Mirek Okniński w wywiadzie z MMARocks o pojedynkach swoich zawodników, o potencjalnej walce Szymona Kołeckiego z Łukaszem Jurkowskim. Słynny trener chwali „Jurasa” wspominając, że jest pierwszym mistrzem KSW, że ma talent i że radził sobie z klasowymi rywalami, takimi jak Rameau Thierry Sokoudjou.

Opowiada też o tym aby fani spodziewali się nadejścia wampira Michała Pasternaka, walce Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang, Janie Błachowiczu i wielu innych zawodników. Zapraszamy na wywiad!

Szymon Kołecki jest świeżo po nokaucie na Damianie Janikowskim. Wcześniej tego roku, w debiucie w KSW udało mu się również przez TKO pokonać najsilniejszego człowieka na świecie Mariusza Pudzianowskiego. Jego jedyną skazą na bilansie jest przegrana z Michałem Bobrowskim, jaką zaliczył na gali Babilon MMA 5.

– Szymon Kołecki znokautował Damiana Janikowskiego w walce medalistów olimpijskich na gali KSW 52!

23 KOMENTARZE

  1. Przecież Mostowiak tak przepali palce w internetowej walce z Panem Mirasem Gracie, że dostanie tym razem nie tylko kontuzji mostka i nie będzie mógł trenować :razz:ociesznymirek:

  2. Uwaga!

    Pociąg z wpierdolem "Kołecki" kursujący na trasie Pudzianowski – Janikowski – Jurkowski wjeżdżający na peron nokaut będzie opóźniony około sześciu minut (początek drugiej rundy). Informujemy, że wielkość opóźnienia może ulec zmianie.

  3. bedzie lezal, bedzie bity, bedzie plakal… ale pozniej 😀 jeblem, fakt faktem, uwielbiam Pana Mirka 🙂

    Lubie jego wywiady, mega pozytywny czlowiek 😉

  4. Lubie jego wywiady, mega pozytywny czlowiek 😉

    Zacznij robić z Nim interesy. Wszyscy zadowoleni :rofl:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.