Zobaczcie darmową walkę przed UFC on ESPN+ 19, którą postanowiła udostępnić organizacja przed pojedynkiem Michelle Waterson z Joanną Jędrzejczyk. UFC przypomniało walkę „The Karate Hottie” z inną Polką, Karoliną Kowalkiewicz.

UFC Jędrzejczyk vs Waterson

10 KOMENTARZE

 1. Trzymałem zawsze kciuki za Karolę, mimo braku progresu. Wydaje się sympatyczna, jest dość ładna i trzeba przyznać, że odporna i waleczna 😉 ale to co się wydarzyło w powyższej walce i z Grasso to DRAMAT :((( jakby się cofnęła w rozwoju jako zawodniczka mma. Do Invicty z kasztanami z takim poziomem, albo w ogóle dać sobie spokój, rodzina, dzieci i zająć się trenowaniem innych….dziewczyn 😉 

  Oczywiście Karola jak to czytasz to szacunek zawsze będziesz u mnie miała za przenosiny do Najlepszej ligi świata i doczłapanie się do walki o pas.

 2. Jaki buraczany post. Najpierw zyczysz zeby dostala w leb a potem gratulujesz. Albo gimbus albo zwykly pacan jestes.

 3. Trzymałem zawsze kciuki za Karolę, mimo braku progresu. Wydaje się sympatyczna, jest dość ładna i trzeba przyznać, że odporna i waleczna 😉 ale to co się wydarzyło w powyższej walce i z Grasso to DRAMAT :((( jakby się cofnęła w rozwoju jako zawodniczka mma. Do Invicty z kasztanami z takim poziomem, albo w ogóle dać sobie spokój, rodzina, dzieci i zająć się trenowaniem innych….dziewczyn 😉

  Oczywiście Karola jak to czytasz to szacunek zawsze będziesz u mnie miała za przenosiny do Najlepszej ligi świata i doczłapanie się do walki o pas.

  A ja za Kowalkiewicz nie przepadam, sprawia wrażenie typowej Wolaczki – na pozór cicha sympatyczna, a de facto menda, mająca ból zupy bycia w cieniu Aśki, pierwsza do obrobienia dupy (zresztą raz popisała się, jak wtórowała i lizała rów Borkowi w przypadkowym nagraniu z dyktafonu na YT, kiedy  żelek z Dębicy jechał po ulubieńcu KRS – Wojciechu z MMA News ). Zupełnie odwrotna sytuacja jak JJ, która robi trasz tok, na który nabiera się proletariat, a de facto to spoko babka. (miłośnicy babskich stóp i koniobijcy – minusujcie :D)

  :śmiech:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.