Jak doskonale wiemy, KSW 51 odbędzie się w Zagrzebiu, w Chorwacji. Z tego też kraju pochodzi jedna z największych legend MMA, Mirko Cro Cop. Martin Lewandowski, jeden z właścicieli KSW, spotkał się z gwiazdą sportów walki przy okazji swojej podróży do tego kraju. Lewandowski na swoim profilu na Facebooku pochwalił się, że wymienił się „prezentami” z Cro Copem. Jak widać koszulka od właściciela KSW od razu poszła w użytek Mirko, który prowadząc seminarium w ATT w Zagrzebiu wystąpił w ubiorze promującym organizację.

All the best to Mirko CroCop Filipovic. The Legend, the MAN in the fighting business who inspires many in every age on…

Publiée par Martin Lewandowski sur Mardi 10 septembre 2019

Dużo mówi się o tym, że Cro Cop będzie zaangażowany w promocję wydarzenia KSW w Chorwacji, lecz nie wiadomo jeszcze w jakiej roli. Sam Lewandowski był także na treningach w placówce Mirko, gdzie szlifował stójkę.

https://www.facebook.com/watch/?v=2459199951023151

16 KOMENTARZE

 1. Yyy, ale ten temat już był, i się posmialismy. Jeszcze raz pohejtować, czy o co chodzi?

  Nie no, był chyba, że Martin tam trenował. Że Mirko wszedł "w interakcję" z KSW już chyba nie. Dla mnie ciekawy smaczek, a dla Ciebie?

 2. Nie no, był chyba, że Martin tam trenował. Że Mirko wszedł "w interakcję" z KSW już chyba nie. Dla mnie ciekawy smaczek, a dla Ciebie?

  Jakby co, to dla mnie nie

 3. Jakby co, to dla mnie nie

  D'oh. Może ktoś znajdzie w tym jakąś wartość. Jeśli nie – nauczę się czegoś na tej podstawie! Najważniejsze jednak, że mamy temat do "nabijania lajków". Dzięki i miłej soboty.

 4. D'oh. Może ktoś znajdzie w tym jakąś wartość. Jeśli nie – nauczę się czegoś na tej podstawie! Dzięki i miłej soboty.

  Miłego :conorsalute:

 5. Nie no, był chyba, że Martin tam trenował. Że Mirko wszedł "w interakcję" z KSW już chyba nie. Dla mnie ciekawy smaczek, a dla Ciebie?

  Aaaa, myślałem że to podwójny wrzut tego samego, a'la Def, tylko po kilku dniach, wiesz, tak dla zmyłki:juanlaugh:

 6. Zgoda pomiędzy CroCop'em a KSW. W dość mocnych słowach kiedyś Chorwat wypowiadał się o KSW po walce Pokrajaca z Jurasem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.