Karta walk sobotniej gali UFC 257 zmniejszyła się do 10 pojedynków z powodu usunięcia w ostatniej chwili dwóch starć w wadze lekkiej. W miejsce pojedynku Ottmana Azaitara z Mattem Frevolą, na karcie głównej gali kibice zobaczą występ dobrze znanego kibicom z Polski Makhmuda Muradova z Andrew Sanchezem.

Azaitar (13-0 MMA) i Frevola (8-1-1 MMA) mieli zmierzyć się w pojedynku wagi lekkiej na głównej karcie sobotniej gali UFC 257. Niestety w trakcie piątkowego ważenia pojawiły się informację, że walka została usunięta z gali. Frevola przybył na miejsce i został zważony w oczekiwaniu na znalezienie nowego przeciwnika ale organizacja poinformowała o odwołaniu walki, nie podając przyczyny. Z karty walk sobotniej gali UFC 257 wypadło również drugie starcie w wadze lekkiej, pomiędzy Nasratem Haqparastem a Armanem Tsarukyanem.

W wyniku tego, walka w wadze średniej pomiędzy zawodnikiem Ankos MMA, Makhmudem Muradovem a Andrew Sanchezem została przeniesiona na kartę główną gali UFC 257.

Popularny Makhmud Muradov (MMA 24-6) z największą organizacją MMA na świecie jest związany od końca 2019 roku. Dotychczas pod jej szyldem stoczył dwa zwycięskie starcia. Obecnie jest na fali 13 wygranych z rzędu. Ostatni raz w akcji widziany był dwanaście miesięcy temu, kiedy to znokautował Trevora Smitha. 30–latkowi, który trenuje między innymi w klubie Ankos MMA, nie udało się ani razu zawalczyć w 2020 roku.

10 KOMENTARZE

  1. Jedna waleczka uratowana. Taki mix

    No ja od razu tez o tym pomyslalem ze mozna ich zestawic. Chociaz 2 zawodnikow zawalczy i zarobi. Dobrze ze sie wyjebalo w tej samej wadze. Ale i tak szkoda pierwotnych zestawien.

  2. Zajebista karta się zrobiła, 2 walki bab, gejowski model, odpad z Ballatora i rudy alkoholik, co ostatnią walkę w lekkiej wygrał 5 lat temu.  Na fightnighta to by się nawet nie nadawało :tongue:

  3. Zajebista karta się zrobiła, 2 walki bab, gejowski model, odpad z Ballatora i rudy alkoholik, co ostatnią walkę w lekkiej wygrał 5 lat temu.  Na fightnighta to by się nawet nie nadawało :tongue:

    Kobiety to ty szanuj. Jessica Eye i Joanne Calderwood to światowy top 😉 a Ribas i Rodriguez nie byłyby wcale łatwymi rywalkami dla Jędrzejczyk. Dan daje bardzo dobre walki i Chandler to przecież od dawna zapowiadany super transfer z Bellatora. Nic nie mówię o ME, bo tych dwóch nie trzeba nikomu przedstawiać. Zajebista karta główna. :bleed:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.