Maciej Kawulski wyraził w swoich mediach społecznościowych opinię na temat zestawienia Mariusza Pudzianowskiego z senegalskim „Bombiardierem”, czyli Serigne Ousmane Dia. Dzisiaj świat MMA obiegła informacja na temat kolejnego rywala dla „Pudziana” w klatce największej polskiej organizacji. Polak zawalczy z 44-letnim Senegalczykiem na KSW 59, które odbędzie się 20 marca tego roku. Zobaczcie co na temat tego zestawienia miał do powiedzenia jeden z właścicieli KSW, Kawulski.

Jeden i drugi jest coś jakby królem w swoim kraju. Razem ważą niewiele poniżej 300 kg. Takiej polsko-afrykańskiej wojny nowożytne MMA jeszcze nie miało okazji anonsować. To może ja się zatem odważę… Przed państwem Pudzian vs Bombardier. Nie należy mrugać.

Jeden i drugi jest coś jakby królem w swoim kraju. Razem ważą niewiele poniżej 300 kg. Takiej Polsko…

Opublikowany przez Maciej Kawulski Poniedziałek, 15 lutego 2021

Dla Pudzianowskiego (13-7, 1 NC MMA) będzie to powrót do klatki po walce z Erko Junem, do której doszło w listopadzie 2019 roku. Wtedy na gali KSW 51 odprawił w drugiej rundzie przez TKO Erko Juna. W 2020 roku, w pierwszym terminie gali KSW 53, miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem, ale nie był w stanie wystąpić w klatce MMA z powodu kontuzji, a sama gala została przełożona ze względu na światową pandemię. Ostatecznie „Pudzian” nie pojawił się więc z ostatnim roku w klatce KSW.

Jego rywalem na zbliżającej się wielkimi krokami będzie mniej doświadczony Serigne Ousmane Dia (2-0 MMA). „Bombardier” na swoim koncie ma 2 walki w MMA, które kończył wygrywając przez nokauty. Według portalu Sherdog.com, mierzy 190 cm wzrostu i waży ponad 140 kilogramów. To mistrz i ceniony zawodnik senegalskich zapasów.

42 KOMENTARZE

 1. Kawulski nie ma wstydu, jest bezczelny w tym swoim bajerowaniu i puszczanej w eter ściemie. Co za chłop, ja pierdole. Jego partner też.

 2. Szczerze? Naprawdę już dawno nie było aż tak słabego, chu**wego zestawienia. Porażka, to jedyne co mi przychodzi do głowy. 44 lata, dwie walki, rewelacyjny przeciwnik dla Pudziana i to jeszcze walka wieczoru  :eddieconspiracy:  wstydził byś się Kawul w ogóle coś takiego sprzedawać.

 3. Zaczyna się pierdolenie… naprawdę Kawul myśli, że jego Janusze z PPV kupią każdą ciemnotę? To jest totalna olewka swojego targetu. No ale może IQ widowni KSW jest niższa, niż się nam wydaje?

 4. Jeden i drugi jest coś jakby królem w swoim kraju. Razem ważą niewiele poniżej 300 kg

  Nie no kurwa Martin:razz:utinlaugh:

  Dobrze wiedzieć jakie są kryteria przyznawania korony. A insygnia koronacyjne to pewnie koryto do pełna zajebane wieprzem i wanna słodzonego napoju z czerwoną etykietą :mjsmile:

  Ja pierdole ale cringe:stevecarell:

 5. W królestwie ślepców jednooki (Bombardier) jest królem.

  Wstydziłbyś się Venom takie gówno (a raczej srakę, bo i tak będzie ciekło) w złotko tu zawijać i opychać jako Rafaello tępym Januszom.

  Kawul widać na dobrym towarze skoro takie haiku mu przez usta przechodzi.

 6. Niech Janusze kupują. Wyjebane jaja na to. Swoją drogą – "wyjątkowej klasy rywal" . Tylko krs1 potrafi pchać takie gówno w PPV.

 7. Takiej polsko-afrykańskiej wojny nowożytne MMA jeszcze nie miało okazji anonsować.

  Bo wszyscy inni maja godność, wy nie.

 8. Takiej polsko-afrykańskiej wojny nowożytne MMA jeszcze nie miało okazji anonsować.

  Bo inni jak dymają swoich odbiorców, to z czystej ludzkiej przyzwoitości zakładają przynajmniej prezerwatywę i używają lubrykantu, a wy jedziecie na sucho aż po jajca i jeszcze śmiecie pierdolić kocopoły, że to będzie "seks życia".

 9. Takiej polsko-afrykańskiej wojny nowożytne MMA jeszcze nie miało okazji anonsować.

  A Janek z Israelem to nie jest czasem polsko-afrykańska wojna na trochę wyższym poziomie? :zakręcony:

 10. Oho zaczęło się pierdolenie.

  jeden i drugi lubi lapac i rzucac

  Ten ciemniejszy wygląda na takiego co i w czoko lubi załadować, pudzilla musi bronić tyły.

  :korwinlaugh:

 11. Pudzian ledwie z Junem wygrał, co pokazuje jak kiepsko z nim jest. Szczerze mówiąc, jeżeli bambo naprawdę ogarnia w jakiś sposób zapasy to niestety Pudzian to przegra. Nie wiem kogo dla Pudziana chcecie, Kitę? Grabowskiego? Dajcie spokój

 12. Miał być Romero, Anderson i wielu innych…a jest jakiś nonejm bum,45letni nieruchawy placek. Ale dla "Miszcza Kawulskiego" to jest epopeja MMA, polski chłop karmiony na ziemniakach kontra arfykański uber knur napasiony na manioku 😀 Przecież Kawul z Lewym to każde gówno sprzedadzą jak rarytas.

 13. Szczerze? Naprawdę już dawno nie było aż tak słabego, chu**wego zestawienia. Porażka, to jedyne co mi przychodzi do głowy. 44 lata, dwie walki, rewelacyjny przeciwnik dla Pudziana i to jeszcze walka wieczoru  :eddieconspiracy:  wstydził byś się Kawul w ogóle coś takiego sprzedawać.

  :najmancoty:

  Dobre zestawienie dla Pudzilli.

 14. Miał być Romero, Anderson i wielu innych…a jest jakiś nonejm bum,45letni nieruchawy placek. Ale dla "Miszcza Kawulskiego" to jest epopeja MMA, polski chłop karmiony na ziemniakach kontra arfykański uber knur napasiony na manioku 😀 Przecież Kawul z Lewym to każde gówno sprzedadzą jak rarytas.

  :razz:utinlaugh:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.