Informowaliśmy dziś o odwołaniu walki wieczoru UFC on ESPN+ 19. Była mistrzyni wagi słomkowej Joanna Jędrzejczyk, miała zmierzyć się z Michelle Waterson. Dziennikarz UFC oraz TSN Sports Aaron Bronsteter na swoich mediach społecznościowych ogłosił, że Joanna nie będzie w stanie ściąć wagi do limitu 115 lbs.

W związku z tą sytuacją Michelle Waterson (MMA 17-6) dostała dwie możliwe opcje wyboru: Albo zmierzy się z Joanną Jędrzejczyk (MMA 15-3) w catchweight, albo nie zawalczy w sobotę, ale w zamian dostanie pojedynek z Jessicą Andrade (MMA 20-7) na UFC 244 w Nowym Jorku. Według brazylijskiego Combate, Waterson wybrała drugą opcję na walkę na bardziej medialnej gali, na której Jorge Masvidal zmierzy się z Natem Diazem o pas największego skurw&@!a w MMA.

Tym samym Joanna zostanie w walce wieczoru, ale zamiast z Michelle Waterson, zmierzy się z Angelą Hill (MMA 10-7).

58 KOMENTARZE

 1. Kurde współczuję jej nie wiadomo co gorsze:o o:

  Wydaje mi się, że walka z Andrade jest o wiele lepsza. Przede wszystkim jest wyżej notowana w rankingu UFC, walka jest na o wiele, wiele większej gali i Andrade jest spokojnie do ugrania gdy się jest bardziej mobilnym od niej.

 2. Z drugiej strony Waterson to była atomowka i na slomkowa jest jedna z najmniejszych, a Andrade to kawal dzika. Walka bardziej prestiżowa na pewno przeciwnik i gala

 3. Waterson ma większe szanse z Andrade niż z Aską. Andrade nie jest zawodniczką która punktuje i ogarnia strategie.  Z drugiej strony jest dzikiem ale JJ pokazała że można ją punktować i mieć w piździe. Waterson ma gorszy zasięg ale może swoją mobilnością to wygrać. Z kolei Watterson nie miął zupełnie nic na Askę która by ją wypunktowała no

 4. Mysle ze Hill moga dac dobra walke. Hill jest jaka jest ale nie kalkuluje i lubi naparzac sie w stojce, moze byc ciekawsza walka niz z Hottie

 5. Zobaczcie jak Michelle się super przygotowałam do tej walki, forma sztos itd., a tu przeciwniczka okazała totalny brak szacunku.

 6. Kurde, myślałem, ze Aśka się bardziej postara niż takie akcje. Oczywiscie całym sercem za nią, ale szkoda trochę okresu przygotowawczego Waterson w tym wszystkim.

 7. Jak Waterson zaakceptuje walkę to nie pozostanie nic innego jak kibicowanie jej, a jeszcze mi się to nie zdarzyło bo strasznie mnie denerwuje ciągłe wciskanie jej matczynych motywów.

 8. Z kolei Watterson nie miął zupełnie nic na Askę która by ją wypunktowała no

  A co miała Namajunas przed pierwszą walką z Jędrzejczyk?

 9. Na instagramie po waszych newsach hottie wrzucila zdjecie z plany zdjeciowego ufc przed walka wiec moze jednak zaakceptowala?

 10. 20min temu ufc na twitterze wrzucilo info o otwartym treningu z udzialem jj i hottie. Zero wzmianek o zmianach

 11. 20min temu ufc na twitterze wrzucilo info o otwartym treningu z udzialem jj i hottie. Zero wzmianek o zmianach

  jak to? ale przecież był twitt…

  wygląda jakby cięła wagę.

 12. Jak nie zrobi wagi, to wina tych grubych dietetyczek czy Daru?

  O Arrachionie się pisze, a Kubie Mauriczu jakoś cicho. Za jego kadencji waga była robiona :zakręcony:

 13. Ale zrobili zamieszania i teraz nie wiem komu wierzyć

  Szambo się już wylało stary. Zainteresowanie walką wzrosło i ważeniami.

 14. Waterson ma większe szanse z Andrade niż z Aską. Andrade nie jest zawodniczką która punktuje i ogarnia strategie.  Z drugiej strony jest dzikiem ale JJ pokazała że można ją punktować i mieć w piździe. Waterson ma gorszy zasięg ale może swoją mobilnością to wygrać. Z kolei Watterson nie miął zupełnie nic na Askę która by ją wypunktowała no

  Andraż by ją na glebę wyordolił i zgwałcił intensywnym tribingiem. Aśka to tylko delikatne tyś tyś co chuja daje

 15. Ale zrobili zamieszania i teraz nie wiem komu wierzyć

  Ale w co niby wierzyć? Waterson wykonuje dalej obligacje medialne – bo za to dostaje hajs. W piątek pewnie stanie również na wadze, mimo że walka będzie odwołana. To się nazywa "show money", a jak walka dojdzie do skutku, to za wygraną dostaje się "win bonus".

