Norman Parke rozpoczął przygotowania do swojej kolejnej walki w klatce MMA. Jak niedawno informował Mateusz Gamrot w „Oktagon Live” na Kanale Sportowym, to z nim „Stormin” ma w zmierzyć się w klatce KSW. Stawką pojedynku obu panów będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej organizacji.

Smaczku dodaje fakt, że Parke trenować do starcia z Polakiem będzie w byłym klubie „Gamera”, Ankos MMA. Dzisiaj zawodnik opublikował zdjęcie z trenerem poznańskiego klubu, Andrzejem Kościelskim.

Ostatnią walkę „Gamer” (15-0, 1 NC MMA) w klatce MMA stoczył w grudniu 2018 roku. Pokonał wtedy Klebera Koike Erbsta zdobywając pas mistrzowski KSW w wadze piórkowej. Tym samym stał się podwójnym mistrzem polskiej organizacji. Wcześniej zawodnik z Poznania wygrywał z m.in. Normanem Parkiem czy Mansourem Barnaoui Polak jest niepokonany w swojej zawodowej karierze i otwarcie zapowiada, że chce bić się z najlepszymi na świecie.

Parke (28-6-1, 1 NC MMA) po przegranej decyzją sędziów i „no contest” z Gamrotem stoczył pięć pojedynków, z czego cztery dla organizacji KSW. W tym czasie walczył z m.in. Marcinem Wrzoskiem czy Borysem Mańkowskim. W przeszłości zawodnik występował w oktagonie UFC, gdzie mierzył się z m.in. Leonardo Santosem czy Gleisonem Tibau.

Obaj panowie mierzyli się ze sobą dwukrotnie. Bilans ich walk wynosi 1-0, 1 NC. Wygraną zdobył Gamrot pokonując Parke przez jednogłośną decyzję sędziowską na KSW 39. Mówi się, że trzecia walka „Gamera” ze „Storminem” odbędzie się 11 lipca tego roku.

24 KOMENTARZE

 1. Chujowe zachowanie i tyle… Niedziwi mnie, że z tego gownianego ankosu uciekają, jak mrówki. Szczerze z szacunku tylu lat z Gamerem(nieważne jakie brudy były między nimi) nie odpierdala się takich rzeczy i tyle. :rainbowvomit:

 2. Przecież Overeem też jeździł trenować i się rozwijać do ekip fighterów z którymi przegrywał. Parke uczy się od najlepszych – co za master plan.

 3. Chujowe zachowanie i tyle… Niedziwi mnie, że z tego gownianego ankosu uciekają, jak mrówki. Szczerze z szacunku tylu lat z Gamerem(nieważne jakie brudy były między nimi) nie odpierdala się takich rzeczy i tyle. :rainbowvomit:

  Etam, trochę wynosisz to za wysoko w kwestie honoru, braterstwa itp. Kościelski jest trenerem i tym przede wszystkim. Jego zadaniem jest trenować tych, co chcą z Nim trenować (i wiadomo, płacą na tym poziomie). Gamrota z Nim już nie ma i nieważne z jakich powodów go nie ma. Jest za to Parke i na ten moment tylko to się liczy. To tylko biznes.

 4. Chujowe zachowanie i tyle… Niedziwi mnie, że z tego gownianego ankosu uciekają, jak mrówki. Szczerze z szacunku tylu lat z Gamerem(nieważne jakie brudy były między nimi) nie odpierdala się takich rzeczy i tyle. :rainbowvomit:

  Jakich rzeczy? Kurwa, rozeszli się, poszli w swoje strony, więc czemu trener miałby odmówić trenowania Normana? Zawód jakich wiele, w innych branżach też pracownicy niejednokrotnie odchodzą do konkurencji.

