Mateusz Gamrot zameldował się już na „Fight Island” przed swoim debiutem w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Były mistrz dwóch kategorii wagowych KSW zmierzy się w swojej pierwszej walce dla „Ultimate Fighting Championship” z Guramem Kutateladze na UFC Fight Island 6. Gala odbędzie się już w ten weekend. Zobaczcie jak „Gamer” został przywitany w hotelu.

https://www.instagram.com/p/CGKWlmEjzp8/

https://www.instagram.com/p/CGK-ieejyfq/

Gamrot (17-0, 1 NC MMA) jest niepokonany w swojej zawodowej karierze w MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał świetnego grapplera, Klebera Koike Ebrsta oraz Mariana Ziółkowskiego, a przed czasem skończył Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego.

Kutateladze (11-2 MMA) nie przegrał w zawodowym MMA od czasu porażki z rąk Pawła Kiełka na gali FEN 6. Od tamtej pory wygrał 8 pojedynków z rzędu, w tym pokonał Felipe Silvę, który występował w UFC. 8 z 11 walk w karierze zawodnik zdobywał kończąc rywali przed czasem. Walka z Polakiem na „Fight Island” będzie dla niego debiutem w UFC. Co ciekawe, zawodnik do walk przygotowuje się z m.in. Khamzatem Chimaevem w Allstars w Szwecji.

Walką wieczoru gali UFC Fight Island 6 będzie starcie czołowych zawodników kategorii piórkowej – Brian Ortega zmierzy się wtedy z „Korean Zombie”.

82 KOMENTARZE

 1. Nigdy nie mów nigdy, bo nie tacy przegrywali. Pycha kroczy przed upadkiem.

  Fakt. Po prostu nie widzę jakby to Guram miał wygrać. Potem zobaczymy.

 2. Fakt. Po prostu nie widzę jakby to Guram miał wygrać. Potem zobaczymy.

  Guram raczej nie wygra, ale w końcu ktoś go ujebie i jestem bardzo ciekawy czy nabierze pokory czy będzie gadał głupoty w stylu "brzuch mnie bolał przed walką".

 3. Fakt. Po prostu nie widzę jakby to Guram miał wygrać. Potem zobaczymy.

  #legendarypolishcardio

  Jedyna szansa dla tego Kutatadze. W każdym innym aspekcie Gamer jest lepszy.

 4. Nie przegra.

  Jeszcze nie teraz, przeciwnik na poziomie tych z KSW. Skoro inny debiutant to znaczy że Gamrot nie zawalczy nawet z fighterem UFC.

  Ale moment w którym ktos go obskoczy i nauczy pokory bedzie piekny równie jak widok Jedrzejczyk  uczonej pokory przez Rose. Tyle że ta sie niczego nie nauczyła.

 5. Co wam jest marne, malutkie, zawistne Polaczki? Chłopak przegrał w karierze jedną rundę i to tylko przez zjebany game plan. Mistrz europy i Polski w parterze. Nikt nigdy wcześniej nie przyszedł do UFC z lepszymi wynikami sportowymi. Co jak przegra? Gówno. Dalej będzie walczył i się nie załamie. Będzie miał rekord lepszy niż 99,9% zawodników MMA na świecie. Tak się podniecacie Kamzatem a przecież odkąd wszedł do UFC to zaczepił wszystkich zawodników ze wszystkich wag. Nawyzywał i powiedział że ich rozjedzie. Jakoś to wam nie przeszkadza miernoty. A soldic by mu łeb urwał w minutę i nie trzeba wcale UFC żeby leszcza zbić. Jak się mają wyniki Ratface do wyników Gamera? Janek taki zajebisty zawodnik w mniemaniu Polskiego fana a Dana mało nie płakał jak Janek wygrał. Mniej dostał za wygraną jak ten drugi za wyjście. I Gamer może być skromny i łazić że spuszczoną głową. Może dostanie walkę o pas jak skończy 40 albo i nie. A może będzie jak Asia i będzie ich wszystkich jechał. Będzie wyprzedawał galę i zarabiał jak trzeba. Wypuśćcie konia z rąk i zostawcie tą klawiaturę. Idźcie na trening i zróbcie wyniki jak gamer. Wtedy pogadamy.

 6. Co wam jest marne, malutkie, zawistne Polaczki? Chłopak przegrał w karierze jedną rundę i to tylko przez zjebany game plan. Mistrz europy i Polski w parterze. Nikt nigdy wcześniej nie przyszedł do UFC z lepszymi wynikami sportowymi. Co jak przegra? Gówno. Dalej będzie walczył i się nie załamie. Będzie miał rekord lepszy niż 99,9% zawodników MMA na świecie. Tak się podniecacie Kamzatem a przecież odkąd wszedł do UFC to zaczepił wszystkich zawodników ze wszystkich wag. Nawyzywał i powiedział że ich rozjedzie. Jakoś to wam nie przeszkadza miernoty. A soldic by mu łeb urwał w minutę i nie trzeba wcale UFC żeby leszcza zbić. Jak się mają wyniki Ratface do wyników Gamera? Janek taki zajebisty zawodnik w mniemaniu Polskiego fana a Dana mało nie płakał jak Janek wygrał. Mniej dostał za wygraną jak ten drugi za wyjście. I Gamer może być skromny i łazić że spuszczoną głową. Może dostanie walkę o pas jak skończy 40 albo i nie. A może będzie jak Asia i będzie ich wszystkich jechał. Będzie wyprzedawał galę i zarabiał jak trzeba. Wypuśćcie konia z rąk i zostawcie tą klawiaturę. Idźcie na trening i zróbcie wyniki jak gamer. Wtedy pogadamy.

