Informacja prasowa:
Magomed Magomedow (12-1, 1 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (9-1, 4 KO, 4 SUB) podczas walki wieczoru gali FEN 27 w Szczecinie. Dla „Chińczyka” będzie to trzecia obrona pasa mistrzowskiego FEN w kategorii lekkiej.
Magomedow ma 28 lat, pochodzi z Magnitogorska i trenuje w Ferrum Fight Club. „Kobra” aż 8 ze swoich zwycięskich walk skończył przed czasem, z czego siedem przez poddania swoich rywali. Magomedow może pochwalić się serią pięciu kolejnych zwycięstw z rzędu popisując się w nich wszechstronnością – swoich rywali nokautował, poddawał i pokonywał na pełnym dystansie. Rosjanin od ośmiu lat walczy zawodowo, a pojedynek z Rębeckim będzie największym wyzwaniem w jego dotychczasowej karierze.
Rębecki to najlepszy zawodnik FEN bez podziału na kategorie wagowe. „Chińczyk” w marcu 2018 roku znokautował ciosem na wątrobę Mariana Ziółkowskiego nie pozostawiając wątpliwości, który z zawodników prezentuje wyższy poziom. Później Rębecki wygrał pewnie przed czasem z Łukaszem Koperą i Daguirem Imavovem, który po pierwszej rundzie walki na FEN 23 doznał kontuzji i musiał się poddać. Mający aspiracje występów w UFC „Chińczyk” po raz drugi w karierze będzie bohaterem walki wieczoru na galach FEN.
Zobaczcie ostatni wywiad Mateusza dla MMARocks.pl:

10 KOMENTARZE

 1. Magomedov Rekord niby na cieniasach , ale tak samo było w przypadku Musaeva . Dobry test dla Chińczyka i jak go przejdzie to powinien byc w UFC .

 2. Magomedov Rekord niby na cieniasach , ale tak samo było w przypadku Musaeva . Dobry test dla Chińczyka i jak go przejdzie to powinien byc w UFC .

  już jednego Czeczena pokonał, ale to był taki Czeczen Francuz, jak tego przejdzie to UFC

 3. Magomedov Rekord niby na cieniasach , ale tak samo było w przypadku Musaeva . Dobry test dla Chińczyka i jak go przejdzie to powinien byc w UFC .

  Ugranie splita z niejakim Piotrem Janem chyba mówi samo za siebie, że nie jest to ogórek kiszony.

 4. Ugranie splita z niejakim Piotrem Janem chyba mówi samo za siebie, że nie jest to ogórek kiszony.

  to nie ten

  tamtem Magomedov to mistrz ACA

 5. to nie ten

  tamtem Magomedov to mistrz ACA

  Kurrr myslalem, ze o niego chodzi i się łapalem za głowę.

  Od tych medowów owów, można dostać oczopląsu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.