Wydaje się, że Aleksandar Rakić, który pnie się w rankingach wagi półciężkiej UFC, już niebawem może być pretendentem. Zanim to jednak nastąpi, kategoria 205 funtów musi zostać nieco rozładowana. W marcu Jan Błachowicz w obronie mistrzowskiego pasa podejmie Israela Adesanyę. Austriak na chwilę obecną uważnie przygląda się szczytowi drabinki, jednak jak sam przyznaje dla MMA Junkie w przyszłości, wolałby zmierzyć się z Nigeryjczykiem.

Dla mnie to świetna opcja. Gość staje się mistrzem dwóch dywizji i musi się ze mną zmierzyć, to właśnie mnie interesuje. To nie byłaby dobra noc dla niego, cała jego sława przeszłaby na mnie.

Rakić, który niebawem stanie naprzeciw Thiago Santosa ponadto stwierdził, że nie do końca zgadza się z szansą mistrzowską Israela Adesanyi.

Glover Teixeira to świetny zawodnik, piękny bilans zwycięstw. Bez dwóch zdań zasłużył na pas, ale UFC postanowiło zorganizować kasowe starcie. Z jednej strony mają rację, taka noc przyciągnie masę kibiców, samo zestawienie jest bardzo interesujące.

Aleksandar wspomina także o dużej różnicy pomiędzy wagą średnią a półciężką. Nie wyklucza opcji, w której Błachowicz zdominuje swojego przyszłego rywala.

To 9 kilogramów różnicy z 84 do 93 kilogramów. Naprawdę to ogromna różnica, tutaj jesteśmy piekielnie silni i szybko odczujesz ciosy. Nie krytykuję nikogo i nie twierdzę, że w średniej nie ma silnych zawodników, ale dzieli nas wiele.

Błachowicz to cholernie ciężki rywal, bardzo silny. Sam stawiam 50-50 w super walce. W przyszłości Adesanya lub Jan będą moimi przeciwnikami.

8 KOMENTARZE

 1. bardzo rozsądny chłopak, bez zająknięcia się mówi iż woli walkę z Izraelem, bo wiadomo iż będzie to łatwiejszy przeciwnik, nie posiadający legendarnej polskiej siły!

 2. bardzo rozsądny chłopak, bez zająknięcia się mówi iż woli walkę z Izraelem, bo wiadomo iż będzie to łatwiejszy przeciwnik, nie posiadający legendarnej polskiej siły!

  :razz:ociesznymirek:

 3. Dla mnie Rakic ma wszystko zeby zostac mistrzem LHW, Prochazka tez sledze od dawna i bardzo lubie jego stojke… W ogole sami fajni zawodnicy sa w top 5 lhw, Jano, Glover, Dom, Rakic czy Prochazka :]

 4. Dla mnie Rakic ma wszystko zeby zostac mistrzem LHW, Prochazka tez sledze od dawna i bardzo lubie jego stojke… W ogole sami fajni zawodnicy sa w top 5 lhw, Jano, Glover, Dom, Rakic czy Prochazka :]

  O ile Rakic jest świetnym zawodnikiem i ma papiery na mistrza,to prohazka według mnie to pajac i zostanie szybko wyjaśniony. Już Vulkan prawie go uśpił.

 5. O ile Rakic jest świetnym zawodnikiem i ma papiery na mistrza,to prohazka według mnie to pajac i zostanie szybko wyjaśniony. Już Vulkan prawie go uśpił.

  Pajacowal to prawda, bardzo nonszalancko walczyl z Wołkiem, no ale walka byla w jednej plaszczyznie – stojkowicz vs stojkowicz tylko ze jak Vulkan ma tylko piesci tak Prochazka jeszcze ma kuloski 😆

  Prochazka nie ma rewelki w parterze co pokazal np. Nemkov tylko ze sie wypompowal… Mysle ze chcial sie popisac ta walka z Ozdemirem, dlatego tak walczyl bo w innych walkach walczy roztropniej.

 6. O ile Rakic jest świetnym zawodnikiem i ma papiery na mistrza,to prohazka według mnie to pajac i zostanie szybko wyjaśniony. Już Vulkan prawie go uśpił.

  Niech pójdą jeszcze na egzamin do takiego kogoś jak Glover i jak się powiedzie, mogą walczyć o pas.

 7. :razz:ociesznymirek:

  zauważyłem, że 3/4 Twoich postów to są memy/gify. A połowa z nich to ten z Mirkiem.

  Mój 9-letni kuzyn wnosi więcej oryginalnych treści na grupach facebookowych o Fortnite, więc musisz być młodszy albo mniej rozwinięty, niewłaściwe skreślić

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.