  Wyluzuj Mateusz, skup się na walce.

 7. Co wam jest marne, malutkie, zawistne Polaczki? Chłopak przegrał w karierze jedną rundę i to tylko przez zjebany game plan. Mistrz europy i Polski w parterze. Nikt nigdy wcześniej nie przyszedł do UFC z lepszymi wynikami sportowymi. Co jak przegra? Gówno. Dalej będzie walczył i się nie załamie. Będzie miał rekord lepszy niż 99,9% zawodników MMA na świecie. Tak się podniecacie Kamzatem a przecież odkąd wszedł do UFC to zaczepił wszystkich zawodników ze wszystkich wag. Nawyzywał i powiedział że ich rozjedzie. Jakoś to wam nie przeszkadza miernoty. A soldic by mu łeb urwał w minutę i nie trzeba wcale UFC żeby leszcza zbić. Jak się mają wyniki Ratface do wyników Gamera? Janek taki zajebisty zawodnik w mniemaniu Polskiego fana a Dana mało nie płakał jak Janek wygrał. Mniej dostał za wygraną jak ten drugi za wyjście. I Gamer może być skromny i łazić że spuszczoną głową. Może dostanie walkę o pas jak skończy 40 albo i nie. A może będzie jak Asia i będzie ich wszystkich jechał. Będzie wyprzedawał galę i zarabiał jak trzeba. Wypuśćcie konia z rąk i zostawcie tą klawiaturę. Idźcie na trening i zróbcie wyniki jak gamer. Wtedy pogadamy.

  —————————-

  Jarnko jest troszeczkę, wojna!

 8. Wyluzuj Mateusz, skup się na walce.

  A ta  w ogóle to myslałem że to Juruś pisze. Poza tym te gówna na lustrze Gamrot sam sobie wymalował, info z wiarygodnego źródła.

 9. Nikt nigdy wcześniej nie przyszedł do UFC z lepszymi wynikami sportowymi.

  No faktycznie, chociażby Cejudo i Jego złoto olimpijskie blaknie przy Mistrzostwie POLSKI w parterze :razz:ociesznymirek:

 10. Co wam jest marne, malutkie, zawistne Polaczki?

  Jakoś to wam nie przeszkadza miernoty.

  Wypuśćcie konia z rąk i zostawcie tą klawiaturę. Idźcie na trening i zróbcie wyniki

  Łukasz Jurkowski kolejny raz na Cohones :razz:utinlaugh:

 11. Co wam jest marne, malutkie, zawistne Polaczki? Chłopak przegrał w karierze jedną rundę i to tylko przez zjebany game plan. Mistrz europy i Polski w parterze. Nikt nigdy wcześniej nie przyszedł do UFC z lepszymi wynikami sportowymi. Co jak przegra? Gówno. Dalej będzie walczył i się nie załamie. Będzie miał rekord lepszy niż 99,9% zawodników MMA na świecie. Tak się podniecacie Kamzatem a przecież odkąd wszedł do UFC to zaczepił wszystkich zawodników ze wszystkich wag. Nawyzywał i powiedział że ich rozjedzie. Jakoś to wam nie przeszkadza miernoty. A soldic by mu łeb urwał w minutę i nie trzeba wcale UFC żeby leszcza zbić. Jak się mają wyniki Ratface do wyników Gamera? Janek taki zajebisty zawodnik w mniemaniu Polskiego fana a Dana mało nie płakał jak Janek wygrał. Mniej dostał za wygraną jak ten drugi za wyjście. I Gamer może być skromny i łazić że spuszczoną głową. Może dostanie walkę o pas jak skończy 40 albo i nie. A może będzie jak Asia i będzie ich wszystkich jechał. Będzie wyprzedawał galę i zarabiał jak trzeba. Wypuśćcie konia z rąk i zostawcie tą klawiaturę. Idźcie na trening i zróbcie wyniki jak gamer. Wtedy pogadamy.

  Widzę Borys kwarantanna ci nie służy

 12. Łukasz Jurkowski kolejny raz na Cohones :razz:utinlaugh:

   Ja nie mówię o jednym złocie tylko o całej karierze. Jedna runda w plecy. Nawet żeby miał że dwie przegrane walki to by był jednym z lepszych debiutantów w UFC. A teraz jest najlepszym bez wątpienia. Ja trzymam kciuki za wszystkich Polaków a w szczególności niepokonanych. Gamer nie ma powodów do fałszywej skromności. Ja to bym chciał żeby wygrał i po walce powiedział że przegrał tylko jedna rundę w karierze i to się więcej nie powtórzy. I że chce prawdziwych wyzwań a nie placków.

