Jak podał portal mmafighting.com, pojedynek pomiędzy Marvinem Vettorim (14-4-1) a Karlem Robersonem (9-2) został ponownie zakontraktowany. Zawodnicy zmierzą się już 13 czerwca na gali UFC Fight Night.

Pierwotnie do ich walki miało dojść 13 maja, jednak na kilka godzin przed wydarzeniem Roberson wycofał się z pojedynku ze względu na kompikacje po zbijaniu wagi. Zawodnicy spotkali się w hotelu, gdzie doszło pomiędzy nimi do sprzeczki.

Zobacz także: Po odwołanej walce, Vettori atakuje w hotelu Robersona: Walcz ze mną teraz, dzi*ko! (WIDEO)

Vettori spróbuje przedłużyć serię zwycięstw do trzech z rzędu. W ostatnich starciach decyzjami sędziów pokonał Cezara Ferreirę i Andrew Sancheza. Wcześniej pod szyldem organizacji UFC „The Italian Dream” pokonywał Alberto Udego i Mirandę, przegrał z Antonio Carlosem Juniorem i Israelem Adesanyą, zremisował natomiast z Omarim Akhmedovem.

Roberson z ostatnich dwóch pojedynków również wychodził zwycięsko. Na UFC on ESPN+ 13 niejednogłośnie na punkty pokonał Wellingtona Turmana, natomiast na UFC on ESPN+ 21 w trzeciej rundzie poddał Romana Kopylova. Wcześniej „Baby K” pokonywał Darrena Stewarta i Jacka Marshmana, przegrał natomiast z Cezarem Ferreirą i Gloverem Teixeirą.

5 KOMENTARZE

  1. Przed chwilą ten gość miał problem z robieniem wagi i teraz zawalczy kilka tygodni później, znowu schodząc do 185 funtów…

    Dawaj go Włochu.

  2. Ależ to będzie awantura :antonio:

    O ile znowu Robertson da radę zbić i walczyć w przeciwnym razie Vettori go w hotelu zabije.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.