Przeciwnikiem niedawno ogłoszonego Kępy na kolejnej gali Armia Fight Night będzie zawodnik Ankos MMA oraz MMA Witkowo, Szymon Karolczyk

Szymon jest młodym i utalentowanym sportowcem, który od początku swoich zmagań w świecie MMA jest związany z Wielkopolską. Imponującą serię sześciu zwycięstw w rekordzie amatorskim (6-1-0, przegrana w debiucie) Karolczyk udanie przedłuża po przejściu na zawodowstwo. Od tego czasu zanotował bowiem dwa udane boje na galach Slugfest.  Czy uda mu się i teraz?

Młodzieńcza siła, wigor i pasja kontra doświadczenie, upór i determinacja. Który z zawodników zwycięży? Odpowiedź czeka na nas 22 stycznia 2021.

Adrian Kępa na co dzień ratownik górniczy pracujący w KWK Murcki, reprezentant śląskiego klubu MMAtadores Katowice jest już niemalże stałym punktem gal AFN. Od momentu debiutu w tej organizacji dwa zwycięstwa (nad Sławomirem Kołtunowiczem i Giorgim Esiavą) dały mu szansę zawalczenia o mistrzowską szablę. W starciu tym Kępa musiał jednak uznać wyższość rywala, Patryka Kaczmarczyka, przegrywając poprzez poddanie w rundzie trzeciej. Zaskarbił sobie jednak sympatię publiki niezwykle waleczną postawą i sercem do walki, oraz… oświadczynami w środku klatki, o których rozpisywały się nawet komercyjne media.

O gali Armia Fight Night 9

Kolejna – dziewiąta edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 22 stycznia. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Ze względów epidemiologicznych gala odbędzie się w studio.

Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego.  Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Podczas Armia Fight Night 9 zobaczymy aż 9 pojedynków z udziałem żołnierzy 18 Dywizji Zmechanizowanej.

Będą to między innymi: szeregowy Sylwester Miller, szeregowy Damian Kosiorek i starsza szeregowa Monika Opak.

Wkrótce pojawią się zestawienia walk, a 22 stycznia czekają nas prawdziwe sportowe wojny!

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją  Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

1 KOMENTARZ

  1. 6 zwycięstw z rzędu w amatorskim mma to nie jest imponująca seria, jest chłopak, który ma serię prawię 40 zwycięstw i jest też  sporo więcej osób na almmie z taką lub wyższą serią zwycięstw, jego rekord amatorski wynosi ok. 13-4, a nie 6-1 tak jak napisałeś, a i nie przegrał w debiucie, tylko jego 3 walka była pierwszą przegraną. 2 minuty research'u zajęło mi znalezienie tych informacji.

Comments are closed.