Maciej Różański chce walki z Michałem Pasternakiem w klatce MMA. „Spartan” na swoim profilu na Facebooku wyznał, że padła propozycja pojedynku na gali European Fight Master. Według Różańskiego jego potencjalny rywal podpisał kontrakt na walkę, po czym zażądał większej ilości pieniędzy od organizatora.

Pseudomistrzu walk ma gołe pięści z amatorami, poszukaj jaj w spodniach i weź walkę! Nie wybrzydzaj, jak jesteś taki łasy na pieniążki to jak mnie pokonasz oddam Ci 4 tys. z mojej gaży, pasuje?

Chicialem zawalczyć 20 czerwca na gali European Fight Master, mialem dostać kogoś na przetarcie, ale nie było chętnych a byla propozycja walki z Michałem Pasternakiem , ale kiedy kontrakty zostały juz spisane, warunki dogadane po obu stronach to przemyślał i zażądał 2- 3 razy większych pieniędzy, oczywiście nierealnych dla organizatora… Jeśli też nie lubisz pozerów, pseudo wojowników na pokaz, proszę udostępnij!

Pseudomistrzu walk ma gołe pięści z amatorami, poszukaj jaj w spodniach i weź walkę! Nie wybrzydzaj, jak jesteś taki…

Publiée par Maciej "Spartan" Różański sur Mercredi 3 juin 2020

Gala European Fight Master ma odbyć się już 20 czerwca. W walce wieczoru wystąpi tam jeden z najbardziej popularnych zawodników MMA w Polsce, Michał Materla. Nadal nieznany jest rywal Polaka. Jak widać na karcie walk miał znaleźć się kolejny Berserker, lecz nie wiadomo czy ostatecznie Michał Pasternak zgodzi się na walkę z Różańskim.

Pasternak (14-5 MMA) ostatni raz fanom sportów walki dał widowisko w turnieju walk na gołe pięści. Polak wygrał drugi turniej organizowany przez Wotore. W MMA w ostatniej walce zmierzył się z Ivanem Shtyrkovem, z którym przegrał przez decyzję sędziowską.

Różański (10-3 MMA) w ostatniej walce w klatce przegrał z Rafałem Haratykiem na gali Babilon MMA 6. Polak na swoim koncie ma dwie wygrane z Makhmudem Muradovem. W karierze mierzył się także z Jackiem Hermanssonem, z którym przegrał przez decyzję sędziowską.

Zobacz także: Michał Materla wraca do klatki MMA!

13 KOMENTARZE

 1. Pseudomistrzu walki na gołe pięści z amatorami? Czyli że to różanski jest prawdziwym mistrzem walk na gołe pięści z amatorami?

  :beczka:

  Kolejne izi mani dla Pasternaka.

 2. jeszcze się okaże, ze tylko materla zawalczy na tej gali

  ps. niech odda cała wypłatę a nie jakieś marne 4 kola

 3. jeszcze się okaże, ze tylko materla zawalczy na tej gali

  ps. niech odda cała wypłatę a nie jakieś marne 4 kola

  Ale wyplaty ma 5 kola to tysiaka chce sobie zostawic:cool:

 4. Aż do ostatniego akapitu byłem przekonany, że chodzi o tego pięściarza co znokautował w Rzeszowie czarnego Polaka. Pasternak wygrał ostatnio sporo szmalcu to teraz przez pewien czas może się cenić, też na jego miejscu bym nie walczył za drobne.

 5. :beczka:

  Kolejne izi mani dla Pasternaka.

  Jiu-Jitsu Różańskiego nie jest słabe także nie wiem czy izi 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.