oleksiejczuk ufc auckland

Michał Oleksiejczuk (MMA 14-3, 2 w Rankingu PL) wraca do klatki! Jego kolejna walka odbędzie się 23 lutego na gali UFC w Nowej Zelandii. Przeciwnikiem Polaka będzie Jimmy Crute (MMA 10-1). Tym samym „Lord” dołącza do Karoliny Kowalkiewicz, która również wystąpi na gali w Auckland o czym informowaliśmy zaledwie kilka dni temu.

KAROLINA KOWALKIEWICZ VS YAN XIAONAN W NOWEJ ZELANDII

Michał Oleksiejczuk wraca po pierwszej porażce pod banderą UFC, której doznał z rąk doświadczonego Ovince’a Saint Preuxa (MMA 24-13-0). Amerykanin poddał naszego rodaka w drugiej rundzie pojedynku za pomocą swojego firmowego duszenia „Von Flue”, przerywając serię dwóch zwycięstw „Lorda”.  Po no contest w debiucie z Khalilem Rountree, Oleksiejczuk nokautował w pierwszych rundach kolejno Giana Villante oraz Gadzhimurada Antigulova.

Crute to pochodzący z Australii 23-latek. Angaż w UFC wywalczył na jednej z odsłon serii Dana White’s Contender. Podobnie jak Oleksiejczuk, do czasu wrześniowej porażki z Mishą Cirkunovem, mógł pochwalić się serią dwóch zwycięstw. Odprawiał przed czasem mocnych rywali, Sama Alveya i Paula Craiga.

19 KOMENTARZE

 1. 3 gale w ciągu 3 tygodni i 4 walki naszych, pięknie to zgrali. Co do Michała ambitna walka szkoda że nie w Ameryce znowu.

 2. Niedobrze mi się robi. Autentycznie niedobrze, Karolinę jakoś tam zniosłem, ale Lord się bije w Auckland a ja tam będę tydzień po gali. Dramat. War Michał !

 3. Oby tylko o sobie nie dało znać super cardio Michała…

  Janek wypracował kardio to i Michał da radę. Oby tylko szybko, szybciutko.

 4. Będzie to na pewno trudna walka, nie zdziwię się jeżeli będzie analogiczna sytuacja do Piechoty i po początkowej fali sukcesów przyjdzie weryfikacja na głębokiej wodzie.

 5. Janek wypracował kardio to i Michał da radę. Oby tylko szybko, szybciutko.

  Janka cardio polega na sztuce walki bez walki.

  Sam Bruce go uczył:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.