mamed_khalidov

Po tym jak Roberto Soldić rozgromił podczas gali KSW 56 Michała Materlę, zapowiedział, że chętnie zmierzyłby się w kolejnym boju z Mamedem Khalidowem, mistrzem wagi średniej. Na razie nie wiadomo jednak czy faktycznie do takiego starcia dojdzie, a sam Mamed jest otwarty na różne opcje.

Khalidov w swoim ostatnim boju powrócił do klatki KSW w świetnym stylu. Znokautował Scotta Askhama odbierając mu mistrzowski pas. Zapytany na antenie radia Uwierz w Muzykę o kolejnego przeciwnika przedstawił swoje spojrzenie na aktualną sytuację.

Teraz w sobotę była ostatnia gala KSW 56. Tam było rozstrzygnięcie, fajna walka Michał Materla kontra Soldić. Soldić, który był mistrzem wagi półśredniej przyszedł wagę wyżej. Wygrał jedną walkę i jest rozmowa o tym, żeby walczył o pas już. Następnie jest sytuacja ze Scottem Askhamem, gdzie część głosów mówi, że chciałaby zobaczyć trylogię. Jest jeszcze jeden polski zawodnik, który jest bardzo dobry. Chyba cztery walki stoczył w KSW i wszystkie wygrał. Nazwiska nie pamiętam. Przepraszam. Są więc zawodnicy, z którymi mogę się zmierzyć w tej wadze.

Mamed nie zamierza jednak wybierać sobie rywali i chce poczekać na to, co zaproponuje mu szefostwo organizacji. On sam jest gotów na każde zestawienie.

Teraz jest już kwestia tego jak włodarze KSW rozstrzygną i jak będą zestawiać walki. Ja powiedziałem dajcie mi znać 1,5 miesiąca, 2 miesiące przed walką, że chcecie żebym bronił pasa, z którymś zawodnikiem. Jestem gotowy.

Mamed jest czołową postacią polskiego MMA. Zawodowo walczy od 2004 roku, a jego bilans walk wynosi obecnie 35-7-2. Khalidov w trakcie swojej kariery był już mistrzem KSW w wadze średniej oraz półciężkiej. W przeszłości wygrywał z takimi zawodnikami jak między innymi Michał Materla, Borys Mańkowski, Jorge Santiago, czy Kendall Grove.

17 KOMENTARZE

 1. Jeśli zestawią go z Lubelskim Czołgiem nie będzie to dobre zestawienie medialne za to świetne sportowe. Myślę że będzie to ciekawsze niż wchodzenie 3 raz do tej samej rzeki w tak krótkim odstępie czasu z Anglikiem

 2. Albo Khalidov vs Soldic a Askhama zestawić z Kęsikiem i potem ewentualnie wygrany z wygranym i przegrany z przegranym

  Ma to sens:OK:

 3. czy jako największy polski portal poświęcony mma zamierzacie zająć stanowisko w sprawie Hallmanna bijącego pałką teleskopową ludzi na demonistracji?

 4. czy jako największy polski portal poświęcony mma zamierzacie zająć stanowisko w sprawie Hallmanna bijącego pałką teleskopową ludzi na demonistracji?

  Rozumiem, że Piotrek się przyznał do wszystkiego publicznie czy opierasz swoją wiedzę na faceobookowych portalach i bardzo niewyraźnym zdjęciu człowieka w masce, którego można dopasować do 50% mężczyzn w podobnym wieku? Są już jakieś konkrety w tej sprawie?

 5. Rozumiem, że Piotrek się przyznał do wszystkiego publicznie czy opierasz swoją wiedzę na faceobookowych portalach i bardzo niewyraźnym zdjęciu człowieka w masce, którego można dopasować do 50% mężczyzn w podobnym wieku? Są już jakieś konkrety w tej sprawie?

  O pierdoły pytasz. Internet wydał wyrok na podstawie niezbitych, niewyraźnych poszlak, a wiadomo, że tam się nie mylą.

 6. Albo Khalidov vs Soldic a Askhama zestawić z Kęsikiem i potem ewentualnie wygrany z wygranym i przegrany z przegranym

  Popieram, róbcie, Kawulstwo "champ vs. champ" zanim któryś z nich przegra. Askham vs. Kęsik ("ten, którego nazwiska nie pamiętam, ale to dobry zawodnik") o następny tajtol szot z wygranym albo nawet od razu Kęsik następny do pasa z wygranym, jemu akurat bym powiedział należy się od razu (12-0, 11 skończeń, 2-0 w KSW, 11 z tych walk w 84 kg). Mamed jeszcze zdąży poleżeć pod Askhamem. Jedyny problem w tym, że w tempie w jakim KSW robi gale to plan na parę lat zwłaszcza przy ich miłości do rewanży i keczłejtów. No i Kęsik chyba ma walczyć w grudniu i pewnie z jakimś mistrzem nokautu, za którym teraz ekipa KSW ugania się z siatką kontraktem.

