Warszawskie Centrum Atletyki, bo w tym klubie trenują między innymi: Piotr Strus, Daniel Omielańczuk, Jan Błachowicz, Rafał Kijańczuk oraz inni — działa już pełną parą. Zawodnik wagi ciężkiej ACA — Daniel Omielańczuk za pomocą mediów społecznościowych opublikował wspólne zdjęcie ze swoimi kolegami z sali. Na obrazku znalazłby się chociaż czołowy półciężki UFC — Jan Błachowicz oraz mocny bokser — Izu Ugonoh, który już niebawem wystąpi w KSW. Weźmy zatem pod lupę tę trójkę oraz ich przyszłość w MMA.

Avengers wersja Polska 🇵🇱

Publiée par Daniel Omielańczuk sur Samedi 4 juillet 2020

Daniel Omielańczuk już niebawem stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego organizacji ACA. Przedstawiciel organizacji ACA w Polsce – Baysangur Edelbiev podczas programu ”Oktagon Live” prowadzonego przez Macieja Turskiego oraz Mateusza Borka stwierdził, że Polak jest następny w kolejce. Niestety, nie znamy daty gali, na której Daniel zmierzy się z aktualnym mistrzem Mukhomadem Vakhaevem. Dodajmy, że już 20 sierpnia – ACA 109 odbędzie się w studiu w Polsce. Być może to tam zawodnik WCA powalczy o złoto. Faktem jest, że rozmowy w sprawie tak dużej szansy stoją po stronie Shocker MMA. Promotor Artur Ostaszewski w maju pozyskał Omielańczuka do swojej grupy i szybko rozpoczął, jak widać skuteczne negocjacje.

Z drugiej strony Jan Błachowicz ciągle czeka na wieści z USA. Polak po fenomenalnym nokaucie na Corey’u Andersonie mierzy tylko i wyłącznie w tron wagi półciężkiej. Sęk w tym, że Jon Jones nie garnie się do powrotu, gdyż UFC nie jest w stanie zagwarantować mu odpowiedniej stawki. Co więcej, bardzo często wspomina on o tym, że w 205 funtach nie ma dla niego odpowiedniego rywala, woli on raczej przejść do wagi ciężkiej i dostać odpowiednie wynagrodzenie za ”duży skok”.

View this post on Instagram

Work done👊

A post shared by Jan Blachowicz (@janblachowicz) on

Izu Ugonoh już niebawem zagości w klatce KSW. Wcześniej był zawodowym bokserem. Na polskiej scenie pięściarstwa szybko zyskał popularność dzięki swoim nokautom oraz występom w Australii. Uznanie na arenie międzynarodowej zgarnął co prawda po przegranym pojedynku z Dominicem Breazeale, ale wtedy nie można było mówić o kompromitacji. Bój był zawzięty, a kompletnie skreślany Polak pokazał, że da się rzucić na matę topowego boksera. Niestety gorsze momenty dla Izu nastąpiły w 2019 roku. Na gali w Rzeszowie został znokautowany przez Łukasza Różańskiego i postanowił zakończyć karierę. Teraz z niecierpliwością czekamy na jego debiut w największej organizacji MMA w Europie. Oczywiście liczymy, że włodarze KSW ujawnią niebawem potencjalnego rywala dla Ugonoha.

View this post on Instagram

… #innerwinner #winningenergy

A post shared by Izu Ugonoh (@izuugonoh) on

17 KOMENTARZE

 1. Zgodnie z poprawnością polityczną jest w Avengers czarnoskóry. W takim razie, który to homoseksualista? :zakręcony:

 2. Jan do każdej walki przygotowuje się w WCA ? Nie chce się wierzyć że z takim gymem jest w czołówce LH, a światowy top klubów to to nie jest

 3. Zgodnie z poprawnością polityczną jest w Avengers czarnoskóry. W takim razie, który to homoseksualista? :zakręcony:

  A który jest homoseksualistą w Avengersach?

 4. kapitan ameryka.

  O ty chuju billmareju. Kapitana się nie obraża. Tego Ci nie zapomnę. Za garażami po lekcjach

 5. Czyli zbiorka jurasa sie udala i nie zamkneli wca?:roberteyeblinking:

  Szły grube przelewy na konto Jurkowskiego, przelali duzo wiecej niz Okninskiemu na walke z monopolem Lewandowskiego :razz:ociesznymirek:

 6. Gosc namiesza w ksw, czarnoskóry Junior Dos Santos

  Poprawiłem. Kurczę, muszę Ci powiedzieć, że ostatnio się strasznie mylisz. Tu KSW mylisz z MMA, Connora mylisz z najlepszym zawodnikiem, Diaza mylisz z ogórem :no no:

  Nie najlepiej to świadczy o Twojej fachowości. W Twoim nicku chodzi o to, że na 100 typów w 99 się mylisz a tylko raz trafiasz czy o co tu chodzi?

  :joer:

 7. Poprawiłem. Kurczę, muszę Ci powiedzieć, że ostatnio się strasznie mylisz. Tu KSW mylisz z MMA, Connora mylisz z najlepszym zawodnikiem, Diaza mylisz z ogórem :no no:

  Nie najlepiej to świadczy o Twojej fachowości. W Twoim nicku chodzi o to, że na 100 typów w 99 się mylisz a tylko raz trafiasz czy o co tu chodzi?

  :joer:

  Izu trenuje ksw

  J*bac tego słabiaka diaza

  Conor to król mma bo nikt tyle nie zarobił co on

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.