informacji publicznej po zakończeniu śledztwa.

Poza bójkami na ulicy i wypadku w ostatnim czasie „The Prodigy” miał postawione zarzuty w sprawie ataku maczetą, przemocy domowej oraz narkotyków.

33 KOMENTARZE

 1. Stop pijanym kierowcom! Jakby policja potrzebowała świadka to mogę powiedzieć, że piłem z BJem. Będę kapował,

  :rutekajak:

  P.S. Oby ze zdrówkiem było ok.

 2. Tam na karaibach to mało kto jeździ nie pod wpływem

  Aloha!

  Former UFC Champion Jay Dee Penn, more commonly known by his nickname BJ Penn, is under investigation by the Hawai‘i Police Department for a possible DUI violation stemming from an incident in Hilo last week.

  On the evening of Friday, Feb. 7, at approximately 7 p.m., Penn was operating a black Toyota Tacoma pickup truck when it was involved in a single-vehicle crash on Route 11 in Hilo.

 3. Za dużo szans dostał, nie ponosi konsekwencji swoich czynów, jedzie na tym statusie legendy. To sprawia, że zamiast się otrząsnąć idzie coraz ostrzej.

 4. Za dużo szans dostał, nie ponosi konsekwencji swoich czynów, jedzie na tym statusie legendy. To sprawia, że zamiast się otrząsnąć idzie coraz ostrzej.

   ostry zawodnik! twarda gra :conorwalk:

 5. ostry zawodnik! twarda gra :conorwalk:

  Jak Go  nie ostudza teraz trochę to finał może być tragiczny. Tfu tfu.

 6. Jak Go  nie ostudza teraz trochę to finał może być tragiczny. Tfu tfu.

  :roberteyeblinking: sugerujesz, że wyląduje tu znami na kohones skończy??

 7. :jjsmile::OK: to teraz tylko rozjechanie ciężarnej.

  :razz:enn:Ciężko pracuje na tytuł mistrza w staczaniu się na samo dno.

 8. z życiem ne wygrasz, trzeba umieć przełknąć stare błędy; bj to ambitny gość i ewidentnie nie radzi sobie z tym o go spotkało. z drugiej strony zahowuje się jak pierdolony gówniak bez mózgu

  ps. kibicowałem Diego!:jon:

 9. Żal mi tego gościa…

  Żal? Miał wszystko. Mimo że rozkurwil kilkukrotnie cały dorobek, dostawał szansę i wsparcie a nadal nie wyciągnął wniosków.

  Niech tylko nie złamie komuś życia przez swoje odjeby, tak jak jazda po pijaku.

  Jebać.

 10. Żal? Miał wszystko. Mimo że rozkurwil kilkukrotnie cały dorobek, dostawał szansę i wsparcie a nadal nie wyciągnął wniosków.

  Niech tylko nie złamie komuś życia przez swoje odjeby, tak jak jazda po pijaku.

  Jebać.

  Zgadzam się.

  Jednak ciężko jest odwrócić się od gościa, któremu kibicowałeś. Tak po prostu po ludzku szkoda mi Bj'a.

 11. Fistaszek zamiast mózgu. Jeden z tych ludzi, nad którymi trzeba mieć kontrolę, bo w każdej chwili może coś odwalić.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.