 7. "Khalidov wskazał trzech rywali do kolejnej walki w KSW"


  Ten to sie nie pie…li w tańcu; z trzema chce wyskoczyć. @MamedMMA po znajomości przesyłam filmik z taktyką. Musisz pierwszy ładować buły

 8. Rozumiem, że Piotrek się przyznał do wszystkiego publicznie czy opierasz swoją wiedzę na faceobookowych portalach i bardzo niewyraźnym zdjęciu człowieka w masce, którego można dopasować do 50% mężczyzn w podobnym wieku? Są już jakieś konkrety w tej sprawie?

  tak, to Hallmann, sam się przyznał: https://sportowefakty.wp.pl/mma/910732/piotr-hallmann-odpiera-zarzuty-zostalem-pomowiony-i-skrzywdzony

  mówi też, że nikogo nie tknął. tak czy owak – był w jednostce policji antyterrorystycznej, która pacyfikowała takich jak ja, nietrenujących sztuk walki ludzi wkurwionych na działania rządu. co na to powiesz? podpalisz tęczę? czy nazwiesz kobiety kurewkami albo swołoczą jak inny typek z tego forum? a może powiesz mi, że Hallmann nie miał wyboru? pewnie rzeczywiście przymiera głodem, bo za długo nie gościł w ufc.

 9. tak, to Hallmann, sam się przyznał: https://sportowefakty.wp.pl/mma/910732/piotr-hallmann-odpiera-zarzuty-zostalem-pomowiony-i-skrzywdzony

  mówi też, że nikogo nie tknął. tak czy owak – był w jednostce policji antyterrorystycznej, która pacyfikowała takich jak ja, nietrenujących sztuk walki ludzi wkurwionych na działania rządu. co na to powiesz? podpalisz tęczę? czy nazwiesz kobiety kurewkami albo swołoczą jak inny typek z tego forum? a może powiesz mi, że Hallmann nie miał wyboru? pewnie rzeczywiście przymiera głodem, bo za długo nie gościł w ufc.

  Nie bronię Hallmana tylko nigdzie nie ma dowodów, że on napierdalał bezbronne kobiety po ryju. Póki co wiadomo, że tam był a nie że kogoś napierdalał. Nigdy w życiu nie będę bronił policjanta tylko po prostu wkurwia mnie takie oskarżanie każdego na podstawie facebookowego poerdolenia. Teraz wszystko można jebnąć w świat a ludzie bez żadnego zastanowienia i dowodów puszczają to dalej. Myślałem, że sytuacja z Maksem Bratkiewiczem dała internetowym zjebom trochę do myślenia. I wypierdalaj robaku z takimi tekstami bo nigdy nie broniłem tutaj żadnej przemocy na niewinnych i bezbronnych ludziach, tym bardziej ze strony policji. Nie popieram takich działań.

 10. Zastanawiałem się ostatnio co dzieje się z Piotrem Halmannem. Mocno kibicowałem mu, gdy walczył w UFC. Nawet jeśli nikogo nie atakował na protestach, to jednak jest to przykre, że skończył w policji. Teraz to może piony zbijać z Krzysiem Dżotko.

 11. Nie bronię Hallmana tylko nigdzie nie ma dowodów, że on napierdalał bezbronne kobiety po ryju. Póki co wiadomo, że tam był a nie że kogoś napierdalał. Nigdy w życiu nie będę bronił policjanta tylko po prostu wkurwia mnie takie oskarżanie każdego na podstawie facebookowego poerdolenia. Teraz wszystko można jebnąć w świat a ludzie bez żadnego zastanowienia i dowodów puszczają to dalej. Myślałem, że sytuacja z Maksem Bratkiewiczem dała internetowym zjebom trochę do myślenia. I wypierdalaj robaku z takimi tekstami bo nigdy nie broniłem tutaj żadnej przemocy na niewinnych i bezbronnych ludziach, tym bardziej ze strony policji. Nie popieram takich działań.

  tak jest, już wypierdalam!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.