Jestem na tak! Marcin Wrzosek o walce na gołe pięści z Normanem Parke

11 KOMENTARZE

  1. Super te wywiady, ale widzę, że na wywiad z Rafałem Paczesiem o jego najnowszej książce to już sił zbrakło :facepalm:

  2. Czekam na żarty Paczesia o tym jak jakiś idiota robił z nim wywiad i nie znał nawet jego nazwiska. Chłop chciał nawet pożartować, ale zorientował się, że nie ma z kim.

  3. Gala perfekcyjna, zasady najlepsze, widowisko sztos. Tak się wywiady robi :razz:enn:

    a pierwsza miłóść lepsza od Gomorry

  4. Kurde, ależ strasznie teraz widać, jak bardzo panowie zostali z tyłu i nie są w stanie wyjść z pudełka z plakietką KSW. Zero pomyślunku, tak przy FFF, jak i teraz Genesis – nie są w stanie poszukać ekscytujących nazwisk, przyciągnąć nowego kibica. Wiecznie te same twarze, które od dekady wałkują w swojej macierzy. I to nie jest tak, że się nie da bo zarówno FAME, jak i Gromda a nawet Wotore pokazały, że jest cały ocean potencjalnych widzów, trzeba tylko się postarać i zaproponować odpowiedni produkt. Tymczasem tutaj wieczne odcinanie kuponów od sukcesu KSW. Po najmniejszej linii oporu.

  5. Kurde, ależ strasznie teraz widać, jak bardzo panowie zostali z tyłu i nie są w stanie wyjść z pudełka z plakietką KSW. Zero pomyślunku, tak przy FFF, jak i teraz Genesis – nie są w stanie poszukać ekscytujących nazwisk, przyciągnąć nowego kibica. Wiecznie te same twarze, które od dekady wałkują w swojej macierzy. I to nie jest tak, że się nie da bo zarówno FAME, jak i Gromda a nawet Wotore pokazały, że jest cały ocean potencjalnych widzów, trzeba tylko się postarać i zaproponować odpowiedni produkt. Tymczasem tutaj wieczne odcinanie kuponów od sukcesu KSW. Po najmniejszej linii oporu.

    Niby sie zgadzam. Ale czy Josh Barnet nie jest ekstycujacy?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.