Martin Lewandowski ogłosił na swoim koncie na Twitterze, że ich nowy nabytek Martyn Ford, będzie gościem na KSW 52 w Gliwicach. Czy to promocja przed wyczekiwanym debiutem tego zawodnika w klatce KSW?

O występie Martyna Forda w KSW głośno mówiło się pod koniec ubiegłego roku, kiedy to oficjalnie podczas gali w Londynie, zostało ogłoszone zakontraktowanie. Debiut tej osobistości musiał jednak zostać przełożony na 2020 roku, gdyż kariera filmowa nie pozwoliła mu zawalczyć w 2019 r.

Zobacz także: Martyn Ford zawodnikiem KSW

Martyn ma 203 cm wzrostu, waży około 150 kilogramów i ma 2,2 mln obserwatorów na Instagramie. Kulturysta, trener oraz aktor. Zagrał Koshmara w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Vlada w Final Score, Masażystę w filmie Pan „Wypadek” czy Strażnika w Kingsman: Złoty krąg.

32 KOMENTARZE

 1. Rozumiem, że zadebiutuje w FFF, ze Świerczewskim albo Rudim 'Lungu' Schuberthem, bo przecież KSW się brzydzi cyrkiem.

  Przeterminowany ten Ford o kilka dobrych miesięcy. Na rynku krajowym wyrosła bestia Piechowiak i pogromca bestii, drugie życie Najmana.

  Także Ford, jeśli ma coś przynieść KSW, to na wyspach.

 2. Pan Martin taki szczęśliwy i zadowolony jakby odkrył nową planetę, a ten schemat już przerabialiśmy tyle razy, że do porzygu: wyjdzie, po 1 góra 2 minutach spompuje się do takiego stopnia, że ręki nie podniesie żeby kozę z nosa wydłubać i to będzie cały, wielki show…

  Konfetti :deniroclap:

 3. Zagrał Koshmara w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Vlada w Final Score, Masażystę w filmie Pan "Wypadek" czy Strażnika w Kingsman: Złoty krąg.

  Wyjątkowej klasy aktor. Może Kawulski się nim zainteresuje.

 4. Tak, ta jego kariera aktorska jest tak intensywna, że nie mógł zawalczyć. Prawdziwy z niego Robert De Niro, Tom Cruise i Meryl Streep w jednym. Nie wiem kto kupuje te bzdurne tłumaczenia i jaki jest sens w ich powielaniu?

 5. Zagrał Koshmara w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Vlada w Final Score, Masażystę w filmie Pan "Wypadek" czy Strażnika w Kingsman: Złoty krąg.

  I jak trafi do krs1 to zagra rolę życia padając martwy z braku tlenu w pierwszej rundzie i będzie wywieziony z klatki widlakiem.

 6. Tak szybko tego debiutu nie będzie 😆

  Zakontraktować "zawodnika" który nie walczy przez dwa lata ze względu na wątpliwej jakości karierę filmową….  Pasuje idealnie do mistrzów bijących się w keczłejtach i obrony tymczasowych pasów. #typowekrs

 7. Mówi się w kuluarach, że Paweł Jóźwiak zaczyna nagrywać potężny film z Fordem, także jego debiut w piździerniku może być wątpliwy.

 8. Debiut pod koniec przyszłego roku bo podobno chce trochę masy jeszcze zrobić przed wejściem do okrągłej klatki KejEsDablju.

 9. Debiut pod koniec przyszłego roku bo podobno chce trochę masy jeszcze zrobić przed wejściem do okrągłej klatki KejEsDablju.

  W październiku gala w Anglii ale nie zdziwie się jak wrzucą go już na Narodowy w maju

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.