 16. W wywiadzie Waterson powiedziała, że zawalczy z Joanna w catchweight. Chociaż też gadała trochę o tym, że tymi sprawami zajmuje się jej ekipa i podoba się jej walka na gali BMF.

  Dużo zależy teraz od tego ile Joanna może przekroczyć i od ufc czy jest zainteresowane jakakolwiek zapłatą Hottie za przygotowania bez walki. Jeśli Dana postawi sprawę jasno, że bez walki nie ma kasiory i Asia nie przekroczy jakoś kosmicznie wagi to może dalej będą walczyć.

 17. Wydaje mi się, że walka z Andrade jest o wiele lepsza. Przede wszystkim jest wyżej notowana w rankingu UFC, walka jest na o wiele, wiele większej gali i Andrade jest spokojnie do ugrania gdy się jest bardziej mobilnym od niej.

  pytanie czy ona walke dostanie, czy ja w chuja zrobia

  w sumie to czemu mialaby dostac walke o pas jak nie chce z JJ walczyc?

 18. Aśka wrzuciła 6 min temu zdjęcie na fb jak robi wagę z opisem #staycalm #everythingisfine

  O chuj tu chodzi?!

  Ale co to niby ma wyjaśnić, że tak napisała? Przecież to może tyczyć się wszystkiego. Asia też swego czasu zaprzeczała, że ma z Waterson walczyć. Napisanie hasztagów #staycalm #everythingisfine nie jest moim zdaniem żadną odpowiedzią.

 19. Aśka wrzuciła 6 min temu zdjęcie na fb jak robi wagę z opisem #staycalm #everythingisfine

  O chuj tu chodzi?!

  Pewnie starała się coś ugrać w kwestii catchweighta, ale Michelle na to nie poszła co jest zrozumiałe. Przy walce z taką Hill w umownym limicie wygrana nie dalaby jej walki o pas więc teraz się JJ spreza by zrobić wagę tylko żeby nie było efektu jak u Aspen Ladd z gali w Sacramento.

 20. Pewnie starała się coś ugrać w kwestii catchweighta, ale Michelle na to nie poszła co jest zrozumiałe. Przy walce z taką Hill w umownym limicie wygrana nie dalaby jej walki o pas więc teraz się JJ spreza by zrobić wagę tylko żeby nie było efektu jak u Aspen Ladd z gali w Sacramento.

  Śmierdzi to nokautem jak z Namajunas gdzie też miała ciężkie cięcie

 21. Ale co to niby ma wyjaśnić, że tak napisała? Przecież to może tyczyć się wszystkiego. Asia też swego czasu zaprzeczała, że ma z Waterson walczyć. Napisanie hasztagów #staycalm #everythingisfine nie jest moim zdaniem żadną odpowiedzią.

  Nie ma pojęcia, dlatego pytam o chuj chodzi 😉

 22. Ale co to niby ma wyjaśnić, że tak napisała? Przecież to może tyczyć się wszystkiego. Asia też swego czasu zaprzeczała, że ma z Waterson walczyć. Napisanie hasztagów #staycalm #everythingisfine nie jest moim zdaniem żadną odpowiedzią.

  No spoko. Jedna z zawodniczek wrzuca zdjęcie z podpisem, że wszystko jest ok w kontekście pojedynku i dla Ciebie to nic nie znaczy, ale jakiś dziennikarz wrzuca milion innych wersji i robicie z tego newsy jakby wszystko zostało opublikowane przez ufc.

  Śmieszne to jest.

 23. No spoko. Jedna z zawodniczek wrzuca zdjęcie z podpisem, że wszystko jest ok w kontekście pojedynku i dla Ciebie to nic nie znaczy, ale jacyś dziennikarze wrzucają milion innych wersji i robicie z tego newsy jakby wszystko zostało opublikowane przez ufc.

  Śmieszne to jest.

  Bo ci dziennikarze z tlittera bardziej godni zaufania, ale imba jest i to się liczy. Ogólnie to żegnajcie.

 24. No spoko. Jedna z zawodniczek wrzuca zdjęcie z podpisem, że wszystko jest ok w kontekście pojedynku i dla Ciebie to nic nie znaczy, ale jakiś dziennikarz wrzuca milion innych wersji i robicie z tego newsy jakby wszystko zostało opublikowane przez ufc.

  Śmieszne to jest.

