Nina Ansaroff nie zamierza tracić czasu poza rywalizacją po urodzeniu dziecka. Prywatnie partnerka Amandy Nunes, wróci w kwietniu do oktagonu UFC, aby zmierzyć się z Mackenzie Dern. Według MMA Junkie, obie panie zawalczą 10 kwietnia podczas wydarzenia największej organizacji MMA na świecie.

Ansaroff (10-6 MMA) urodziła pierwsze dziecko we wrześniu tego roku. Jej ostatnią walką było starcie z Tatianą Suarez, które przegrała przez decyzję sędziowską. Walka z Dern będzie jej pierwszą od czerwca 2019 roku. Przed pojedynkiem z Suarez, mogła pochwalić się serią 4 wygranych z rzędu.

Dern (10-1 MMA) przegrała tylko raz w swojej karierze, kiedy to przez decyzję sędziowską pokonała ją Amanda Ribas. Od tamtej pory wygrała trzy starcia z rzędu trenując pod okiem Jasona Parillo. W ostatnim pojedynku przez decyzję sędziowską wygrała z Virną Jandirobą na UFC 259.

4 KOMENTARZE

  1. Jak Suarez tylko leczy kontuzję i twittuje to trochę przespała ten okres. Mam nadzieję, że kariery nie skończy, bo miała duże szanse na zdobycie pasa.

    Nina od ich walki zdążyła dziecko urodzić  i jeszcze wróci wcześniej…

  2. Kto jest ojcem? Probowka? Co za patologia.

    Czemu probówka? Dziecko nosi nazwisko po ojcu Raegan Ann Nunes, więc ojcem jest chyba ten napakowany jegomość po prawej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.