Armia Fight Night 8

Organizacja poinformowała ze podczas MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 – Shamad Erzanukaev zawalczy z Izatollem Armanim.

Reprezentant klubu Fight Team MMA Brodnica to poważny konkurent dla niepokonanego dotąd Shamada. Armani jest aktualnym Mistrzem Europy MMA w kat. 61 kg. Swoje ostatnie mistrzostwo zdobył podczas Mistrzostw Europy ALMMA, gdzie po dwóch 5-cio minutowych rundach i dogrywce zwyciężył decyzją sędziów.

Pochodzący z Rosji Shamad już po raz drugi stanie do walki dla organizacji Armia Fight Night w formule pro-am. Reprezentant WCA Fight w świecie MMA zadebiutował w 2016 roku kiedy – teunujc pod okiem Łukasza Jurkowskiego – zaledwie jako 14 latek pokonał o 10 kg cięższego przeciwnika na gali Slavia Republic. Od tej pory odbył 7 walk amatorskich i żadnej nie przegrał.

Czy Shamad obroni swoje zwycięstwo po raz 9 i otworzy sobie drzwi do kariery zawodowej, czy ulegnie groźnemu Afgańczykowi? O tym przekonamy się już 13 marca!

O gali MINUTOR Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

13 marca w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma MINUTOR Energia z Mysłowic!

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu Eventim.pl

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją  Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.