Marcin Held w rozmowie z Pawłem Wyrobkiem opowiada o powrocie do Bastionu Tychy po 4 latach spędzonych w Ankosie, powodach nieprzedłużenia umowy z organizacją ACA, rozmowach na temat kontraktu z KSW i chęci powrotu do największej organizacji MMA na świecie – UFC.

25 KOMENTARZE

 1. rozmowach na temat kontraktu z KSW

  Można wiedzieć kiedy ten wywiad został przeprowadzony? Dopiero wieczorem będę mógł obejrzeć.

 2. Można wiedzieć kiedy ten wywiad został przeprowadzony? Dopiero wieczorem będę mógł obejrzeć.

  Wczoraj późnym wieczorem

 3. Wczoraj późnym wieczorem

  Nie wiem czy tylko mnie ale glos nie dziala. Nie slychac wywiadu. Moze to u mnie ale inne filmiki dzialaja mi bez problemu. Stad moj poprzedni post;)

 4. Nie wiem czy tylko mnie ale glos nie dziala. Nie slychac wywiadu. Moze to u mnie ale inne filmiki dzialaja mi bez problemu. Stad moj poprzedni post;)

  U mnie ok na obu kanałach.

 5. Nie wiem czy tylko mnie ale glos nie dziala. Nie slychac wywiadu. Moze to u mnie ale inne filmiki dzialaja mi bez problemu. Stad moj poprzedni post;)

  u mnie to samo

 6. Heldzik sprytnie, mówi o UFC o innych ofertach, ale jak dostanie piniądz to będzie sie bił z Parke, Borysem i Wrzoskiem. Rozumiem go nawet, ale szkoda bo on to mi najbardziej serduszko połamał… Szczęścia brakło, niestety. :matt:

  Mam nadzieje że włodarzyki się zachowają w swoim stylu, zaoferują jakieś gówno nawet bez papierka ładnego.

 7. Heldzik sprytnie, mówi o UFC o innych ofertach, ale jak dostanie piniądz to będzie sie bił z Parke, Borysem i Wrzoskiem. Rozumiem go nawet, ale szkoda bo on to mi najbardziej serduszko połamał… Szczęścia brakło, niestety. :matt:

  Mam nadzieje że włodarzyki się zachowają w swoim stylu, zaoferują jakieś gówno nawet bez papierka ładnego.

  chłop już nie ma 18 lat, trzeba myśleć finansowo

  w UFC 3x wpierdol za pół darmo to nie jest coś atrakcyjnego

 8. Szkoda, że nie udało się zawalczyc z Bagovem o pas, albo z Abdulem wtedy 🙁 to byłyby dobre walki. Jak sobie pomysle teraz, że może to być KSW i walki z przypadkowymi brazolami to aż mi się slabo robi, ale fakt w KSW będzie szybsza droga do pasa, pewnie w pierwszej walce, tylko co to za pas.

 9. Szkoda, że nie udało się zawalczyc z Bagovem o pas, albo z Abdulem wtedy 🙁 to byłyby dobre walki. Jak sobie pomysle teraz, że może to być KSW i walki z przypadkowymi brazolami to aż mi się slabo robi, ale fakt w KSW będzie szybsza droga do pasa, pewnie w pierwszej walce, tylko co to za pas.

  a miało być tak pięknie

  Held imo nie zaryzykował, bo jako mistrz ACA pewnie zarabiałby bardzo dobrze

 10. Od kiedy Marcin jest z GroundGame, a nie z Manto?

  Juz chyba z rok czasu albo jakos na poczatku tego roku zmienil firme. Z wywiadu nic nowego sie nie dowiedzialem wszedzie mowi Heldzik to samo…

 11. Zawsze za Marcinem.  Tak się jego kariera potoczyła i tyle, sympatyczny gość miałem przyjemność pogadać kilka razy. Ma rodzinę dzieciaki i robi wszystko żeby im było najlepiej. Szacunek i powodzenia.

 12. Wszystko ok ale powrót do UFC i kontrakt z KSW nie idą ze sobą w parze ….

  Marcin mówił, że jak kontrakt z KSW to taki który pozwoli mu odejść po 2-3 walkach jak zechce, bo jego celem jest UFC. Czyli nie będzie kontraktu z KSW, bo ostatnią osobą która miała taki kontrakt był Jan Błachowicz, a on pomimo początkowych niepowodzeń udowodnił, że KSW to nie szczyt ambicji i nie wróci z podkulonym ogonem, więc KSW nie jest takie głupie (i słusznie, Martin i Tarantino to dobrzy biznesmeni) się na to nie zgodzi nigdy. Więc Held nie będzie miał kontraktu z KSR1.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.