ksw 53 michał włodarek stojnić

Informacja prasowa

Po wygraniu z niepokonanym Chorwatem, Michał Włodarek (MMA 8-2) zmierzy się 21 marca z kolejnym zawodnikiem z Bałkanów. Na KSW 53 w Atlas Arenie rywalem „Komara” będzie legenda królewskiej kategorii wagowej z południa Europy, Denis Stojnić (MMA 13-3).

Michał Włodarek na KSW 52 w Gliwicach powrócił do klatki KSW po trzyletniej przerwie od startów. Popularny „Komar” błyskawicznie i widowiskowo znokautował niepokonanego wcześniej Chorwata Srdjana Marovicia. Przed tym starciem 35-latek stoczył w KSW cztery pojedynki, z czego dwa zakończył na swoją korzyść. Poznaniak w zaledwie 27. sekund znokautował Michała Andryszaka na KSW 28 oraz pokonał na pełnym dystansie Szymona Bajora podczas gali KSW 30 w stolicy Wielkopolski.

Denis Stojnić od lat wymieniany jest w gronie czołowych fighterów na naszym kontynencie. Bośniak nie przegrał pojedynku od czerwca 2009 roku i w tym czasie wygrał 8 pojedynków, z czego aż 7 przed czasem. „The Menace” ma na koncie starcia z Cainem Velsquezem, Stefanem Struve, Ricco Rodriguezem i Christianem M’Pumbu. Mieszkaniec Sarajewa z trzynastu zwycięskich pojedynków siedem kończył w pierwszej rundzie zarówno poddaniami, jak i za pomocą ciosów.

Karta walk KSW 53

Walka wieczoru
120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (MMA 13-7) vs TBA

Walka o pas kategorii półśredniej
77,1 kg: Roberto Soldić (MMA 17-3) vs TBA

Karta główna
83,9 kg: Michał Materla (MMA 27-7) vs Patrik Kincl (MMA 22-9)
120,2 kg: Karol Bedorf (MMA 15-5) vs TBA
93 kg: Ivan Erslan (MMA 8-0) vs Przemysław Mysiala (MMA 23-10)
120,2 kg: Michał Włodarek (MMA 8-2) vs Denis Stojnić (MMA 13-3)
77,1 kg: Kamil Szymuszowski (MMA 17-6) vs Albert Odzimkowski (MMA 11-4)
70,3 kg: Gracjan Szadziński (MMA 8-3) vs Bartłomiej Kopera (MMA 9-5)

22 KOMENTARZE

 1. Zestawienie spoko, bo waga ciężka. Ale karta walk wyjątkowo chujowa, nie oszukujmy się ale Pudzian już nikogo nie grzeje.

 2. Bośniak nie przegrał pojedynku od czerwca 2009 roku i w tym czasie wygrał 8 pojedynków, z czego aż 7 przed czasem

  … A ostatnia walkę stoczył przed blisko czterema laty. :deniroclap:

  Denis Stojnić od lat wymieniany jest w gronie czołowych fighterów

  :razz:utinlaugh:

  Gość nie walczy od wieków, więc powiedz Ty mi żuczku drogi kto go ostatnio gdziekolwiek wymieniał?

 3. Komar to obok Soldica jedyny zawodnik w KSW, którego chce oglądać w klatce. Powodzenia Michał.

  O ile nie zniknie znowu ze sceny jak jakiś czas temu. Komar ma ten problem, ze to bardziej jego hobby i wcale nie czuje, ze musi się jakoś bardzo starać. Wygra, to wygra, przegra, to się nic nie dzieje.

 4. Dobra to tak Pudzianowski vs Quentin Domingos ,Włodarek vs Stojnic to pewnie bedzie eliminator do walki z De Friesem o pas , bo Wlodarka cos za bardzo grilluja ze walczył w grudniu a w marcu kolejny drugi występ pod rząd co jest anomalia jak na standardy KRSu bo tu jest jedna walka w roku dla zawodnikow z niewystarczajaca iloscią  falołersów  :razz:utinlaugh:,a Delija ich olał i wybrał PFL .Widac też ze Bedorfa oszczedzaja bo potencjalne zestawienie Bedorfa z Włodarkiem albo ze Stojniciem to kolejna porażka pod rząd dla Karolka :beczka:

  Z Andryszakiem i Grabowskim chyba juz sobie dali spokoj bo jak to mawia klasyk :razz:udziaonicbyniedao:

  Wojek jesli to czytasz to chociaz sie wysil i znajdz dla Bedorfa jakiegos konkretnego rywala a nie nam fanom KRSu bedziesz odgrzewał tego Jaya Silve ::clintdis::, skoro perpejviu i rekordowa organizacja to chociaż jakies rekordowe zestawienie z udziałem Karola nam zaserwuj za te 40 zl :korwinlaugh:

 5. Dobra to tak Pudzianowski vs Quentin Domingos ,Włodarek vs Stojnic to pewnie bedzie eliminator do walki z De Friesem o pas , bo Wlodarka cos za bardzo grilluja ze walczył w grudniu a w marcu kolejny drugi występ pod rząd co jest anomalia jak na standardy KRSu bo tu jest jedna walka w roku dla zawodnikow z niewystarczajaca iloscią  falołersów  :razz:utinlaugh:,a Delija ich olał i wybrał PFL .Widac też ze Bedorfa oszczedzaja bo potencjalne zestawienie Bedorfa z Włodarkiem albo ze Stojniciem to kolejna porażka pod rząd dla Karolka :beczka:

  Z Andryszakiem i Grabowskim chyba juz sobie dali spokoj bo jak to mawia klasyk :razz:udziaonicbyniedao:

  Wojek jesli to czytasz to chociaz sie wysil i znajdz dla Bedorfa jakiegos konkretnego rywala a nie nam fanom KRSu bedziesz odgrzewał tego Jaya Silve ::clintdis::, skoro perpejviu i rekordowa organizacja to chociaż jakies rekordowe zestawienie z udziałem Karola nam zaserwuj za te 40 zl :korwinlaugh:

  Będzie rekordowa tylko niech się Łazarski wojownik odbuduje.

 6. „The Menace" ma na koncie starcia z Cainem Velsquezem, Stefanem Struve

  A konkretniej to dostał od nich w cymbał 11 lat temu i  z bilansem 0-2 wyleciał z UFC.

 7. Denis Stojnić ma 40 lat i nie wygrał pojedynku od maja 2016, kiedy to miał imponującą serię 3 wygranych z dwoma 2 lata starszymi od siebie emerytami i wymęczoną decyzję ze starszymi o jakieś 9.5 roku grubawym kickbokserem Siligą (który został też znokautowany w niecałą minutę przez ważącego jakieś 330 kg i ledwo się ruszającego Sandu Lungu). Przedtem miał jeszcze no contest z Rodriguezem i serię 5 jeszcze bardziej imponujących wygranych z lokalnymi przeciwnikami o rekordach 2-10, 3-3, 13-6 (chyba jego najlepsze zwycięstwo w karierze), 13-25 (koleś z wagi "ciężkiej", który m.in. przegrał z Vaso Bakocevicem przez odklepanie ciosów) i 0-1. To jego kariera po "starciach" w UFC.

 8. Zestawienie spoko, bo waga ciężka. Ale karta walk wyjątkowo chujowa, nie oszukujmy się ale Pudzian już nikogo nie grzeje.

  Pewnie jeszcze ktos tam jest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.