szymon bajor fen 26

Szymon Bajor zwyciężył z Marcinem Sianosem przez TKO w drugiej rundzie na gali FEN 26 we Wrocławiu! Bajor rozbił swojego przeciwnika za pomocą ciosów w parterze.

Bajor rozpoczął pojedynek od kilku kopnięć na nogę swojego rywala. Bajor konsekwentnie pracował low kickami w początkowej fazie walki. Sianos starał się zamknąć Bajora pod siatką, ale ten sprawnie uciekł z linii ciosów. Szymon był szybszy w swoich atakach, obijał Marcina kopnięciami i kombinacjami bokserskimi, trafił również kolanem w zwarciu. Sianos szukał mocnego sierpowego na szczękę przeciwnika, jednak Bajor dobrze pracował ciosem prostym. Szymon ruszył w ostatniej minucie walki po obalenie. Nie udało mu się skontrolować Sianosa na ziemi i zawodnicy kontynuowali walkę w stójce. Bajor spróbował ponownie i tym razem Marcin wylądował na plecach, skąd zebrał jeszcze kilka ciosów z dosiadu od Bajora.

Marcin Sianos oddychał bardzo ciężko na początku drugiej odsłony tego starcia. Bajor zachował zdecydowanie więcej sił i szybko zdecydował się na sprowadzenie. Szymon zaatakował swojego rywala serią ciosów w parterze. Marcin oddał plecy i starał się podnieść, ale Bajor popisał się świetną kontrolą na ziemi. Szymon poważnie rozciął Sianosa kolejnymi uderzeniami i chwilę później sędzia przerwał ten pojedynek. Szymon Bajor tym zwycięstwem zagwarantował sobie status pretendenta do pasa mistrzowskiego FEN w wadze ciężkiej.

7 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.