Donald Trump dotrzymał słowa i pojawił się wczoraj na gali UFC 244 w legendarnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. Został pierwszym prezydentem USA, który oglądał na żywo walki w klatce i podziwiał między innymi walkę o pas „Największego skur%#yna w MMA” pomiędzy Jorge Masvidalem a Natem Diazem.

Wzorem UFC chce teraz podążyć Martin Lewandowski, lider KSW, który zaprosił prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej do wspólnego oglądania gal KSW.

W swoim tweecie Martin napisał „Donald Trump ogląda na żywo gale MMA w USA. Jeżeli Prezydent RP, Pan Andrzej Duda, będzie chciał się pojawić na gali KSW, to obiecuje ugościć go najlepiej jak się da.”.

Nie wiadomo czy Andrzej Duda zna się na sportach walki i lubi MMA, tak jak Trump, który fanem dyscypliny jest od dawna. Donald dodatkowo utrzymuje bliskie stosunki z Daną Whitem, który oficjalnie wspierał go w wyścigu o fotel prezydencki. A jako biznesmen, Trump finansowo wspierał UFC w najgorszych latach organizacji.

Czy Prezydent Polski przyjmie zaproszenie i zobaczymy go na którejś gali KSW?

59 KOMENTARZE

 1. Sorry, ale to nie ten klimat. Owszem KSW jest przaśne i wieśniackie, ale jednak nie ten klimat. Duda bardziej tutaj pasuje:

 2. Kurwa przecież UFC jest w dupie, to jak to tak xerować ? Nieładnie panie Martinie. :danaillegal:

 3. Sorry, ale to nie ten klimat. Owszem KSW jest przaśne i wieśniackie, ale jednak nie ten klimat. Duda bardziej tutaj pasuje:

 4. W przyszłym tyodniu Martin wpadnie na pomysł, żeby zrobić pas największego kryminalisty.

  Pas wręczy gwiazda telewizji Andrzej Grabowski.

 5. Myślę, że prezydent obserwujący ten zlot pompowanych dup i chamów w koszulach, przeplatanych koszulkami z czaszkami, oglądając gołą dupę de Friesa czy słuchając wywiadu po walce Narkuna, mógłby już nigdy nie być tą samą osobą.

 6. Pan Andrzej Duda nie ma czasu na pierdoły, więc pewnie zna tylko jednego Lewandowskiego. I nie jest nim Marcin, czy tam Martin.

  I dobrze.

 7. A nie lepiej Angele Merkel albo Michaela Schudricha czyli kogoś kto sprawuje realną władze nad tym kondominium niemiecko -rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym zwanym Polszą.

 8. Trudno to zrozumieć. Z jednej strony sraja na UFC. "UFC jest w dupie" itd. A z drugiej strony we wszystkim naśladują jak największych idoli hah. Kiedys naśladowali Pride teraz UFC.

 9. pozazdrościł trumpa na ufc.

  nie, to autorski, błyskotliwy, niespodziewany pomysł zwiąkowca

  próbować wybić się na fejmie Pana Prezydenta to chyba tylko garson Lewandofski potrafi xD

 10. Dokladnie:juanlaugh:  Maliniak tylko na skoki albo inne szachy

  nie ma chuja we wsi zeby Duda pojawil sie na gali MMA. Polskie spoleczenstwo, w tym jego wyborcy to ludzie starsi, ktorzy nie bardzo widza w MMA sport. Dla nich to zezwierzecenie, takze stracilby na tym wizerunkowo i to grubo.

 11. nie ma chuja we wsi zeby Duda pojawil sie na gali MMA. Polskie spoleczenstwo, w tym jego wyborcy to ludzie starsi, ktorzy nie bardzo widza w MMA sport. Dla nich to zezwierzecenie, takze stracilby na tym wizerunkowo i to grubo.

  Dokladnie. Poza tym jego wyborcy jak mowisz to pewnie w wiekszosci spolecznosc wiejska, gdzie tylko Stoch i Lewandowski. Zastanawiam sie tylko kiedy on albo partia z ktora jest zwiazany dobiora sie do mma i stwierdza ze to burzy wartosci chrzescijanskie albo cos i w chuj to zdelegalizuja:lol:

 12. Ja się nie dziwię, że kopiują, bo akurat ten człowiek już tak ewidentnie kopiuje Dana White, ale jednak Polska to nie USA ( w tym względzie akurat na korzyść Polski)…

  Pas BMF w KSW: Narkun vs Popek

 13. Myślę, że prezydent obserwujący ten zlot pompowanych dup i chamów w koszulach, przeplatanych koszulkami z czaszkami, oglądając gołą dupę de Friesa czy słuchając wywiadu po walce Narkuna, mógłby już nigdy nie być tą samą osobą.

  Może ustawowo zabroni dofinansowywać KSW z budżetu miast 😆

 14. Martin nie czuje skad wieje wiatr, powinien zaprosic Bosaka 😉

  Jeszcze by zaczął sprawdzać na stojąco, czy klima z góry wieje i były problemy. Andrzej to w najgorszym wypadku się pobuja na boki przy niepolskiej piosence  ci ewentualnie coś za dużo podpisze.

 15. Jaja jak berety. Adrian na KSW? Rozumiem, że w ramach programu rozrywkowego typu stand up? Już widzę te jego nieśmiesane żarciki i debilne uśmieszki, to będzie hit.

  Ja proponuję jeszcze skopiować UFC i zrobić polski pas na best madafakera, jako wręczającego widzę Sławoja Leszka Głodzia.

 16. Dokladnie. Poza tym jego wyborcy jak mowisz to pewnie w wiekszosci spolecznosc wiejska, gdzie tylko Stoch i Lewandowski. Zastanawiam sie tylko kiedy on albo partia z ktora jest zwiazany dobiora sie do mma i stwierdza ze to burzy wartosci chrzescijanskie albo cos i w chuj to zdelegalizuja:lol:

  Wy sie lepiej cieszcie że niezależnie od opcji politycznej poki co władza sie trzyma od tego z daleka, bo jak zaczną "promować i wspierać" to dopiero zobaczycie co to miód.

 17. Wy sie lepiej cieszcie że niezależnie od opcji politycznej poki co władza sie trzyma od tego z daleka, bo jak zaczną "promować i wspierać" to dopiero zobaczycie co to miód.

  Dokładnie. Jak najdalej od polityków na galach MMA:

  Ktoś zobaczy tą zgraję patologii na trybunach, wybrane odpowiednie rękawice do MMA zapewniające dużo krwi na ringu, Gamrota palec w oko  i zaraz wpadnie jak to ,,ucywilizować" dla dobra społeczeństwa.

  Przepis, że na galę MMA powinny wchodzić osoby +21 lat to jeszcze byłby OK, ale jakby zwiększyli wymogi odnośnie ochrony, liczby ratowników, ale lekarz w każdym narożniku, aby nikt nie zginął…

  … to wyjdzie, że takie KSW przetrwa. FEN pewnie też, ale PLMMA, Armia Fight Nigt czy Slugfest i reszta tych małych padnie, bo i tak już pewnie stoją na głowie, aby przynajmniej wyjść na lekko powyżej zera

 18. Ja proponuję jeszcze skopiować UFC i zrobić polski pas na best madafakera, jako wręczającego widzę Sławoja Leszka Głodzia.

  Jesteśmy w Polsce, mówmy po polsku. Tytuł najlepszego matko jebcy wręczy Rafał z podrywacze.pl

 19. Martin na KSW to tylko jednego polskiego wodza powinieneś zapraszać… Wałęsę a nie jakichś podrabiańców.

  VS

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.