Mike Perry po wygranej z Mickeyem Gallem celuje w dużą walkę. „Platinum” wrócił na zwycięskie tory na gali UFC Vegas 4, kiedy to pokonał przez jednogłośną decyzję sędziowską pogromcę CM Punka. Zawodnik pokazał, że cały czas się rozwija, szczególnie jeśli chodzi o grę grapplingową. Teraz Perry chciałby pojedynku z gwiazdą UFC, Natem Diazem.

Myślę, że jest chudym, słabym, małym chu*kiem, tak jak Mickey Gall. Szanuję to co zrobił w tym sporcie. Ma dobry grappling, jiu-jitsu i te gó*na. Myśli, że potrafi boksować i zadaje te słabe ciosy. Nie ma szans żeby mnie mocno trafił.

Ustrzeliłbym go w stójce tak jak zrobił to Jorge Masvidal. Nie miałbym problemu pójść z nim w parter, siedziałbym na nim. Jeśli mam być szczery to walka wyglądałaby tak samo jak z Mickeyem Gallem. Jeśli podobała wam się ta walka to prawdopodobnie podobałoby wam się moje starcie z Natem Diazem, bo on jest nieco bardziej wytrzymały. Pewnie próbowałby ze mną boksować, ale moja siła ciosu… Usadziłbym go.

Diaz (20-12 MMA) w ostatnim pojedynku przegrał z Jorge Masvidalem na UFC 244. Młodszy z braci w ostatnich latach stał się jedną z największych gwiazd organizacji „Ultimate Fighting Championship”. W tym czasie mierzył się z m.in. Conorem McGregorem czy Anthonym Pettisem. 16 z 20 wygranych w karierze zawodnik zdobywał kończąc rywali przed czasem. Teraz nie wiadomo czy w ogóle wróci do startów w zawodowym MMA. Prezydent UFC zapytany o przyszłość m.in. Diaza stwierdził, że nie ma zamiaru „uganiać się” za zawodnikami, którzy nie chcą walczyć.

38 KOMENTARZE

 1. Co ten grzbiet gada… Nate nawet wyrwany z największego melanżu, by skapiszonował mu mordę 30:21, przecież Perry to bum w chuj tak naprawdę, niech walczy z Gallami Anonimami tego świata, bo tylko na nich starcza mu skilla.

 2. Nate by go jeb!@ł w stójce (zasięg + kombinacje) przez trzy rundy, aż Perry by zaczął przypominać tatar w podrzędnej budzie w Pcimiu Dolnym. Bum krzyczy o wypłatę życia.

 3. Diaz na największej dżumie zrobi tego placka w stójce. Perry może walczyć w parterze z kimś pokroju Galla ale do bardziej ogarniętych parterowo zawodników nie ma podjazdu. Już w parter poszedł z Kowbojem:cool:

 4. Już w parter poszedł z Kowbojem:cool:

  Widać jednak, że w parter woli iść z małym chu*kiem.

  :mamedwhat:

 5. Widać jednak, że w parter woli iść z małym chu*kiem.

  :mamedwhat:

  Nie będę zaskoczony jeśli mały chu*ek poskręca go jak precla:cool:

 6. Jestem ciekaw jak długo jeszcze będzie trwał match making ma zasadzie " jesteś słaba piz****, stopie ci dupe.  Chyba sam jesteś, ja ci stopie "

  Zamiast

  " mam wysokie notowania,  opłaca ci się ta walka z perspektywy wizerunkowej. A ja mam dobrą sprzedaż,  zarobisz na tym "

 7. Ładnie mu odjebalo niech teraz udzieli wywiadu że zna swoją wartość i chce uczciwe pieniądze jak nie do bellatora

  Diaz go robi w windzie między parterem a 2 piętrem

 8. No Diaz to ogór. Każdy z top 10 w WW i LW go robi. Moze z Felderem bym miał wątpliwości bo on przehypowany

  Kazdy z top 10 tylko nie Conor, który 2 razy dostał baty.

 9. Diaz nawet oderwany od bonga, by porobił tego placka, pomiędzy buchami. Ten platynowy dzban jest niesamowity. Gallileusz ośmieszył go w stójce, a ten ma jeszcze czelność rzucać wyzwania, zamiast stulić łeb i przeprosić za żenujący występ.

 10. Odjebało mu. To ja już wole newsy o Conorze czy coś….

  :antonio:

  Haha z czym do kogo Bumie

  BUM FIGHTING CHAMPION #PLATINUM

 11. Kazdy z top 10 tylko nie Conor, który 2 razy dostał baty.

  Raz przegrał na farcie bo się zmeczyl a w drugiej walce diaz leżał po 2 minutach

 12. dwa

  Nie no, bądźmy uczciwi, Conor raz przegrał z Natem po upokarzającym poddaniu, a potem dostał wpierdol, ale wygrał…

  … test Coopera 😀

 13. Nie no, bądźmy uczciwi, Conor raz przegrał z Natem po upokarzającym poddaniu, a potem dostał wpierdol, ale wygrał…

  … test Coopera 😀

  :mamed:

 14. Chyba jego nowa trenerka mu to podpowiedziała

  :juanlaugh:

  Co by nie mówić bzdurnych rad nie dawała. Kibicuję :razz:ociesznymirek:

 15. No Diaz to ogór. Każdy z top 10 w WW i LW go robi. Moze z Felderem bym miał wątpliwości bo on przehypowany

  Imo Iaquinte robi gladko, Kevina na 5 rundowce by zrobil, Hookera imo robi.

 16. Imo Iaquinte robi gladko, Kevina na 5 rundowce by zrobil, Hookera imo robi.

  Na 5 rundówce właśnie mógłby zrobić, ale Kevin zmienił styl na bardziej wyrachowany w stójce i kontroli w parterze, a to mogłoby mieć spore znaczenie w obszarze cardio więc i tak stawiam na Lee. Z Hookerem rzeczywiście miałby szanse, ale jednak typowałbym Dana, zwłaszcza na 3 rundy. Iaquinta to nawet zapomniałem, że jest w top 10 i no tutaj bym faworyzował Diaza choć nie sądzę, że miałby łatwo.

 17. Perry nie zasypuje gruszek w popiele i śladem naszego Proper Mastera pobił starszego chłopa w barze (tyle że Perry w odróżnieniu do Conora  go znokautował).

  Konsekwencje tego czynu mogą być dla niego tylko jedne- walka o pas BMF!!!

  Perry jest gangsterem i to jest szalone!

 18. etymologia:

  (1.1-3) Dawniej w gorącym popiele, który został po upieczeniu chleba, suszono gruszki. Jeśli ktoś nieuważnie ich pilnował, by się nie spaliły (np. zasnął przy piecu), mówiono, że "zasypia gruszki w popiele".[2]

  uwagi:

  • Niepoprawna i niezgodna z etymologią jest wersja: nie zasypywać gruszek w popiele.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.