Zobaczcie pierwszą zapowiedź gali KSW 51, której główną atrakcją wieczoru będzie starcie legendy polskiego MMA, Mariusza Pudzianowskiego, ze wschodzącą gwiazdą organizacji, Erko Junem. KSW 51 odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu, w Chorwacji.

9 KOMENTARZE

 1. Epickie starcie nam się szykuje. Co tym razem zakończy walkę:

  a) kop w jaja

  b) paluch w oko

  c) zerwany mięsień

  d) duszenie brakiem tlenu

 2. Ja obstawiam odpowiedź c) – zerwany mięsień zakończy walkę. A tak na poważnie teraz to jakiś czas temu sobie myślałem, że to całkiem fajne i ciekawe zestawienie jest…no niby dalej tak uważam ale jak oglądam te zapowiedzi i widzę pierwsze ujęcie z Kawulem, który standardowo wygłasza te swoje dyrdymały a potem na przykład ujęcie z bliska na Pudziana, który przeciera sobie gębę zmazując niejako bojowe, patriotyczne kolory z twarzy to wtedy do mnie dociera – co to kurwa ma być?!?! I ma to przecież zachęcić do oglądania walki a tak jakoś podskórnie zniechęca i odpycha….

 3. ale jak oglądam te zapowiedzi i widzę pierwsze ujęcie z Kawulem, który standardowo wygłasza te swoje dyrdymały a potem na przykład ujęcie z bliska na Pudziana, który przeciera sobie gębę zmazując niejako bojowe, patriotyczne kolory z twarzy to wtedy do mnie dociera – co to kurwa ma być?!?!

  Ja myślałem, że nikt tego nie ogląda. :wow:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.