  Nie było żadnego dementi. Na Twitterze Ariela Helwaniego napisane jest, że Asia będzie robiła WSZYSTKO by zbić wagę bo nie chce by walka się nie odbyła. Więc będzie "PRÓBOWAĆ" zbić:

  I’m told Joanna Jędrzejczyk had a good workout this AM and does not want the fight to get canceled. After it was made clear Team Waterson was not interested in a catchweight, JJ has decided to do everything — within reason — to make 116. She‘ll be at open workout later today.

  Także nie, nie jest to śmieszne. Wszystko tak jak napisałem.

 25. 😕

  Oby się udała! Nie chcę oglądać nudnej jak flaki z olejek Hill. Sto razy wolałbym walkę z  Waterson. Tnij Asiu!

 26. Nie było żadnego dementi. Na Twitterze Ariela Helwaniego napisane jest, że Asia będzie robiła WSZYSTKO by zbić wagę bo nie chce by walka się nie odbyła. Więc będzie "PRÓBOWAĆ" zbić:

  I’m told Joanna Jędrzejczyk had a good workout this AM and does not want the fight to get canceled. After it was made clear Team Waterson was not interested in a catchweight, JJ has decided to do everything — within reason — to make 116. She‘ll be at open workout later today.

  Także nie, nie jest to śmieszne. Wszystko tak jak napisałem.

  Jest śmieszne, że robisz teksty jakby wszystko było oczywiste i oficjalnie potwierdzone. Według Ciebie wszędzie są oczywiste twierdzenia a to że Aśka nie zrobi wagi i się poddała, a to że Hill wchodzi w zastępstwo albo, że Waterson wybrała sobie Andrade. Nigdzie nie ma domysłów, wszędzie oznajmujecie o tym a nie domniemacie.

  Asia 28 minut temu nagrała stories, w którym mówi, że wszystko jest ok, walka jest cały czas aktualna i waga jest w piątek a nie dzisiaj. Ale dla Ciebie to jest i tak za mało i jeżeli jakiś dziennikarz napisze za 5 minut, że walki nie będzie w ogóle bo Aśka ma grzybice stóp to Ty też to potwierdzisz w kolejnym newsie. Dramat.

 27. Jest śmieszne, że robisz teksty jakby wszystko było oczywiste i oficjalnie potwierdzone. Według Ciebie wszędzie są oczywiste twierdzenia a to że Aśka nie zrobi wagi i się poddała, a to że Hill wchodzi w zastępstwo albo, że Waterson wybrała sobie Andrade. Nigdzie nie ma domysłów, wszędzie oznajmujecie o tym a nie domniemacie.

  Asia 28 minut temu nagrała stories, w którym mówi, że wszystko jest ok, walka jest cały czas aktualna i waga jest w piątek a nie dzisiaj. Ale dla Ciebie to jest i tak za mało i jeżeli jakiś dziennikarz napisze za 5 minut, że walki nie będzie w ogóle bo Aśka ma grzybice stóp to Ty też to potwierdzisz w kolejnym newsie. Dramat.

  O czym Ty w ogóle mówisz? Asia kilkanaście minut temu rozmawiała z Arielem Helwanim, gdzie przyznała się, że skoro Waterson nie zaakceptowała catchweight to zrobi wszystko by walka się odbyła i tnie dalej na siłę. Była oferta w stronę Michelle by wzięła walkę z Joanną, ale Amerykanka odmówiła, także problemy z wagą były i o tym napisały wszystkie media, łącznie z nami. Nie mam pojęcia co Ty tutaj teraz wymyślasz. Za sekundkę wpadnie news o tym, że Asia uspokaja fanów i nadal tnie wagę.

 28. O czym Ty w ogóle mówisz? Asia kilkanaście minut temu rozmawiała z Arielem Helwanim, gdzie przyznała się, że skoro Waterson nie zaakceptowała catchweight to zrobi wszystko by walka się odbyła i tnie dalej na siłę. Była oferta w stronę Michelle by wzięła walkę z Joanną, ale Amerykanka odmówiła, także problemy z wagą były i o tym napisały wszystkie media, łącznie z nami. Nie mam pojęcia co Ty tutaj teraz wymyślasz. Za sekundkę wpadnie news o tym, że Asia uspokaja fanów i nadal tnie wagę.

  Generalnie chodziło mi o to, że zbagatelizowałeś ten post @mma_urycy i powiedziałeś, że słowa Aśki nic nie znaczą i nic nie wyjaśniają. Moim zdaniem wyjaśniają sporo i teraz sam piszesz, że wpadnie zaraz o tym post.

  Reszta może faktycznie trochę nieporozumienie z mojej strony.