 13. A ta  w ogóle to myslałem że to Juruś pisze. Poza tym te gówna na lustrze Gamrot sam sobie wymalował, info z wiarygodnego źródła.

  U każdego zawodnika obsługa hotelu pisze takie rzeczy na lustrze. U Janka też pisali. Pewnie źródło ssie.

 14. Co wam jest marne, malutkie, zawistne Polaczki? Chłopak przegrał w karierze jedną rundę i to tylko przez zjebany game plan. Mistrz europy i Polski w parterze. Nikt nigdy wcześniej nie przyszedł do UFC z lepszymi wynikami sportowymi. Co jak przegra? Gówno. Dalej będzie walczył i się nie załamie. Będzie miał rekord lepszy niż 99,9% zawodników MMA na świecie. Tak się podniecacie Kamzatem a przecież odkąd wszedł do UFC to zaczepił wszystkich zawodników ze wszystkich wag. Nawyzywał i powiedział że ich rozjedzie. Jakoś to wam nie przeszkadza miernoty. A soldic by mu łeb urwał w minutę i nie trzeba wcale UFC żeby leszcza zbić. Jak się mają wyniki Ratface do wyników Gamera? Janek taki zajebisty zawodnik w mniemaniu Polskiego fana a Dana mało nie płakał jak Janek wygrał. Mniej dostał za wygraną jak ten drugi za wyjście. I Gamer może być skromny i łazić że spuszczoną głową. Może dostanie walkę o pas jak skończy 40 albo i nie. A może będzie jak Asia i będzie ich wszystkich jechał. Będzie wyprzedawał galę i zarabiał jak trzeba. Wypuśćcie konia z rąk i zostawcie tą klawiaturę. Idźcie na trening i zróbcie wyniki jak gamer. Wtedy pogadamy.

  Mostkowiak ty sie lepiej treningami zajmij bo póki co wyglądasz jakbys mial zająć rolę boczka u kiepskich

 15. Przecież to może być złoto. Mati, mistrz Polski parteru, najlepszy w Europie, podwójny mistrz federacji najlepszej w Europie, już idzie po Was, już idzie po Conora, po Khabiba, ale najpierw po Conora.

  Konferencja prasowa z Conorem, Mati spocony jak w wywiadzie dla Borka w Kanale Sportowym, Conor bełkoczący po butelce Proper 12, cięte riposty po polsku Matiego, Kowalik z wąsem jako tłumacz, Bilman lejący z partyzanta Lobowa w jakiejś hotelowej windzie, Borys pato-strumienujący wszystko na YT, prośba o donejty, a będzie dalszy ciąg na hotelowym korytarzu.

  Chciałbym dożyć tych czasów.

 16. Kibicuje Gamerowi jak pojebany.

  Kiedyś za nim nie przepadałem, ale za pokazanie palca Kawulskim i chęć zmierzenia sie z NAJLEPSZYMI szacun.

 17. Przecież to może być złoto. Mati, mistrz Polski parteru, najlepszy w Europie, podwójny mistrz federacji najlepszej w Europie, już idzie po Was, już idzie po Conora, po Khabiba, ale najpierw po Conora.

  Konferencja prasowa z Conorem, Mati spocony jak w wywiadzie dla Borka w Kanale Sportowym, Conor bełkoczący po butelce Proper 12, cięte riposty po polsku Matiego, Kowalik z wąsem jako tłumacz, Bilman lejący z partyzanta Lobowa w jakiejś hotelowej windzie, Borys pato-strumienujący wszystko na YT, prośba o donejty, a będzie dalszy ciąg na hotelowym korytarzu.

  Chciałbym dożyć tych czasów.

 18. Wydaje mi się, że pewność siebie Gamera jest jak najbardziej na akceptowalnym poziomie – takim jak jak osobiście sobie wyobrażam powinien być. Gamer nie gada kocopołów w stylu Aśki, że jest królem dywizji (mimo że przegrał kilka walk), ale ma inny sposób ekspresji niż na przykład Janek. Janka pewność siebie jest pewnie taka sama – tylko że on to pokazuje luzem, a Gamer idzie jak na wojnę – to jest ta różnica. Jednemu jedna postawa przynosi sukcesy, drugiemu druga – po co to zmieniać. Niektórzy zawodnicy wjeżdżają do klatki na pełnej, inni się wyciszają i koncentrują, a jeszcze inni wychodzą do luźnej nuty i sobie tańczą. Gamer jest tym pierwszym typem – jak to na niego działa to super. Mi się tam podoba ta pewność Gamera – idzie po swoje a nie że może się uda, a może nie. Te pisanki na lustrze to jak ktoś wyżej wspomniał zapewne przygotowuje obsługa hotelu – Janek miał coś podobnego, a tytuł newsa to chyba jednak drobne nadużycie – od kiedy smash to 'rozjebać'?

