Mateusz Gamrot ponownie zawitał na matach jednego z najlepszych obiektów do trenowania MMA, American Top Team na Florydzie w USA. Jak zapowiadał, chciał wyjechać przed potencjalną walką do ATT, aby tam trenować z absolutną czołówką kategorii lekkiej UFC. „Gamer” na swoim profilu na Instagramie pochwalił się, że trenuje właśnie z byłym tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej, „The Diamondem”, Dustinem Poirierem.

View this post on Instagram

Dobrze jest tutaj wrócić 🤩💥

A post shared by Mateusz Gamrot (@mateusz_gamrot) on

Ostatnio sporo mówiło się o potencjalnej walce Gamrota z Salahdine Parnasse. Ten postawił jednak Polakowi warunek – walka miałaby odbyć się w limicie kategorii piórkowej, czyli do 66 kilogramów. Gamrot, jak dał znać w programie „Klatka po klatce” nie chce zbijać aż tak dużo wagi i wolałby, aby starcie odbyło się w umownym limicie do 69 kilogramów albo w kategorii lekkiej. Nie wiadomo jak na ten moment wyglądają negocjacje organizacji z zawodnikami. „Gamer” nie zamierza jednak odpoczywać – zamierza trenować w jednym z najlepszych „gymów” na całym świecie.

37 KOMENTARZE

 1. Gamrota można nie lubić, ale nie można nie szanować. Ze świecą szukać takiego pracowitego zawodnika w PL. Zawsze mocno przygotowany, zawsze w gazie. Dobre.

 2. Gamrota można nie lubić, ale nie można nie szanować. Ze świecą szukać takiego pracowitego zawodnika w PL. Zawsze mocno przygotowany, zawsze w gazie. Dobre.

  Dokładnie niektórzy nawet w ufc powinni brać przykład. Mateusz robi wszystko co może, żeby być Najlepszym. Adcc, obozy, wyjazdy do Att

  Życze mu szczerze tego ufc

  Dla niego zawsze Szacunek za taką prace

 3. Gamrota można nie lubić, ale nie można nie szanować. Ze świecą szukać takiego pracowitego zawodnika w PL. Zawsze mocno przygotowany, zawsze w gazie. Dobre.

  Również się zgadzam, można za nim nie przepadać ale chłopak robi co może żeby się rozwijać i być w UFC, a nie siedzieć w PL w jakimś WCA etc,  a obecny epizod z krs1 to po prostu wypełnienie tego kontraktu dla świętego spokoju.

 4. Co to za leszczyk zrobił sobie fotkę z naszym Gamerem? :jimcarrey:

  Jakiś tam fan poszedł. Gamer mu dał lekcje zapasów, żeby wkoncu bronił te obalenia :roberteyeblinking:

 5. Gamrota można nie lubić, ale nie można nie szanować. Ze świecą szukać takiego pracowitego zawodnika w PL. Zawsze mocno przygotowany, zawsze w gazie. Dobre.

  Jest jeszcze Parobiec GOAT.

 6. A jak to było kiedyś z konfingtonem? Było coś pisane, że jak Gamer tam był kiedyś u nich, to go szukał, a ten się chował przed nim…

 7. I bardzo kurwa dobrze! Gamer widac ze inwestuje w siebie ile moze i chce wycisnac ze swojej kariery maxa. Niech rozdupczy tego francuzika i po wakacjach UFC…

 8. Dustin napisał „Thank you for the knowledge” co sugeruje że poziom Gamrota ma jego szacunek. Dobre info od gościa z takim miejscem w rankingach.

 9. Dustin napisał „Thank you for the knowledge” co sugeruje że poziom Gamrota ma jego szacunek. Dobre info od gościa z takim miejscem w rankingach.

  Nawet kiedyś było mówione, że Mike Brown był pod największym wrażeniem Gamrota z wszystkich co tam przejachali, pod względem zapasów i stalowej kondycji

 10. Dustin napisał „Thank you for the knowledge” co sugeruje że poziom Gamrota ma jego szacunek. Dobre info od gościa z takim miejscem w rankingach.

  Poirier przygotowuje się pod walkę z Tononem – z którym na ostatnim ADCC przegrał Gamer, więc napewno może mu sporo powiedzieć 😉

  Mam nadzieję, że walka z Francuzek klepnięta i to fight camp już 🙂

 11. Szacunek.

  Zdjęcie mi nasuwa na myśl tylko: "polska kondycja" vs "amerykańska kondycja" :lesnarhappy:

  Chociaż może się jeszcze nie przestawił na ichniejszy czas.

 12. Dobrze robi jak się czegoś uczyć to tylko od najlepszych :bleed: ja tylko mam nadzieję że po wyjaśnieniu parnasse pójdzie do ufc

 13. Dobrze robi jak się czegoś uczyć to tylko od najlepszych :bleed: ja tylko mam nadzieję że po wyjaśnieniu parnasse pójdzie do ufc

  Parnasse to wygra jeśli do tej walki dojdzie.

