Już kilka dni zostało do debiutu Mateusza Gamrota w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. „Gamer” zmierzy się z Guramem Kutateladze na UFC Fight Island 6 w ten weekend. Polak zaprezentował kilka zdjęć z Abu Dhabi pokazując świetną formę fizyczną. Ważenie przed walką już w ten piątek.

Gamrot (17-0, 1 NC MMA) jest niepokonany w swojej zawodowej karierze w MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał świetnego grapplera, Klebera Koike Ebrsta oraz Mariana Ziółkowskiego, a przed czasem skończył Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego.

Kutateladze (11-2 MMA) nie przegrał w zawodowym MMA od czasu porażki z rąk Pawła Kiełka na gali FEN 6. Od tamtej pory wygrał 8 pojedynków z rzędu, w tym pokonał Felipe Silvę, który występował w UFC. 8 z 11 walk w karierze zawodnik zdobywał kończąc rywali przed czasem. Guram również zadebiutuje w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Do walki przygotowuje się z m.in. Khamzatem Chimaevem.

27 KOMENTARZE

 1. Pan 'Wiosło' to jest dzik straszny. Ciekaw jestem wyników siłowych. Widać że to nie jest napompowany mięsień, ale prawdziwie dojrzała i gęsta muskulatura.

 2. Ja pierdzielę. Koleś nie dość że nakoksowany to jeszcze pełnego szpagatu nie robi. To Akop chyba jak dobrze widzę 😉

 3. Pan 'Wiosło' to jest dzik straszny. Ciekaw jestem wyników siłowych. Widać że to nie jest napompowany mięsień, ale prawdziwie dojrzała i gęsta muskulatura.

  Hahahahah jasne. Chodził na siłkę i bez koksu robił trzy serie po 10 powtórzeń tylko miche trzymał i powoli opuszczał sztangę . :lesnarhappy:

 4. Ja pierdzielę. Koleś nie dość że nakoksowany to jeszcze pełnego szpagatu nie robi. To Akop chyba jak dobrze widzę 😉

  Za wysoki na Akopa.

 5. Całe UFC na polsatach, o której się zacznie ? 22:00 ? Ale podobno ktoś z MC wypadł to pewnie 22:30 ?

  Chyba niestety prelimsy tylko na fight passie 🙁

 6. Chyba niestety prelimsy tylko na fight passie 🙁

  juz jest informacja ze cala karta na polsat sport extra

  chyba ze Gamrota na MC przesuna to wtedy nie bedzie

 7. O jak zwykle borysek tygrysek musiał sie wpierdolic w kadr

  Borys to znany youtuber – walczy o popularność w ten sposób , dajcie mu już spokój :rutekajak:

 8. Borys jest lepszy od pozostałych cyrkuśników.

  Zrobił sobie foto z logo UFC.

  Za parę lat będzie mógł w patostrimach głąbom opowiadać że walczył w UFC- patosłuchacze to łykną bez problemu.

 9. Nie rozumiem sensu tych newsów z serii "w świetnej formie fizycznej". Co walkę zawodnicy wyglądają tak samo i są w formie, a redaktorzy się podniecają jakby ufo widzieli :matt:

 10. Nie wiem jak z tą formą, ale największe parcie na szkło w tej ekipie ma jutuber Borysek Tygrysek

  Patrząc na to zdjęcie nie wiadomo kto robi za gwiazdę

  :razz:utinlaugh:

  Wiadomo. Borysek Tygrysek zawsze jest na pierwszym planie.

 11. Nie rozumiem sensu tych newsów z serii "w świetnej formie fizycznej". Co walkę zawodnicy wyglądają tak samo i są w formie, a redaktorzy się podniecają jakby ufo widzieli :matt:

  Tym bardziej, że ocenianie formy zawodnika MMA po wyglądzie to jakieś nieporozumienie. Wiadomo od zawsze, że wygląd nie walczy i pocieszny grubasek może zbić do nieprzytomności potężnego koksa:DC:.

 12. Patrząc na to zdjęcie nie wiadomo kto robi za gwiazdę

  :razz:utinlaugh:

  To patrz teraz. :roberteyeblinking:

 13. Ja to pierdolę zdejmuje kominiare zakładam ją wtedy gdy idę na robotę kopyto biorę wjeżdżam na ostro bez żadnego ziewania wazka g 21 teraz ja nawijam

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.