Alistair Overeem UFC Washington

Dziennikarz MMAFighting – Damon Martin ujawnił karty punktowe walki wieczoru UFC  on ESPN 7 w Waszyngtonie. Mimo że tempo pojedynku pomiędzy Alistairem Overeemem  a Jairzinho Rozenstruikiem nie było zadowalające, to karty przemawiały na korzyść Holendra. Sędziowie zapisali pierwsze trzy rundy na jego konto, czwarte starcie zgarnął Surinamczyk ( według Chrisa Lee i Sala D’Amato). Oczywiście na kartach próżno szukać piątej odsłony, gdyż Alistair na 4 sekundy przed końcem został znokautowany.

Rozenstruik przegrywał na wszystkich kartach punktowych przed 5 rundą, kiedy to na 4 sekundy przed końcem został znokautowany.

Były mistrz Strikeforce w tej walce doznał potwornego rozcięcia wargi, jednak jak sam przyznaje za pomocą mediów społecznościowych, ma się dobrze. W dodatku twierdzi, że sędzia interweniował za szybko.

Mam już szwy. Moja warga nie wygląda teraz seksownie… Trochę za wczesne przerwanie, ale mam nadzieję, że całość się podobała.

 

 

21 KOMENTARZE

 1. Trochę za wczesne przerwanie, ale mam nadzieję, że całość się podobała.

  Kolejny materiał do hajlajtów :childcry:

 2. Szkoda, ale trzeba przyznać, że niby 4 sekundy, ale śmiesznie to wyglądało, jak wstał i uciekał. Taki śmieszek z tego Reema.

 3. A mnie się wydaje, że o przerwaniu zadecydował fakt, że Jairzinho odwrócił się plecami i zaczął się już cieszyć. Jakoś mam wrażenie, że jakby poszedł dobić Reema to sędzia by to puścił i runda zdążyłaby się skończyć.

 4. Trochę za wczesne przerwanie,

  Dlatego zawsze powtarzam dobijaj nawet trupa dopoki sedzia Ciebie nie odciaga… Tutaj Surinamczyk w chuj duzo zaryzykowal odchodzac po tej bombie od Koniny…

 5. A co by dało puszczenie dalej tej walki przez sędziego? Z takim rozcięciem i tak by to lekarz przerwał momentalnie, przynajmniej Aliemu ostanie się trochę więcej szarych komórek.

 6. A co by dało puszczenie dalej tej walki przez sędziego? Z takim rozcięciem i tak by to lekarz przerwał momentalnie, przynajmniej Aliemu ostanie się trochę więcej szarych komórek.

 7. A co by dało puszczenie dalej tej walki przez sędziego?

  zwycięstwo Aliego oczywiście, co za durne pytanie.

  Umie czytać ze zrozumieniem? Ali prowadził na punkty

  Z takim rozcięciem i tak by to lekarz przerwał momentalnie, przynajmniej Aliemu ostanie się trochę więcej szarych komórek.

  kiedy momentalnie, w 4 sekundy kurwa? Poza tym rozcięta warga nie jest argumentem za przerwaniem walki. Podaj przykład przerwania walki z powodu rozcięcia wargi?

  Mówię o normalnym lekarzu, a nie pediatrze który nie wie gdzie jest i co robi i przerywa z dupy jak zobaczy jakąkolwiek krew, jak w walce Płetwala albo Diaza ostatnio

  Mogli.

  I Ali miałby tatara zamiast gęby.

  i chuj, płacą mu za to. Zwycięstwo na punkty by mu to zrekompensowało

 8. Konina był odcięty, tak samo było w walkach z Browne, Big Footem czy Rothwellem – gdyby nie przerwanie Rozenstruik, przez te 4 sekundy by mu jeszcze nawkładał kilka kokosów.

  Nie ma nawet co pierdolić, dobre przerwanie – szkoda szarych komórek i dewastacji twarzy.

 9. Teraz mozna o tym dyskutowac ale za jakis czas nikt nie bedzie o tym pamietal ani mowil a Overeem na szczycie juz sie nie znajdzie chociaz kilka walk jeszcze pewnie stoczy. Co do Rozenstruika to jeali wygra jeszcze 2 walki doatanie pewnie szanse walki o pas

 10. Nie zesraj się dziecko. Mój błąd, myślałem, że przerwanie było pod koniec 3 rundy.

  No to już bardzo mi przykro, że ani myślenie nie wychodzi, ani czytanie ze zrozumieniem.

  Ze sraniem jak mniemam też kłopot, skoro nie życzysz go komuś – nad zwieraczami też nie panujesz?

  Muszę przyznać, że bardziej żałosnej egzystencji niż twoja nie jestem sobie w stanie wyobrazić, a wyobraźnię mam bujną

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.