 19. Uważam że nie ma nic złego w robieniu z siebie super hero tylko wszyskto trzeba, robić z klasą. A ja albo się ma albo nie.

 20. Najgorsze w tym wszystkim jest to że jak obcokrajowiec kozaczy to ma probsy od Polskiego fana z koniem w ręku. Jak robi to Polak to beee i fuj. Tak wam w tej telewizji wmówili nienawiść do Polski że nie ogarniacie rzeczywistości. Asia mistrz, Janek mistrz, Karolina prawie, Gamer w krótce i to w najmocniejszej wadze na świecie. Polska górą. A wy się zdecydujcie czy jesteście potomkami Zawisza Czarnego czy jakiegoś Tuhajbeja.

 21. Co wam jest marne, malutkie, zawistne Polaczki? Chłopak przegrał w karierze jedną rundę i to tylko przez zjebany game plan. Mistrz europy i Polski w parterze. Nikt nigdy wcześniej nie przyszedł do UFC z lepszymi wynikami sportowymi. Co jak przegra? Gówno. Dalej będzie walczył i się nie załamie. Będzie miał rekord lepszy niż 99,9% zawodników MMA na świecie. Tak się podniecacie Kamzatem a przecież odkąd wszedł do UFC to zaczepił wszystkich zawodników ze wszystkich wag. Nawyzywał i powiedział że ich rozjedzie. Jakoś to wam nie przeszkadza miernoty. A soldic by mu łeb urwał w minutę i nie trzeba wcale UFC żeby leszcza zbić. Jak się mają wyniki Ratface do wyników Gamera? Janek taki zajebisty zawodnik w mniemaniu Polskiego fana a Dana mało nie płakał jak Janek wygrał. Mniej dostał za wygraną jak ten drugi za wyjście. I Gamer może być skromny i łazić że spuszczoną głową. Może dostanie walkę o pas jak skończy 40 albo i nie. A może będzie jak Asia i będzie ich wszystkich jechał. Będzie wyprzedawał galę i zarabiał jak trzeba. Wypuśćcie konia z rąk i zostawcie tą klawiaturę. Idźcie na trening i zróbcie wyniki jak gamer. Wtedy pogadamy.

  Nie ma nic o Polkach w Hamburgu? :travolta:

 22. Oczywiście że lepiej że jest pewny siebie niż jakby miał chodzić pospinany. Jest faworytem i naprawdę trudno sobie wyobrazić jaki postęp od czasów Kiełka musiałby zrobić Gruzin żeby mu zagrozić.

 23. Kibicuje Gamerowi jak pojebany.

  Kiedyś za nim nie przepadałem, ale za pokazanie palca Kawulskim i chęć zmierzenia sie z NAJLEPSZYMI szacun.

  Zgadza sie, zrobił to co powiedział, że zrobi i to mi wystarczy żeby mu kibicować. I głęboko liczę, że wyjdzie tam tak samo pewnie jak wychodził w ksw, takich polskich fajterów nam potrzeba, bez kompleksów, bez "obsrania wielkim ufc". Oby dał jak najwięcej frajdy kibicom i zrealizował swoje cele.

 24. Zgadzam się z @Czeski (może poza tym "koniem w ręku"), Gamer robi to co do niego należy, trenuje, walczy, wygrywa, jest w UFC. Teraz jest taka moda żeby się przypierda..ć do wszystkich i o byle gówno. Bez sensu, bez potrzeby byle tylko coś napisać.

 25. Co wam jest marne, malutkie, zawistne Polaczki? Chłopak przegrał w karierze jedną rundę i to tylko przez zjebany game plan. Mistrz europy i Polski w parterze. Nikt nigdy wcześniej nie przyszedł do UFC z lepszymi wynikami sportowymi. Co jak przegra? Gówno. Dalej będzie walczył i się nie załamie. Będzie miał rekord lepszy niż 99,9% zawodników MMA na świecie. Tak się podniecacie Kamzatem a przecież odkąd wszedł do UFC to zaczepił wszystkich zawodników ze wszystkich wag. Nawyzywał i powiedział że ich rozjedzie. Jakoś to wam nie przeszkadza miernoty. A soldic by mu łeb urwał w minutę i nie trzeba wcale UFC żeby leszcza zbić. Jak się mają wyniki Ratface do wyników Gamera? Janek taki zajebisty zawodnik w mniemaniu Polskiego fana a Dana mało nie płakał jak Janek wygrał. Mniej dostał za wygraną jak ten drugi za wyjście. I Gamer może być skromny i łazić że spuszczoną głową. Może dostanie walkę o pas jak skończy 40 albo i nie. A może będzie jak Asia i będzie ich wszystkich jechał. Będzie wyprzedawał galę i zarabiał jak trzeba. Wypuśćcie konia z rąk i zostawcie tą klawiaturę. Idźcie na trening i zróbcie wyniki jak gamer. Wtedy pogadamy.