 14. Parnasse to wygra jeśli do tej walki dojdzie.

  W porównaniu do Poriera, Masvidala czy innych mniej znanych szybo rekich mańkutow to Saldyn może wode podawać. Jego najcięższy test to Szymański :razz:utinlaugh:

  Buchinger nie licze on już od conajmniej 4 lat jest past prime.

 15. W porównaniu do Poriera, Masvidala czy innych mniej znanych szybo rekich mańkutow to Saldyn może wode podawać. Jego najcięższy test to Szymański :razz:utinlaugh:

  Buchinger nie licze on już od conajmniej 4 lat jest past prime.

  Gamrot nie jest na poziomie wyżej wymienionych i na tym możemy zakończyć.

 16. Gamrot nie jest na poziomie wyżej wymienionych i na tym możemy zakończyć.

  Na Masvidala i Poriera haha to oczywiste. Ale Szymański to pewnie u niego za worek kartofli robi. Po prostu Francuz nie dostał mocnego zapaśnika, nigdy. A tu będzie pyk po nóżke i Saldyn rozjechany

 17. Na Masvidala i Poriera haha to oczywiste. Ale Szymański to pewnie u niego za worek kartofli robi. Po prostu Francuz nie dostał mocnego zapaśnika, nigdy. A tu będzie pyk po nóżke i Saldyn rozjechany

  Może być i tak, ale sądzę, że Gamer nie będzie miał łatwo z obalaniem ruchliwego francuza i ten go po prostu rozbije. Ciekaw jestem jakie będą kursy bukmacherskie na walkę jeśli do niej dojdzie.

 18. Może być i tak, ale sądzę, że Gamer nie będzie miał łatwo z obalaniem ruchliwego francuza i ten go po prostu rozbije. Ciekaw jestem jakie będą kursy bukmacherskie na walkę jeśli do niej dojdzie.

  Gamrot go przeleży.

 19. Gamrot go przeleży.

  Chyba nie ma innej opcji, bo Gamerowi w tej walce zabraknie efektywnej trójki. Saladine bije szybciej i mocniej, jego boks jest nieszablonowy i trudno się pod niego przygotować. Ja tu widzę tylko klincz,  obalenie i kontrolę, inaczej Mateusz tego nie wygra.

  Z resztą w UFC nie będzie inaczej, na wyższym poziomie będzie zmuszony do korzystania z tego w czym jest najlepszy. Przy całym moim szacunku do jego umiejętności, uważam, że mocno bijący uderzacz, dobrze pracujący na nogach, z solidnymi defensywnymi zapasami będzie miał nad Gamerem przewagę. Jego obecny boks i kopnięcia nie zrobią na nikim wrażenia.

 20. Chyba nie ma innej opcji, bo Gamerowi w tej walce zabraknie efektywnej trójki. Saladine bije szybciej i mocniej, jego boks jest nieszablonowy i trudno się pod niego przygotować. Ja tu widzę tylko klincz,  obalenie i kontrolę, inaczej Mateusz tego nie wygra.

  Z resztą w UFC nie będzie inaczej, na wyższym poziomie będzie zmuszony do korzystania z tego w czym jest najlepszy. Przy całym moim szacunku do jego umiejętności, uważam, że mocno bijący uderzacz, dobrze pracujący na nogach, z solidnymi defensywnymi zapasami będzie miał nad Gamerem przewagę. Jego obecny boks i kopnięcia nie zrobią na nikim wrażenia.

  Ostatnio go widzieliśmy w akcji rok temu. Saladin mocniej bije? Co jak co ale Gamrot porozbijał mocno twarz parka, może bije lepiej ale myślę, że nie mocniej. Myśle że nie będzie musiał typowo zamulac w klinczu tylko iść po jedna noge i zaczynać młyn zapaśniczy w którym Francuz popełni blad

 21. Ostatnio go widzieliśmy w akcji rok temu. Saladin mocniej bije? Co jak co ale Gamrot porozbijał mocno twarz parka, może bije lepiej ale myślę, że nie mocniej. Myśle że nie będzie musiał typowo zamulac w klinczu tylko iść po jedna noge i zaczynać młyn zapaśniczy w którym Francuz popełni blad

  To że Gamer porozbijal twarz Parke'a wcale nie wskazuje siły jego ciosu. Można pokiereszować twarz baby punchami, poza tym Parke w swoich walkach zawsze jest porozbijany.

   Nie zapomnij też, że Gamer nie obalił Parke'a ani razu, a w UFC dla przykladu taki Rustam posadził Normana ze cztery razy i jeszcze sporo go przeleżał. I nie był on jedyny.:jjsmile:

 22. Parnasse to wygra jeśli do tej walki dojdzie.

  Nie wiem na co liczycie, Gamrot rozniesie Saladyna jak gnój po polu.

  Do tej walki nie dojdzie. :jimcarrey:

  To znaczy może dojdzie, ale w jakim limicie?

