Mateusz Legierski

Utalentowany zawodnik młodego pokolenia, Mateusz „Dynamit” Legierski przechodzi do organizacji KSW!

Niepokonany na zawodowych ringach, 23-letni Mateusz Legierski (MMA 6-0) podpisał kontrakt z największą organizacją w Polsce, KSW. Według informacji podanych przez Artura Mazura z portalu sportowefakty.pl, zawodnik będzie łączył walki w organizacji Oktagon MMA i KSW.

„Dynamit” mistrzowski pas wagi lekkiej w czeskiej organizacji Oktagon MMA zdobył w lutym tego roku pokonując po brutalnej i ciężkiej walce doświadczonego Miroslava Štrbáka (MMA 18-10-1). W poprzednich walkach dla czeskiej organizacji rozbił przed czasem Jakuba Bahnika oraz wygrywał przez TKO z Ronaldo Paradeiserem i Michalem Konradem.

O podpisaniu kontraktu z utalentowanym „Dynamitem” organizacja KSW poinformowała przed chwilą na swoich mediach społecznościowych:

Poniżej wideo z walki w której Legieski zdobył mistrzowski pas wagi lekkiej Oktagon MMA oraz starcie z Bahnikiem:

19 KOMENTARZE

  1. Czytajcie ze zrozumieniem: "Według informacji podanych przez Artura Mazura z portalu sportowefakty.pl, zawodnik będzie łączył walki w organizacji Oktagon MMA i KSW."

  2. Oby jak najdłużej łączył walki dla krs z zagranicznymi organizacjami. dopóki jest to możliwe dopóty nie ma tragedii i ryzyka przestoju w karierze

  3. Oby to była tramoplina dla jego kariery, gratulacje i szczęśliwego opuszczenia organizacji po samych zwycięstwach.

  4. Czytajcie ze zrozumieniem: "Według informacji podanych przez Artura Mazura z portalu sportowefakty.pl, zawodnik będzie łączył walki w organizacji Oktagon MMA i KSW."

    Jak oni pisali te komentarze to w newsie brakowało tej informacji, została dodana dopiero później

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.