  Jedna przegrana runda w lidze ogórków i chyba jak dobrze pamiętam jedna walka w parterze przegrana z Tononem, teraz jest w lidze mistrzów i pozostaje życzyć mu szczęścia nie bądź taki agresywny oplocie.

 26. Najgorsze w tym wszystkim jest to że jak obcokrajowiec kozaczy to ma probsy od Polskiego fana z koniem w ręku. Jak robi to Polak to beee i fuj. Tak wam w tej telewizji wmówili nienawiść do Polski że nie ogarniacie rzeczywistości. Asia mistrz, Janek mistrz, Karolina prawie, Gamer w krótce i to w najmocniejszej wadze na świecie. Polska górą. A wy się zdecydujcie czy jesteście potomkami Zawisza Czarnego czy jakiegoś Tuhajbeja.

  Wyluzuj , większość kibicuje tutaj Gamerowi jak innym Polakom . Wojna Mateusz !

 27. Myślę że pójdzie mu równie dobrze jak Dricusowi

  Diplus nieco spięty, a Perez dodatkowo mocno naciskał i średnio to wyglądało. Na szczęście dał radę.

 28. Jedna przegrana runda w lidze ogórków i chyba jak dobrze pamiętam jedna walka w parterze przegrana z Tononem, teraz jest w lidze mistrzów i pozostaje życzyć mu szczęścia nie bądź taki agresywny oplocie.

  Z tej ligi ogórków wyszedł Janek i nie szło mu tak jak Gamerowi. Przegrana walka w parterze z aktualnym mistrzem świata to też żaden wstyd. Też jestem zdania że trzeba życzyć mu szczęścia. Ale jak założyłem konto żeby napisać tu post to widziałem tylko ,,życzę mu żeby dostał" pieprzona Polska mentalność i zawiść. Dlatego nas kilka razy rozebrali. Trzeba było zobaczyć jak Islandia wita drużynę po przegranej w piłę. Cała Islandia tam była. My potrafimy tylko podstawiać nogę innym i ciągnąć ich na dno. Do samej piwnicy. Tam gdzie siedzimy przy komputerach z koniem w … Gamer zabij! Urwij mu nogę i niech przekaże innym w klubie że jest nowy szeryf w mieście. Wojna!!!

 29. Co wam jest marne, malutkie, zawistne Polaczki? Chłopak przegrał w karierze jedną rundę i to tylko przez zjebany game plan. Mistrz europy i Polski w parterze. Nikt nigdy wcześniej nie przyszedł do UFC z lepszymi wynikami sportowymi. Co jak przegra? Gówno. Dalej będzie walczył i się nie załamie. Będzie miał rekord lepszy niż 99,9% zawodników MMA na świecie. Tak się podniecacie Kamzatem a przecież odkąd wszedł do UFC to zaczepił wszystkich zawodników ze wszystkich wag. Nawyzywał i powiedział że ich rozjedzie. Jakoś to wam nie przeszkadza miernoty. A soldic by mu łeb urwał w minutę i nie trzeba wcale UFC żeby leszcza zbić. Jak się mają wyniki Ratface do wyników Gamera? Janek taki zajebisty zawodnik w mniemaniu Polskiego fana a Dana mało nie płakał jak Janek wygrał. Mniej dostał za wygraną jak ten drugi za wyjście. I Gamer może być skromny i łazić że spuszczoną głową. Może dostanie walkę o pas jak skończy 40 albo i nie. A może będzie jak Asia i będzie ich wszystkich jechał. Będzie wyprzedawał galę i zarabiał jak trzeba. Wypuśćcie konia z rąk i zostawcie tą klawiaturę. Idźcie na trening i zróbcie wyniki jak gamer. Wtedy pogadamy.

  Borys to Ty?

 30. Dlatego nas kilka razy rozebrali.

  A Hamburgery kibicowali brazylijskiemu Silvie w walce z Sonnenem i ich nie rozebrali. Może jeszcze ich rozbiorą, jak sądzisz?

 31. Z tej ligi ogórków wyszedł Janek i nie szło mu tak jak Gamerowi. Przegrana walka w parterze z aktualnym mistrzem świata to też żaden wstyd. Też jestem zdania że trzeba życzyć mu szczęścia. Ale jak założyłem konto żeby napisać tu post to widziałem tylko ,,życzę mu żeby dostał" pieprzona Polska mentalność i zawiść. Dlatego nas kilka razy rozebrali. Trzeba było zobaczyć jak Islandia wita drużynę po przegranej w piłę. Cała Islandia tam była. My potrafimy tylko podstawiać nogę innym i ciągnąć ich na dno. Do samej piwnicy. Tam gdzie siedzimy przy komputerach z koniem w … Gamer zabij! Urwij mu nogę i niech przekaże innym w klubie że jest nowy szeryf w mieście. Wojna!!!

  Łap trolu przecinek , . Kopiuj sobie, bo widzę, że masz wybrakowaną klawiaturę. Nie dziękuj :kis:

 32. to widziałem tylko ,,życzę mu żeby dostał" pieprzona Polska mentalność i zawiść. Dlatego nas kilka razy rozebrali.