 23. Fajnie, że Dustin zawsze ma czas na fotkę z fanem. Do tego prowadzi działalność charytatywną i zawsze mówi dzień dobry, niezły wariat

 24. Jeśli do tej walki dojdzie w 66 kg to poważnie bym się zastanowił nad Parnassem. Mateusz moim zdaniem wyglądał słabo w tej wadze, szczególnie w stójce. Wyżej już raczej Gamrot ze względu na przewagę siłową.

 25. To że Gamer porozbijal twarz Parke'a wcale nie wskazuje siły jego ciosu. Można pokiereszować twarz baby punchami, poza tym Parke w swoich walkach zawsze jest porozbijany.

   Nie zapomnij też, że Gamer nie obalił Parke'a ani razu, a w UFC dla przykladu taki Rustam posadził Normana ze cztery razy i jeszcze sporo go przeleżał. I nie był on jedyny.:jjsmile:

  Nadal Parke to wygrywał w ufc. On jest solidnym browlerem z przyzwoitymi zapasami. Mateusz mówił o tej 1 walce, że było tam mase rzeczy nie tak w przygotowaniach i w walce. Nie używał tego,, chain wrestlingu,, co robi Khabib że do jednej nogi, potem do dwóch i robi taki kocioł zapaśniczy, że rywale robia błędy i wkoncu na glebie kończa. Gamrot robił coś podobnego wszesniej, a tu tego zabrakło Parke bronił a Gamrot nie szedł dalej. Ale i tak to było jakiś czas temu i teraz jest innym zawodnikiem. Co do Ciosu to widać zawodników którzy czuli jego ciosy, wiadomo to nie wirtuoz ani moc w pięściach na poziomie Justina z ufc ale jednak jego stójka sie bardzo poprawiła, z Parke dobrze se radził Boksersko. Mimo wszystko nadal Parke jest bardziej zweryfikowanym zawodnikiem niż Parnase. Są zawodnicy którzy są magikami itd z średnimi zawodnikami a jak przyjdzie wyzwanie to czar pryska.

 26. Jesli Parnasse nie chce walczyc w wadze zbilzonej do Gamrota pusccie go do UFC i dajcie kibicom ogladac go tam gdzie jego miejsce. Z niewolnika nie ma pracownila co juz ten ponad roczny okres pokazal.

 27. Jeżeli Gamer będzie musiał zbijać do 66 to jego szanse maleją.

  Jedynym wytłumaczeniem tego naciskania na tą kategorie jest zła wola włodarzy.

 28. Skoro francuz wyzywa mistrza to niech po niego idzie zamiast zapraszać go do swojej . Niech jeszcze narkuna do 66 zaprosi . Wyzywasz mistrza to za nim idź , proste.  Chyba że to ustawka od początku , i GAMROT zostanie zwolniony tylko po walce z Parnasse , to Parnasse nigdy się nie zgodzi , bo k i l go o to o poprosili 😉 śmiech na sali , zmuszać zawodnika do ścinania wagi . Niech kalwi i lewi zejdą do 65 kg 🙂 bo tak i chuj .jak to ma się w tym przypadku . Pff biznesmeni wielcy kombinatorzy

 29. W Ameryce to jakaś komisja by te cyrk zdelegalizowala i ten kontrakt.  A u nas co , pójdzie Mateusz do związku , poskarżyć się Lewemu ? Przecież to jest kurwa jawna patologia , albo KSW Boss albo związek Boss . Nie można mieć ciastka i wpierdalac ciastka pazerniaki.

  Tak jakby mioduski był szefem PZPN czy kurwa ekstraklasy , byłoby to w chuj normalne 😉 że takiego raka ktoś jeszcze nie ukrucil

 30. W Ameryce to jakaś komisja by te cyrk zdelegalizowala i ten kontrakt.  A u nas co , pójdzie Mateusz do związku , poskarżyć się Lewemu ? Przecież to jest kurwa jawna patologia , albo KSW Boss albo związek Boss . Nie można mieć ciastka i wpierdalac ciastka pazerniaki.

  Tak jakby mioduski był szefem PZPN czy kurwa ekstraklasy , byłoby to w chuj normalne 😉 że takiego raka ktoś jeszcze nie ukrucil

  Ksw ma takie śmiesznie kontrakty, że masy mistrza. Nawet jak skończy wszystkie walki, nie może odejść bo ma dwa pasy, a każda wygrana pasa lub obrona przedłuża kontakt (i to jest tylko których chca zatrzymać

 31. Ksw ma takie śmiesznie kontrakty, że masy mistrza. Nawet jak skończy wszystkie walki, nie może odejść bo ma dwa pasy, a każda wygrana pasa lub obrona przedłuża kontakt (i to jest tylko których chca zatrzymać

  Chuja tam wiesz o tych kontraktach tak samo jak i ja , nie o to chodzi w moich postach tutaj .

 32. Chuja tam wiesz o tych kontraktach tak samo jak i ja , nie o to chodzi w moich postach tutaj .

  To sa tylko plotki, może być troche w tym prawdy albo Gamer po prostu kłamał i ma jeszcze walki w kontrakcie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.