 5. Chujowe zachowanie i tyle… Niedziwi mnie, że z tego gownianego ankosu uciekają, jak mrówki. Szczerze z szacunku tylu lat z Gamerem(nieważne jakie brudy były między nimi) nie odpierdala się takich rzeczy i tyle. :rainbowvomit:

  A kto tak uciekał ? Może ci którzy twierdzili, że bez nich Ankosu nie ma…..nie ma trenera i nie ma $$$. ?

 6. Jestem ciekaw, czy to zagrywka tylko, czy faktycznie u siebie nie ma gdzie sie szykowac?

  Ale jaka zagrywka? Toc Norman robi juz 3 przygotowania w Ankosie tak wiec nie wiem czemu sie dziwisz.

 7. Ale jaka zagrywka? Toc Norman robi juz 3 przygotowania w Ankosie tak wiec nie wiem czemu sie dziwisz.

  …i pewnie ma nadzieję, że trener Kościelski znający Gamrota od podszewki, zrobi różnice

 8. Etam, trochę wynosisz to za wysoko w kwestie honoru, braterstwa itp. Kościelski jest trenerem i tym przede wszystkim. Jego zadaniem jest trenować tych, co chcą z Nim trenować (i wiadomo, płacą na tym poziomie). Gamrota z Nim już nie ma i nieważne z jakich powodów go nie ma. Jest za to Parke i na ten moment tylko to się liczy. To tylko biznes.

  Przecież do Ankosu nie jeżdzi jeden Norman… więc naprawde cieżko powiedzieć, że nie? Tak rządzi biznes, dlatego ten świat jest taki skurwiały, jaki jest.

  Dla mnie to chujstwo i tyle.

  A kto tak uciekał ? Może ci którzy twierdzili, że bez nich Ankosu nie ma…..nie ma trenera i nie ma $$$. ?

  Teraz musieli sobie sciągnać jakiegoś imigranta z Uzbekistanu i który grał w męskim porno… nie tylko Gamer spierdolił z Ankosu, ale było ich wiele 😉

 9. Przecież do Ankosu nie jeżdzi jeden Norman… więc naprawde cieżko powiedzieć, że nie? Tak rządzi biznes, dlatego ten świat jest taki skurwiały, jaki jest.

  Dla mnie to chujstwo i tyle.

  Dla mnie zero chujstwa, praca to praca. Poza tym jeden Norman daje Kościelskiemu więcej niż każdy inny zawodnik w jego stajni.

 10. @ferdek  I co z tego? Mają jedną z lepszych sal treningowych w PL., Na brak trenujących raczej nie narzekają. Norman nie pierwsze przygotowania robi w Ankosie

 11. Ale jaka zagrywka? Toc Norman robi juz 3 przygotowania w Ankosie tak wiec nie wiem czemu sie dziwisz.

  W sensie, za kazdym razem tak sobie myślę, czy to jest przez to, że Gamer tam trenował czy ze wzgledu na poziom Ankosu

 12. W sensie, za kazdym razem tak sobie myślę, czy to jest przez to, że Gamer tam trenował czy ze wzgledu na poziom Ankosu

  Moze 1 i 2. Tego to nie wiem.

 13. Jakich rzeczy? Kurwa, rozeszli się, poszli w swoje strony, więc czemu trener miałby odmówić trenowania Normana? Zawód jakich wiele, w innych branżach też pracownicy niejednokrotnie odchodzą do konkurencji.

  Poza tym, w latach 80.na VHS nieraz był motyw, że główny bohater trenował u ojca/brata głównego antagonisty, który sprzeciwił się ideałom i kodeksowi.

  Na przykład SPOILER
  Ja nie kojarzę, ale na bank taki motyw był :crazy:

 14. Przecież Norman przygotowuje się nie pierwszy raz w Poznaniu . Miał już 2 razy okazję spotkać się z Gamrotem w klatce , więc mniej więcej wie jak walczy Polak … A co do Trenera, to nie wydaję mi się , że zdradzi ,,myczki,, Mateusza .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.