  :najmancoty:

  A co ma "polska mentalność" do kibicowania? Z miejsca trzeba każdego polaka dopingować tylko dlatego, że urodził się mniej więcej w podobnym obszarze geograficznym? O tym zdecydował totalny przypadek. Urodziłbyś się 500km na wschód/zachód i już by był innej narodowości.

  Rozumiesz też, że tu nie chodzi o żadną zawiść czy zazdrość? Zwyczajnie można kogoś nie lubić z jakiś własnych pobudek albo tak jak ja mieć neutralne podejście i mieć wyjebane czy gość wygra czy przegra?

  I jeszcze te twoje pociski o miernotach z góry zakładające, że akurat ty jesteś tak bardzo ponad wszystkimi a reszta o odmiennym zdaniu to nieudacznicy życiowi. Wkurwiasz się na "hejterów" obrzucajacych innych mięsem w necie, kiedy dokładnie to samo właśnie robisz :DC:

 33. Trzeba było zobaczyć jak Islandia wita drużynę po przegranej w piłę. Cała Islandia tam była.

  Oj, grząski grunt.

  W przypadku naszych trampkarzy to nie tylko o wyniki chodzi.

 34. :najmancoty:

  A co ma "polska mentalność" do kibicowania? Z miejsca trzeba każdego polaka dopingować tylko dlatego, że urodził się mniej więcej w podobnym obszarze geograficznym? O tym zdecydował totalny przypadek. Urodziłbyś się 500km na wschód/zachód i już by był innej narodowości.

  Rozumiesz też, że tu nie chodzi o żadną zawiść czy zazdrość? Zwyczajnie można kogoś nie lubić z jakiś własnych pobudek albo tak jak ja mieć neutralne podejście i mieć wyjebane czy gość wygra czy przegra?

  I jeszcze te twoje pociski o miernotach z góry zakładające, że akurat ty jesteś tak bardzo ponad wszystkimi a reszta o odmiennym zdaniu to nieudacznicy życiowi. Wkurwiasz się na "hejterów" obrzucajacych innych mięsem w necie, kiedy dokładnie to samo właśnie robisz :DC:

  Ale o czym Ty mówisz? Ja nie proszę o kibicowanie Gamerowi tylko mówię że życzenie komuś niepowodzenia jest nieludzkie i z całą pewnością spowodowanie Polską mentalnością. Może z miernotami trochę mnie poniosło, ale to był chyba 10 wpis o gamerze, pod którym wszyscy mu życzą wpierdolu bo może się nauczy pokory. To samo było z Aśką jak przegrała z Rose. Fani MMA na całym świecie nie dowierzali fali hejtu z Polski. Nie uważam się za lepszego od kogokolwiek na tym forum. Sam miałem taką Polską ,,przypadłość" ale się jej pozbyłem. Może ty się brzydzisz patriotyzmem ale kibice sportowi na całym świecie sukces swoich zawodników uznają z święto narodowe. I spoko, jak ktoś napisze: kibicuję Kuteladze bo jest wspaniałym zawodnikiem i ma spore szanse. Nie pruje się o to. Ale jakoś nikt tak nie napisał. Więc nie wchodzi w grę probsowanie innego zawodnika tylko zawiść, zazdrość, rozpacz i zaprogramowana nienawiść do narodu Polskiego. Tak to widzę.

 35. Ale o czym Ty mówisz? Ja nie proszę o kibicowanie Gamerowi tylko mówię że życzenie komuś niepowodzenia jest nieludzkie i z całą pewnością spowodowanie Polską mentalnością. Może z miernotami trochę mnie poniosło, ale to był chyba 10 wpis o gamerze, pod którym wszyscy mu życzą wpierdolu bo może się nauczy pokory. To samo było z Aśką jak przegrała z Rose. Fani MMA na całym świecie nie dowierzali fali hejtu z Polski. Nie uważam się za lepszego od kogokolwiek na tym forum. Sam miałem taką Polską ,,przypadłość" ale się jej pozbyłem. Może ty się brzydzisz patriotyzmem ale kibice sportowi na całym świecie sukces swoich zawodników uznają z święto narodowe. I spoko, jak ktoś napisze: kibicuję Kuteladze bo jest wspaniałym zawodnikiem i ma spore szanse. Nie pruje się o to. Ale jakoś nikt tak nie napisał. Więc nie wchodzi w grę probsowanie innego zawodnika tylko zawiść, zazdrość, rozpacz i zaprogramowana nienawiść do narodu Polskiego. Tak to widzę.

  Niepotrzebnie wrzucasz ciągle ten aspekt patriotyzmu. To nie jest tak, że jako polak masz obowiązek kibicować zawsze polakowi. Podejrzewam, że są też ludzie w tym kraju których nie lubisz i nie dopingujesz im na co dzień w życiu. Dlatego nie możesz się rzucać, że ktoś nie trzyma kciuków za osobę której nie lubi. I nie, to nie jest polska przypadłość. To jest poprostu ludzka natura.

