Magomed Ankalaev UFC 254

Wyczekiwany rewanż w dywizji półciężkiej pomiędzy Ionem Cutelabą a Magomedem Ankalaevem efektownie rozpoczął dzisiejszą kartę główną gali UFC 254 w Abu Zabi.

W wyczekiwanym rewanżu za kontrowersyjnie przerwaną walkę z gali UFC w lutym 2020 roku, Magomed Ankalaev nie pozostawił żadnych złudzeń kto jest lepszym zawodnikiem brutalnie nokautując Iona Cutelabę w pierwszej rundzie starcia.

Z powodu kontrowersyjnego przerwania na lutowej gali UFC w Norfolk, zawodnicy zostali natychmiastowo zestawieni ze sobą w rewanżu do jakiego miało dojść na kwietniowej UFC 249. Z powodu ciężkiej sytuacji związanej z epidemią na świecie, walka została ostatecznie przełożona na UFC 252.

W klatce po kilku mocnych wymianach w stójce, Ankalaev potężnym ciosem posłał Cutelabę na deski a następnie wyprowadził serię brutalnych ciosów dobijając w parterze swojego przeciwnika:

„Długo na to czekałem. W końcu to zrobiłem ”, powiedział Ankalaev po piątym zwycięstwie z rzędu. „Wiedziałem, że jest wolniejszy ode mnie, więc czekałem na dobry moment i złapałem go”.

11 KOMENTARZE

  1. Jak mi się ryj cieszył jak Cutelaba leżał rozjebany :razz:jelen:

    Ciekawe kogo teraz dostanie. Liczę na kolejny wpierdol :śmiech:

  2. Jak mi się ryj cieszył jak Cutelaba leżał rozjebany :razz:jelen:

    Ciekawe kogo teraz dostanie. Liczę na kolejny wpierdol :śmiech:

    Liczę na Lorda 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.