 29. Generalnie chodziło mi o to, że zbagatelizowałeś ten post @mma_urycy i powiedziałeś, że słowa Aśki nic nie znaczą i nic nie wyjaśniają. Moim zdaniem wyjaśniają sporo i teraz sam piszesz, że wpadnie zaraz o tym post.

  Reszta może faktycznie trochę nieporozumienie z mojej strony.

  Ja jedynie napisałem, że nie rozumiem jak dwa hasztagi można traktować jako konkretną odpowiedź. A ten post o tym, jest wraz z wyjaśnieniami Ariela Helwaniego i tego Tweeta nie widziałem przed napisaniem tego pierwszego komentarza. Nie mam niczego ponad szacunek do Asi i jej osiągnięć, co wydaje mi się wcześniej już udowodniłem wpisami na forum.

 30. a może chodziło o zrobienie szumu medialnego…

  Naprawdę rozumiem, że ważenie jest w piątek itd. ale mimo wszystko propozycja walki w catchweight jest informacją potwierdzoną u wielu źródeł. Odrzucenie tej propozycji przez Michelle też jest informacją o której piszą nawet dziennikarze pracujący dla UFC. Więc to też tak nie do końca, że "czy ja o czymś nie wiem?", bo jednak coś było na rzeczy jeśli w ogóle takie propozycje padły 🙂 no tak na zdrową logikę 🙂

 31. Kurwa napiszę ktoś normalnie czy walka Asi aktualna z karate czy  nie

  To zależy czy Joanna zrobi wagę 🙂 Jeśli nie, możliwy scenariusz jest z walką z Angelą Hill. Jeśli tak, walka z Waterson zostaje 🙂

 32. Jest śmieszne, że robisz teksty jakby wszystko było oczywiste i oficjalnie potwierdzone. Według Ciebie wszędzie są oczywiste twierdzenia a to że Aśka nie zrobi wagi i się poddała, a to że Hill wchodzi w zastępstwo albo, że Waterson wybrała sobie Andrade. Nigdzie nie ma domysłów, wszędzie oznajmujecie o tym a nie domniemacie.

  Asia 28 minut temu nagrała stories, w którym mówi, że wszystko jest ok, walka jest cały czas aktualna i waga jest w piątek a nie dzisiaj. Ale dla Ciebie to jest i tak za mało i jeżeli jakiś dziennikarz napisze za 5 minut, że walki nie będzie w ogóle bo Aśka ma grzybice stóp to Ty też to potwierdzisz w kolejnym newsie. Dramat.

 33. O czym Ty w ogóle mówisz? Asia kilkanaście minut temu rozmawiała z Arielem Helwanim, gdzie przyznała się, że skoro Waterson nie zaakceptowała catchweight to zrobi wszystko by walka się odbyła i tnie dalej na siłę. Była oferta w stronę Michelle by wzięła walkę z Joanną, ale Amerykanka odmówiła, także problemy z wagą były i o tym napisały wszystkie media, łącznie z nami.

  Czy ja nadążam za wydarzeniami?

  1. JJ informuje, że nie będzie w stanie zrobić wagi.

  2. Waterson dostaje propozycję catchweight lub walkę z Andrade na kolejnej numerowanej gali.

  3. Karate Hottie nie zgadza się na catchweight, Aśka dostaję ofertę w postaci Hill na ten weekend.

  4. JJ chce jednak walczyć z Waterson i informuje, że robi wagę i wszystko jest w porządku.

 34. @respect ostatnio jakiś bojownik się zrobił 😛

  :damjan:

  Zwykłe nieporozumienie. Więcej przykładów nie znajdziesz. Tylko spokój może nas uratować.

  Także marne pomówienie z Twojej strony

  😆

 35. :damjan:

  Zwykłe nieporozumienie. Więcej przykładów nie znajdziesz. Tylko spokój może nas uratować.

  Także marne pomówienie z Twojej strony

  😆

  Własnie dlatego się zdziwiłem, tak myślałem że to jednorazowa akcja. Peace!

 36. 1. JJ informuje, że nie będzie w stanie zrobić wagi.

  2. Waterson dostaje propozycję catchweight lub walkę z Andrade na kolejnej numerowanej gali.

  3. Karate Hottie nie zgadza się na catchweight, Aśka dostaję ofertę w postaci Hill na ten weekend.

  4. JJ chce jednak walczyć z Waterson i informuje, że robi wagę i wszystko jest w porządku.

  Jest dokładnie tak jak napisałeś.

 37. Jest dokładnie tak jak napisałeś.

  Nie zdziwie się jak taka informacja ze strony JJ wpłynęła na chwilową dezorientację i demotywację robienia wagi przez Waterson. A JJ sobie spokojnie dalej cięła w tym czasie :joanawhat:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.