  Za głęboko próbujesz sobie analizować kwestie które są proste. Nie lubię kogoś = nie kibicuje mu. Tu nie ma jakiegoś głębszego dna i jak to nazwałeś "zaprogramowanej nienawiści do narodu polskiego".

  Daj na luz, za bardzo się wczuwasz.

 36. Może i się wczułem za mocno. Masz rację. W świecie gdzie obciąganie autobusowi typków albo pisanie pierdół z konta Ajtuj Szminka może wynieść Cię na wyżyny popularności i miłości fanów internetowych a wygrywanie wszystkich walk i deklasowanie przeciwników przynosi tylko hejt, na próżno szukać zrozumienia i normalności. Wyłączam się z tej dyskusji i już się nie wczuwam.

 37. Dawno się tak nie jarałem debiutem polaka w UFC. Chyba przy debiucie Janka i Irokeza czułem to napięcie. WAR Gamer :bleed:

 38. Cza być pewnym siebie, tak jak średnio Gejmera lubię, tak życzę mu po prostu powodzenia [wiem że czytasz bydlaku]

  Co ma się kurwa kajać

 39. Ja znowu powiem, ze Gamer jest dla mnie przykładem materiału na mistrza. Ten sam worek ktory reprezentuje Szymon Kolecki

  On jest perfekcjonistą. Pierwszy raz wedlug większości cohones sprowadzil go na ziemie Parke i pokazal gdzie jego miejsce. Gamer zamiast spuscic glowe w dol wzial sie do analizy i zdominował Parke w ostatniej walce.

  Nie uważam, ze jedna przegrana zgasi Gamera.

  Zycze mu wszystkiego dobrego. Jedynie brakuje mu u niego nokautującego ciosu

 40. Może i się wczułem za mocno. Masz rację. W świecie gdzie obciąganie autobusowi typków albo pisanie pierdół z konta Ajtuj Szminka może wynieść Cię na wyżyny popularności i miłości fanów internetowych a wygrywanie wszystkich walk i deklasowanie przeciwników przynosi tylko hejt, na próżno szukać zrozumienia i normalności. Wyłączam się z tej dyskusji i już się nie wczuwam.

  czeski do budy , taki patriota z ciebie na wsystkich pociskasz a nick z dupy wziąłeś 😉 mogłeś się nazwać polaczek albo Polski jak taki dobprzodu jesteś . Każdy widzi jakim bycem gamer jest a jak ktoś miał z nim „przyjemność” spędzić zkilka chwil to już wogole wie jakim kutasen z wybujałym ego jest . Pierdddd tego błazna !!! Szacunek za opuszczenie ciepłego kurwidolka i to tyle

 41. W narozniku Gruzina oczywiscie jego kompan senior Warga( dolecial juz na wyspe). @99picks to pewnie Gruzin wygra jak Twoj ulubieniec bedzie go wspomagal nie?:)

 42. W narozniku Gruzina oczywiscie jego kompan senior Warga( dolecial juz na wyspe). @99picks to pewnie Gruzin wygra jak Twoj ulubieniec bedzie go wspomagal nie?:)

  Nie ma różnicy kto jest w narożniku, papież, wójt jego wsi czy królicza warga, Gamrot to łatwo ugra. Da mu to tyle, ile daje Mańkowskiemu Gamrot w narożniku.

 43. Mateusz ma papiery na cos duzego. Bede kibicowal, a jak zacznie pierdolic za duzo glupot (tak jak Joanna) to po prostu skupie sie na walkach, a newsy i wywiady bede omijal. Powodzenia :beer::beer:

 44. Za bardzo nie ma co się podniecać, jak rywal debiutant to tak samo jakby się Gamer z nim bił w KSW. Poczekajmy na drugiego rywala, niech będzie ktoś kto ma kilka walk stoczonych w UFC to wtedy się zobaczy,  oby teraz nie było wpadki. 

  :frankapprove:

 45. Guram raczej nie wygra, ale w końcu ktoś go ujebie i jestem bardzo ciekawy czy nabierze pokory czy będzie gadał głupoty w stylu "brzuch mnie bolał przed walką".

  Na tym poziomie bardzo wiele zalezy od dyspozycji dnia, na którą wiele czynników może mieć wpływ przy walczeniu na całym świecie…Więc niedziwne by porazki miały swoje powody. Wszystko je ma 🙂 Nie zawsze wygrywa lepszy zawodnik, inaczej nie byłoby powiedzenia "niech wygra lepszy" 😀 A w MMA dużo więcej możliwości przypadków losowych niż w wielu innych sportach. Ma wówczas mówić, że był słabszy? Nawet jakby całą noc srał pod siebie, bo się czymś zatruł? Nie będąc "sobą", ale jednak nie rezygnując z walki tylko wychodząc do niej? Lepiej by powiedział prawdę, że na postawę wpływ miało to i to…Co innego jak wygrywa po prostu lepszy, a przegrany się za wszelką cenę tłumaczy. Tylko skąd takie założenie, że Gamer ma się tłumaczyć z porażki tak bądź siak? Nigdy jej nie doznał, za to postawy różne były, dyspozycje dnia. Kiedyś zdarzy się to w dzień, w którym ktoś będzie miał "dzień konia" i tyle. Z wypowiedzi Gamera raczej potrafi być obiektywny, a i krytyczny wobec samego siebie. Dla mnie to plus.

