Dana White w pozytywnym tonie wypowiedział się na temat byłego mistrza KSW Mateusza Gamrota który wkrótce zadebiutuje w największej organizacji MMA na świecie.

Prezydent UFC zapytany przez Dominika Durniata o to co myśli o kolejnym zawodniku z Polski który wkrótce zadebiutuje w jego organizacji, Mateuszu Gamrocie odpowiedział:

Jesteśmy nim podekscytowani. Jesteśmy podekscytowani tym, że do nas trafił i zobaczymy teraz co potrafi…bardzo podekscytowani.

Fragment konferencji na temat Mateusza Gamrota możecie zobaczyć poniżej:

Mateusz Gamrot jest niepokonany w zawodowym MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Ebrsta, przed czasem skończył natomiast Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego

Debiut „Gamera” w organizacji UFC odbędzie się 17 października na gali UFC Fight Night: Ortega vs. The Korean Zombie w Abu Zabi. Zmierzy się w niej z Rosjaninem, Magomedem Mustafaevem.

Zobacz również:

23 KOMENTARZE

 1. Proste, że są podekscytowani.

  Teraz Gamer, road to belt.

  Jeszcze Aśka wraca na tron i kurwa Polska przejmuje UFC 😎

  Mamy jeszcze super prospekta Kaczmarczyka, chłopak może namieszać.

 2. Jesteśmy nim podekscytowani. Jesteśmy podekscytowani tym, że do nas trafił i zobaczymy teraz co potrafi…bardzo podekscytowani.

  A co ma powiedzieć? że ma wyjebane? Że Gamrot to po prostu kolejny debiutant z dobrym rekordem?

  Jak chce zobaczyc ile Gamrot (nie)potrafi to niech sobie obejrzy.

 3. Właśnie, a co miał powiedzieć? Wielu było mistrzów po za UFC, którzy mieli dobre papiery, aby coś namieszać w organizacji. Oczywiście życzę Mateuszowi jak najlepiej i sam jestem ciekawy jego występów, ale dla White'a jest to kolejny zawodnik który jest mało rozpoznawalny w USA.

  PS. Śmiechłem jak Dominik tak namieszał w pytaniu, że Dana musiał zapytać jakie było pytanie..

 4. Jesteśmy nim podekscytowani. Jesteśmy podekscytowani tym, że do nas trafił i zobaczymy teraz co potrafi…bardzo podekscytowani.

  Uniwersalna odpowiedź, nawet jeśli nie wiedział o kogo konkretnie chodzi. :roberteyeblinking:

 5. Czy tylko ja oglądałem wypowiedź Danuty? Przecież musieli mu wytłumaczyć o kogo chodzi. On chuja się ekscytuje Gamerem. Czysta kurtuazja :eddieconspiracy:

 6. Śmiechłem jak Dominik tak namieszał w pytaniu, że Dana musiał zapytać jakie było pytanie..

  "What's the question?" 😆 ale nie dziwię się, Durniat niemożliwie niepoprawnie składał to pytanie.

  Taka składnia to oczywiście skutek uboczny braku mięsa w diecie

  a odpowiedź oczywiście całkowicie sztampowa, przecież jasnym, jest, że on nie wie zupełnie, o kogo chodzi. I nie musi wiedzieć, bo to nie jego obowiązek. Gdybyście spytali go na konfie o nową prospektkę Renię Rączkowską to też by to samo odpowiedział.

  Tak samo ładnie miło i sztampowo odpowiadał np latami na pytania kiedy UFC zawita do danego kraju, w którym jeszcze nie było. Zawsze mówił to samo, nawet nie znając kraju – odpowiedź na pytanie o Polskę i San Escobar by była dokładnie taka sama, ale miła

 7. Okrągła gadka szmatka, czyli nie wiem nawet o kogo chodzi

  :razz:utinlaugh:

  No cóż, Mateusz wiedział na co się pisze,

  ciepły kurwidołek się skończył, tu trzeba będzie obronić się wynikami.

 8. Okrągła gadka szmatka, czyli nie wiem nawet o kogo chodzi

  :razz:utinlaugh:

  No cóż, Mateusz wiedział na co się pisze,

  ciepły kurwidołek się skończył, tu trzeba będzie obronić się wynikami.

