TFL 20

„Pogromca Radomia” Artur Berezovskyi vs Slawomir Kołtunowicz, już 7 marca na TFL 20 w Radomiu!

Reprezentant Ukrainy – Artur Berezovskyi po raz trzeci w karierze zmierzy się z przedstawicielem Radomia.Podczas dwudziestej jubileuszowej edycji TFL – Thunderstrike Fight League, skrzyżuje on rękawice z idolem Radomskiej widowni Sławkiem Kołtunowiczem. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie wagowym do 66 kg. „Pogromca Radomia” jak dotąd pokonał przez decyzję Michała Pacha a następnie poddał Piotra Przepiórkę.

Wiem że będzie to bardzo ciężka walka. Mnie nie interesują łatwe starcia lub takie na odbudowanie. Idę vabank i gram o pełną pulę. Zapraszam cały Radom na TFL 20. Wiem że tym razem mogę liczyć na doping całej zgromadzonej publiczności.” – mówi Sławomir Kołtunowicz.

Odważną decyzję obydwu fighterów skomentował szef organizacji TFL promotor JS Promotion, Jacek Sarna.

Wielki szacun dla obydwu wojowników. Obaj są po przegranej a nie ma z ich strony żadnej kalkulacji. Widzę w nich olbrzymią chęć zwycięstwa. To zapowiada olbrzymie emocje w klatce. Czy Artur ma patent na zawodników z Radomia? O tym przekonamy się 7 marca w Radomiu.

Jubileuszowa edycja TFL 20 odbędzie się 7 marca w Hali Sportowej MOSIR Radom. Bilety na galę dostępne w systemie www.ekobilet.pl

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.