 46. Za bardzo nie ma co się podniecać, jak rywal debiutant to tak samo jakby się Gamer z nim bił w KSW. Poczekajmy na drugiego rywala, niech będzie ktoś kto ma kilka walk stoczonych w UFC to wtedy się zobaczy,  oby teraz nie było wpadki.

  :frankapprove:

  Debiutant, wziął walkę na 10 dni przed, nie walczył od roku i wygrane ma raczej z ogórami. W ufc chyba się wiele po tej walce nie spodziewają bo spadła do prelimsów (a miał otwierać główną kartę). Niech Gamer to szybko ogarnie i trzeba czekać na prawdziwy test w kolejnym starciu.

 47. Nie wiem co się stanie z jego ego i psychiką w razie przegranej.

  Guram raczej nie wygra, ale w końcu ktoś go ujebie i jestem bardzo ciekawy czy nabierze pokory czy będzie gadał głupoty w stylu "brzuch mnie bolał przed walką".

  Co do pokory po porażce i psychiki pamiętam, że jak Gamer przegrał na ADCC z Tononem walkę, to przyjął ją z pokorą i nie wyglądał na zalamanego. Wiadomo, że to nie mma, ale Mateusz długo się do tych zawodów przygotowywał i skupił się na nich robiąc przerwę w KSW. Dodatkowo mogło go zaboleć, że Gary ładnie go podszedł w stójce, gdzie Gamer miał być najmocniejszy. W efekcie nie pokazał wiele i odpadl w pierwszej walce. Porażkę i to pewnie bolesna przyjął z pokorą, bez wymówek. Widział też pozytywy z przygotowań do ADCC, dzięki poprawie umiejetnosci w parterze, które wykorzysta w mma. Nie wierzę więc w załamanie po ewentualnej porażce, tylko jeszcze większą motywację do treningu i poprawę błędów.

 48. W ufc chyba się wiele po tej walce nie spodziewają bo spadła do prelimsów (a miał otwierać główną kartę).

  Czyli jak walka Pettisa z Kowbojem:crazy: Bo dopiero na MC walczyły takie gwiazdy jak Kattar, Castro i Stephens:razz:ociesznymirek:

 49. Widzę że Mateusz wziął ze sobą tasmańską maskotkę

  😉

  Mam nadzieję na efektowną wygraną i żeby trafił na następnej gali na kartę główną.

 50. Ja mu kibicuje ale na 30 procent. Bardziej interesuje mnie moje życie niż jego. Nie mniej Gamer powodzenia. Niech się wiedzie i hajs zgadza.

  A no i zdrowia. Wiem że czytasz.

 51. Nie ma różnicy kto jest w narożniku, papież, wójt jego wsi czy królicza warga, Gamrot to łatwo ugra. Da mu to tyle, ile daje Mańkowskiemu Gamrot w narożniku.

  Nie skumales mojego przeslania. Nie szkodzi.

 52. czeski do budy , taki patriota z ciebie na wsystkich pociskasz a nick z dupy wziąłeś 😉 mogłeś się nazwać polaczek albo Polski jak taki dobprzodu jesteś . Każdy widzi jakim bycem gamer jest a jak ktoś miał z nim „przyjemność” spędzić zkilka chwil to już wogole wie jakim kutasen z wybujałym ego jest . Pierdddd tego błazna !!! Szacunek za opuszczenie ciepłego kurwidolka i to tyle

  Chyba jesteś kolejnym skrzywdzonym przez Gamera pseudo fanem. Któremu twojemu idolowi łeb rozwalił? Za którego leszcza i ogórka taki cięty na niego jesteś? Wybujałe ego? To pewnie tak jak Tyson, Muhammad Ali i wielu innych. Sporty walki to nie konkurs na najmilszą osobowość. Taniec z gwiazdami oglądaj a nie mnie do budy wysyłasz. Czeski wziął się od powiedzenia ,,czeski film". Jeśli na milicji się prujesz to nie wymagam że zrozumiesz pochodzenie takiej ksywy.

 53. Kolego @Czeski , a gdzie Ty widzisz tę masę nieprzychylnych Gamerowi komentarzy? Bo wlazłem w temat, przejrzałem cały i jest tego może 1%. Zdecydowana większość mocno kibicuje i życzy wygranej. Także chyba sam stworzyłeś problem, którego nie ma:beer:.

 54. Nie wiem co się stanie z jego ego i psychiką w razie przegranej.

  Nie przegra.

  Nigdy nie mów nigdy, bo nie tacy przegrywali. Pycha kroczy przed upadkiem.

  You can call me Mystic Over because I predict these things :antonio:

 55. You can call me Mystic Over because I predict these things :antonio:

  Jak widać psychika i ego  mają się dobrze po porażce  :jjsmile:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.