  Nic tak nie podbuduje Mateusza jak Jan na tronie. Zaczynal z tego samego miejsca, a teraz siegnal sportowego nieba. Wierze, ze Gamrot jest ambitny i w koncu trafi na wydeptaną sciezke przez Jana ktora prowadzi do sportowego panteonu

 9. Niestety w lekkiej większość ma dość przyzwoite zapasy i Mateuszowi ze swoją stójka ciezko tam będzie coś zwojować

 10. Nic tak nie podbuduje Mateusza jak Jan na tronie. Zaczynal z tego samego miejsca, a teraz siegnal sportowego nieba. Wierze, ze Gamrot jest ambitny i w koncu trafi na wydeptaną sciezke przez Jana ktora prowadzi do sportowego panteonu

  Tego mu życzę.

  Za opuszczenie KRS1 szacunek.

 11. Niestety w lekkiej większość ma dość przyzwoite zapasy i Mateuszowi ze swoją stójka ciezko tam będzie coś zwojować

  Może się jeszcze rozwinie, dopracuje i ułoży tą stójkę. Ważne żeby ciągle nad sobą pracował, rozwijał się i nie załamywał jak przyjdzie jakaś porażka. Janek jest najlepszym przykładem. Przecież był moment, że miał 2-4 w UFC i śmierdziało zwolnieniem, a po 1 walce z Andersonem ze świecą było szukać kogoś kto by stwierdził, że ten gość będzie mistrzem. A jednak.

 12. Lepiej byłoby, gdyby Polsat nie wysłał Dominika Durniata do Abu Dhabi.

  Jakość angielskiego nawet na drugim planie przy zaściankowości pytań, które otrzymał Dana White…,  pomijając nawet to o Gamrota, ale czy Joanna już zadzwoniła… – słuchałem z zażenowaniem.

 13. Lepiej byłoby, gdyby Polsat nie wysłał Dominika Durniata do Abu Dhabi.

  Jakość angielskiego nawet na drugim planie przy zaściankowości pytań, które otrzymał Dana White…,  pomijając nawet to o Gamrota, ale czy Joanna już zadzwoniła… – słuchałem z zażenowaniem.

  Chyba trochę przesadzasz. Jego angielski jest ok, ja tam wszystko rozumiałem. Zresztą typ z Abu Zabi to chyba czytał pytania z tłumacza i jakoś nie było problemu.

  Dominik jest przedstawicielem polskich mediów, więc zadawał pytania, które najbardziej interesują Polaków. Nie widzę powodu dla którego miałby się wstydzić zapytać czy gala będzie w Polsce albo co planują na Gamrota, zwłaszcza że Polak został mistrzem i wielu fanów z Polski oglądało konferencję.

 14. Ale by dupa piekła niektórych tutaj jakby Mateusz zdobył pas he he

  Nie ma szans na to.

  Tutaj jedynie moze Iaquinta mialby jakies szanse.. ale tez niezbyt duze

 15. Jego angielski jest ok, ja tam wszystko rozumiałem.

  No to świetnie, cieszymy się bardzo.

  Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że gdy mówisz po angielsku jako Polak, to nie chodzi o to, by inny Polak Cię rozumiał, tylko by ludzie z pozostałych części świata byli w stanie…?

 16. No to świetnie, cieszymy się bardzo.

  Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że gdy mówisz po angielsku jako Polak, to nie chodzi o to, by inny Polak Cię rozumiał, tylko by ludzie z pozostałych części świata byli w stanie…?

  "Cieszymy się"? Kto się tam z Tobą cieszy?:roberteyeblinking:

  Zdaję sobie sprawę, niepotrzebne te docinki. Jego angielski jest jak najbardziej komunikatywny. Nie uważam że jak ktoś jest Polakiem to musimy mówić po angielsku płynnie, bez zająknięcia, a jak nie to ma się nie odzywać bo wstyd. Daje sobie chłopak radę, jeszcze kilka lat popracuje i angielski będzie miał pewnie perfekcyjny. Na tych konferencjach dziennikarze z innych krajów też często dukają i jakoś nikt nie zwraca na to uwagi, normalna sprawa.

 17. Nie no, pytania były chujowe, ale do angielskiego nie ma co się przyczepiać. Na tle tego typa, który pytał wszystkich o Abu Dhabi to brzmiał jak native

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.